Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Коя Песен ще Звучи на Погребението Ви

• Please log in to reply
64 replies to this topic

Nox Aeterna

Nox Aeterna
  • Потребители
  • 20 posts

Моцарт и неговия Реквием

Яко!
O, и Камелот! И френската версия на Don't you cry е хубава.
Хм, гледам Manowar вече сте ги казали - The crown and the ring, Swords in the wind и Gods of war. Може бии c Hymn of the immortal warriors. Aма нито съм мъж, нито съм войн/викинг. Ако трябва да е нещо ревливо W.A.S.P. – Heaven's Hung In Black.

Моби

Моби

Моби

• Потребители
  • 20 posts
Доста е крадено, 'щото един мой приятел реши на тая песен да го погребват, ама той е на оригинала, а пък аз на remike на Free Design. Май си е чисто плагиаство, ама
"Остарял е, казват, Милю и кантарът му не лови. Затова се е ухилил. Господ да пази!" ... :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Изглежда, че погребението ми ще бъде цял концерт. Но като слушам тая маджарщина, ми се иска да бъде в Будапеща, на оръдеен лафет и под въпросните божествени (всъщност полумехтерски) звуци:

Дъ жувей Унгария! Почвам да вярвам в теорията за угро-финския произход на българите ;)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
И още нещо забележително кадърно:

http://www.youtube.com/watch?v=9l0uQlzh66Y

Звукът тук определено е по-важен от картинката. Отличен трен. Харесвам текста, а изпълнението е безупречно.

PuddleOfmudD

PuddleOfmudD
  • Потребители
  • 10 posts

Ракиева чешма !!  :angel_not:

http://www.youtube.c...h?v=EgQKok82Ii0

Edited by PuddleOfmudD, 30 ноември 2013 - 08:09 .

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users