Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Предстоящи концерти

• Please log in to reply
493 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Един приятел току-що ми звънна по телефона и ми съобщи една от най-радостните новини, които съм чувал през живота си! На тазгодишната "Арена Музика" ще свирят IRON MAIDEN!!!!!

Плъзналата по-рано днес като слух информация за концерт на IRON MAIDEN у нас на 4 юни е вече официално потвърдена. По покана на "СМЕ" като част от ежегодната "Арена Музика" Bruce Dickinson и компания ще свирят в България. Мястото е стадион "Локомотив", София. Първите 3000 билета ще бъдат на цена от 25 лв., а следващите между 30 и 60 лв. Те ще бъдат пуснати в продажба чрез Билетния център на НДК и "Тикетпро България" от 7 март. Скоро ще бъдат обявени повече подробности, както и имената на подгряващите банди.

Сега вече мога да живея (че и да умра) спокойно, след като не успях да си купя билет за концерта на Maiden в Сърбия на 14 март, при положение, че имах и транспорт и компания и място за спане в Белград.

СМЕ просто избиха рибата този път! Евала! Не знам, нямам какво да кажа, освен че на 7 март един час преди да отворят Билетния ще съм там!

\m/
The things one feels absolutely certain about are never true.

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Брей страхотна новина!!!А знае ли се,кога ще се проведе концерта?Да знам дали ще мога да пътувам до София,понеже наистина не искам да изпускам този концерт.
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
4 юни. Забравил съм да спомена..

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts

4 юни. Забравил съм да спомена..

не си има го в цитата :)
:yippee: от Варна могат ли да се купят билети или ще трябва да се разкарвам до София? :metal[1]:
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts

не си има го в цитата :)

Вярно.. :rolleyes:

:yippee: от Варна могат ли да се купят билети или ще трябва да се разкарвам до София? :metal[1]:

Ето списък на касите на Ticketpro във Варна - link. Билети могат да се купят и on-line, но не съм запознат с процедурата.

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
I az tva sa pitam,6te ima li bileti i v plovdiv.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Има бе хора, билети могат да се купят от всяка каса на Ticketpro, а такива има в следните градове - Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Враца, Перник, Плевен, Пловдив, Русе, Сливен и Шумен. ;)

Ето списък на касите - link

Между другото, освен от българска страна, концертът вече е официално потвърден и на сайта на Iron Maiden.

Iron Maiden are pleased to confirm that they'll be playing the Sofia Lokomotiv Stadium Arena Muzika Festiv in Bulgaria on June 4th 2007.

:yippee: :metal[1]: :yippee: :metal[1]: :yippee: :metal[1]:

History

History
  • Потребители
  • 135 posts
Най-после се сетиха :) Евала!

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Въпрос на лош късмет - първият път с Мейдън бяхме в двата различни края на България, та не можахме да се засечем, втория път ми вързаха тенекия, защото китаристчето лудувал повечко по сцената :) и тупнал от нея, та ни зарязаха да ги чакаме напразно, сега се надявам да се засечем най-накрая, след толкова години задочно заедно B)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

AnnoMundi

AnnoMundi
  • Потребители
  • 240 posts
Истински бой за билети ща стане. Най-малкото защото това е първия голям концерт, който обявяват за лятото. (Народа е поспестил пари и се чуди къде да ги хвърли) Освен това Maiden са национални любимци. (Макар и не лично мои :P) Няма извинение да се изпусне такова нещо обаче.
May as well go fishing.

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Казват че третият път е най-щастлив!
Първия път аз бях в казармата (да, деца, едно време и такива неща имаше ;) ), втория път си имаха контузен китарист (абе елате бре, хора-толкова хора свирят кавъри, щяхте да намерите достоен временен заместник ;) ), а сега...стискам палци и отсега съм се наточил за як концерт... :speciali45[1]: :band: :metal[1]: ...вече броя дните до отваряне на касите...а след това ще има
"SCREAM FOR ME, BULGARIA!!!"

...няма да ви кажа как се надъхах сега...онзи ден гледах Брус в един филм по Discovery - той води един интересен сериал за самолети и всякакви такива неща...между другото-той е пилот на пътнически Боинг 747...а...егати кефа-да имам късмета да ме повози той...ихааа...опа, чакайте да сляза малко на земята...
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Не ги слушам интензивно. Не ми пука.
Ще бъде ли това проблем, за да се размажа? ..Не.

Ами.. добре, освен да организираме някаква среща за преди концерта, да се видим за малко и после - юруш към стадиона, кой как свари. :Р Като за начало обаче да почакаме 3-4 месеца. :Д

P.S. ..честито на заклетите фенове, между другото, и на тези, които са били връзвани два пъти.

Белкем и аз дочакам Blind Guardian. :rolleyes:
Но това е друга тема.. :Р
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Абе снощи нещо ги споменаваха по ММ, ама бях почнал да бърникам телевизора и после докато успея да върна на канала беше свършило...обаче чувах някакви слухове за тази година...хм...ще видим...дано Кметъла ги покани
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

History

History
  • Потребители
  • 135 posts
Мейдън имат песни, които просто си плачат за концерт :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Почти съм сигурен в репертоара на 1/3 от концерта - някои песно просто не ги пропускат :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Речено-сторено-казала магьосницата и ЕТО !

History

History
  • Потребители
  • 135 posts
хаха, тъкмо влизам да го пусна и - изненада :) Нищо, аз ще съобщя едно друго :Р

Честито да ни е :)

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Какво става, първо Gamma Ray, после Toy Dolls, Blackmore's Night, Iron Maiden, Europe, Blind Guardian, сега и Heaven and Hell... егати :blink:

Ще трябва да се хвана на работа явно. Някой да предлага дистанционна работа/проект на кадърен младеж с перфектни познания по английски език, MS Office и html и добри познания по css, Macromedia Flash и Photoshop? :D :lol:

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Очертават се невероятни пролет/лято '07.

Аз ще си мълча и ще чакам кротко датите на концертите.
Тогава ще става каквото ще става..
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
Ей да не забравим и Гари Мур в Силистра :)
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users