Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Muse

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Някой тука слуша ли Muse?
На мен са ми втората по любимост група и имам цялата им дискография.
Намирам ги за прекрасни.
Някой споделя ли това мнение?

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts
Чувала съм две, най-много три песни - Supermassive Black Hole и Starlight, като и двете ми харесват много.
Не че това беше достатъчно основателна причина да пиша в темата... :ninja:

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Е,защо да не е :)
Всякакви критики и положителни отзиви се приемат :)

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Arien

Arien

Sundriver

• Потребители
  • 36 posts
Имаше едно време когато много ги слушах. Беше отдавна много отдавна , ходих по клубове с гаден playlist в Winampa и доста се възползвах от сайта на Muse в който може да се слуша online. После ги позабравих и преди година-две ме подсетиха за тях. Много приятна група. :) Най-много си обичам Bliss ии Hysteria, Stokholm Syndrom, New Born, Sunburn, Sing for absolution.. и май предимно това слушам тяхно, но пък много ме радват. Новите неща не им знам.

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Аз наскоро попаднах на тях и честно да си призная съм официално Зарибена по тях. Те просто са прекрасни! Вокалистът им има страхотен глас. Любимите ми техни песни са "Supermassive black hole", "Starlight", "Feeling good", "The house of the rising sun" ( готин кавър), "Bliss", "Butterflies&Huraganes", "Hysteria", "Unintended", "Endlessly", "Thoughts of a dying atheist", "Newborn".
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Muse най-накрая изкараха новата си тава :dance: The Resistence 2009 . Мога само да кажа "I'm so excited and I just can't hide it.... :dance:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Мисля че имат песен в саундтрака на Фифа 07.
Горко на меките чела!

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Така ли? Коя?

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts

Muse най-накрая изкараха новата си тава :dance: The Resistence 2009 . Мога само да кажа "I'm so excited and I just can't hide it.... :dance:

Според повечето хора е разочарование, но на мен изключително много ми хареса. Особено последните три парчета, невероятни са.
Why not?

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
След Металика и Мегадет са ми третата любима група ^^ Просто са невероятни <3 Новият албум аз лично го оценявам с 9/10

Ето ревюто ми за The Resistance (:

Не знам, лично аз имам много любими песни от него и е точно това което очаквах - музикален (: Връзките със Куин изобщо не ми пречат, даже ме радват, все пак Куин са страхотна банда да следваш ^^ Uprising, The Resistance, Unnatural selection и United states of Eurasia са ми най-присърце (:

Иначе от останалите песни на групата най-любима ми е Map of the problematique <3 \m/ Също харесвам много Sunburn, Knights of Cydonia, Supermassive black hole, Starlight, Exo politics, Map of your head, Muscle museum и New born

Caspian

Caspian

• Потребители
  • 133 posts
Поздравления за ревюто, страхотно е.
На мен пък много ми харесват Undisclosed Desires и I Belong to You, въпреки нищжните ми знания по френски.
Във всеки случай клиповете от предишния им албум ми харесваха повече.
United States of Eurasia ме грабна само със завършека си - ноктюрното на Шопен. И ме е яд, че господин Белами рядко го свири наживо.

Why not?

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
http://www.youtube.com/watch?v=NxQCJf7jUTk

Новото видео към Resistance ..PURE LOVE <3 <3 <3

Caspian

Caspian

• Потребители
  • 133 posts
Много се надявах да видя и себе си там, ама концерта не е от бирмингам :D
Why not?

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts

Еее, вярно ли си бил на техен концерт :dance: Хипер яко! И аз искам ама те не идват в България :angry2: Разкажи как беше?

Caspian

Caspian

• Потребители
  • 133 posts

Еее, вярно ли си бил на техен концерт :dance: Хипер яко! И аз искам ама те не идват в България :angry2: Разкажи как беше?

Толкова размазващо, че щях да получа удар:teethqhq:
Не беше просто някакъв си концерт, беше невероятно шоу - светлинно, музикално, пък ако щеш и театрално :D
За пореден път се убедих какви прекрасни инструменталисти са и колко хубава музика правят - семпла, но не и проста; мелодична, но не и скучна; силна, но в друг аспект.
Смея да отбележа, че господин Белами пее на живо много по-добре :D
Но, уви, орязаха края на United States of Eurasia и ми се прииска да сляза на сцената да го изсвиря аз:closedeyes:

Why not?

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Лелее, ако знаеш колко ти завиждам и не съм убедена, че е благородно :rolleyes: Да стискаме палци пичовете да се навият да дойдат в България. А дотогава ще завиждаме на хора като теб Caspian, имали удоволстието да ги видят на живо.

Caspian

Caspian

• Потребители
  • 133 posts

Лелее, ако знаеш колко ти завиждам и не съм убедена, че е благородно :rolleyes: Да стискаме палци пичовете да се навият да дойдат в България. А дотогава ще завиждаме на хора като теб Caspian, имали удоволстието да ги видят на живо.

За всичко си има време и място. Колкото повече фенове на Здрач - толкова по-голяма вероятност Muse да дойдат и тук :) Подкрепете Здрач в името на благородна кауза :D
Why not?

PuddleOfmudD

PuddleOfmudD
  • Потребители
  • 10 posts

Много ме депресират..техните песни , брат  :this:

Thalagos

Thalagos

Пазач на потайности

• Потребители
  • 51 posts
Един приятел барабанист ми ги показа. 3 техни песни харесах- Supermassive Black Hole, Knights of Cydonia и Panic Station.
Sindon we bald, Sindon we strang, Eorlingas , Fram ond trum.
Sindon we bald, Sindon we strang, Eorlingas , Arë lang.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users