Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Каква музика слушате?

• Please log in to reply
86 replies to this topic

Sunset

Sunset

Sleepyhead

• Потребители
  • 19 posts
ммм като стилове-готик,симфоничен дуум,инструментал,келтик,power...рок... :unsure: май няма друго...е какво да се прави ограничена личност ;)
...I've been lost in the valley of nightmares
I've been found in the garden of dreams
speak thy charm, I know you are out there
cast thy spell and silence the screams...

Teodvin

Teodvin
  • Потребители
  • 121 posts
ами каквото ми хареса,него слушам.напрактика не подбирам.може да е денс,метъл,поп,дори рап или ориенталска музика. :thumb: :thumb:на практика всичко.не се знае никога кога ще лудна по някой друг стил.неопределени са нещата в това отношение и което е якото.един вид изненада. :wub: :wub: ^_^ ^_^

elf4eto

elf4eto

кардинал Ришельо

• Потребители
  • 93 posts
Аз по принцип харесвам всякаква музика.За мен няма значение какъв е стилът стига да е хубава песента.Но иначе не харесвам много джаз.
Единствен пръстен ги владее
Единствен той ще ги открие
Единствен вси ще ги сбере
и в тъмнина ще ги обвие[b][i]

Oda Nobunaga

Oda Nobunaga

Dark Shogun

• Потребители
  • 13 posts
  • Location:По принцип в Бургас ама сега в Пловдив(малко на село)
Ами не се ограничавам от към ниаккъв стил ама най много ми харесва да слушам метъл особено heavy/trash/death
The Way of the Samurai is found in death. When it comes to death, there is only the quick choice of death

Eleril

Eleril

Полуелфчето

• Потребители
  • 17 posts
Както обичам да казвам....зависи.Но определено предпочитам поп и рок музиката като от време на време се увличам и по метъла-групи от сорта на Nightwish и ManoWar.Като любима група мога веднага да определя Backstreet boys,а като любим изпълнител Графа...
Baby I don't want to waste another day.Keeping it inside it's killing me.
How can I know a song I never heard
How will I know your voice when you haven't said a word
Въображението е по-силно от знанието,митът-от историята,мечтите са по-могъщи от фактите

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Попринцип в основата ми е рока, но напоследък съм на по-твърда вълна. Харесвам метъл - хеви, траш, пауър, готик, ( блек и дед метъл не харесвам). Групи - Gamma ray, Manowar, Blind Guardian, Metallica, малко Maiden, HIM...Слушам рок почти всякакъв - Bon Jovi, Aerosmith, Guns'n'Roses, Queen, Deep Purple, Foreigner, Kiss, АBBA много харесвам също, и много други. И пънк слушам - Green Day :punk[1]: , Crowfish не са лоши....Друго което слушам е класика (все пак съм в муз. у-ще :P ) Шопен, Бах, Моцарт, Шуман, Менделсон.... :)

Lorien

Lorien
  • Потребители
  • 28 posts
Хард и хеви.. все още си оставам вярна фенка на Блек Сабат ( също без Ози ):))
http://www.last.fm/user/NadiaTrissen/
Suilantan ilquen

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Алтърнатив,рок...често алтърнатив-рок...
И рок...
И алтърнатив...
И H.I.M

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Gilraen Numenesse

Gilraen Numenesse
  • Потребители
  • 12 posts
Не се ограничвам точно с определени изпълнители..но като стил Рок, и всякакъв метъл (,хеви,блек,дед,траш и т.н) .. но от време на време и ретро пускам да ми сгрее душицата :wub:

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Музиката според настроението :)
Като най-любими Coldplay и Children of Bodom

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Много църковна музика - акапелна православна (предпочитам мъжки хорали и сирийски канон). Самият аз правя такава музика, така че интересът ми е полупрофесионален. Също грегориански хорали (парижки канон) и органови пиеси.
Средновековна светска музика - ротруанжи, ронда, тенсони, песни на платното.
Етномузика по всякакви мотиви - ориенталски, келтски, славянски...

Умирам за "Нияз" и вокалистката им Азам Али.

Меноуар, Тайп О Негатив, Евърийв, малко Металика (старите им работи). Понякога и сам съчинявам по някоя мелодийка, която става за пеене.

Kalandor

Kalandor

Stormlord

• Потребители
  • 197 posts
Хеви Метъл ис Да Лоу ;)

Иначе да, Last.fm профила дава най-точна информация
I fly with teardrops in my eyes.
Will I ever return, to places I have been?
For years and years I tried.
I'll finally arrive.
Thunderous the winds will blare my name.

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Сега слушам саундтрака на 'Невероятната Съдба На Амели Пулен'
Обичам я тази музика^^
Нещо напоследък съм луднала и по саундрака на Death Note,особено по What's Up,People;Requiem;Kyrie Eleisou

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Новият сингъл на Колдплей излезе :dance: УРА! Официалната дата е била 29 Април, отличен подарък за рождения ми ден ^_^

Was a long and dark December
From the rooftops I remember
There was snow
White snow

Clearly I remember
From the windows they were watching
While we froze down below

When the future's architectured
By a carnival of idiots on show
You'd better lie low

If you love me
Won't you let me know?

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Нека вече да си позволя да степенувам нещата и да дам по-подробен набор от имена на групи и изпълнители:

Gackt, L'arc~en~Ciel, Hyde, Girugamesh, D'espairsRay, Sadie, Kuhei Tanaka, Miyavi , Moi dix Mois, Rentrer en Soi, Matenro opera, Hizaki Grace project, Kaya, Juka, Malice Mizer, Dir en Grey, MUCC, Merry, Hide, Onmyouza, Licker и нататък не чак толкова често xD

LoThLoRiEn

LoThLoRiEn

Горски елф

• Потребители
  • 53 posts
Аз слушам метал повечето стилове ама ся не ми се изброява.Саундтраци слушам сякви почти.МНОГО си падам по загадъчна музика независимо дали се пее.Също и по музика която звучи като древна.На ЛОТР саундтраците и песните и на Мумиите.Донякъде слушам и класическа.Тва е г/д.А да също МРАЗЯ чалга.и понякога гледам опери (Кармен и Травиата са много добри).Забравих да кажа че като групи много харесвам и са ми любими Paradise Lost i Within Temptation. :)

Kireto

Kireto

Господарят на мрака

• Потребители
  • 32 posts
Hammerfall - The Falen one, Always Will Be
Гръцка и Сръбска музика
Класическа музика за китара
Църковно пеене
Или по-обобщено...всичко онова,което е смислено,със запомняща се мелодия

Roxanne

Roxanne
  • Потребители
  • 134 posts
Ами, слушам хард рок и метъл. Любими групи и изпълнители са ми Whitesnake, Deep Purple, Black Sabbath, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Led Zeppelin, Alice Cooper, W.A.S.P. etc

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts
О, аз слушам само хубава музика - от всичко подбирам най-доброто! B) Добре де, не е винаги най-доброто, но това е положението :lol: Наистина доста разнообразни стилове музика слушам според настроението. :P

Moon Flame

Moon Flame

Ужасница

• Потребители
  • 43 posts
при мен звучи предимно метъл, но от метъл до метъл си има разлика така че това е крайно обобщено...
Гледам да не забивам само в един стил...слушам symphonic, power, heavy, industrial,gothic, viking, progressive,doom и тн.
Има и азиатски изпълнители, които харесвам като Gackt, Nicholas Tse, Keiko Matsui, Jay Chou...
Много обичам и класическата музика..особено Вивалди ^^
The death is not the end... it's just another path...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users