Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Аудио книги

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Ами значи, вчера просто от любопитство реших да потърся в YouTube и естествено има с тонове, та пробвах да започна с Хобит. Не знам, може би по-консервативните люде тук ще ме заклеймят, но мисля, че и този начин на "четене" на книгата си има своя чар. Книгите са представени със страхотна атмосфера, за която ужасно добре помагат дълбокият, изразителен глас на разказвачите и музиката, която обикновено върви като фон. Та ще се радвам, ако има и други, които биха искали да споделят мнение (:

The Hobbit - Audio Book

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts

По принцип това е един доста добър начин да "прочетеш" дадена книга. Ако имаш някаква работа за вършене (като чистене и прочие), която не изисква вниманието ти толкова много спокойно можеш да слушаш. Жалко, че няма много такива книги на български език.

Edited by Sparrow, 13 септември 2014 - 10:05 .

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Аудиокнигите са голяма работа и на английски има огромно разнообразие с отлични четци. Скоро изслушах няколко глави от "Панаир на суетата" и много се изкефих.

Erinion Gil-Galad

Erinion Gil-Galad
  • Потребители
  • 42 posts

Темата е доста старичка, но преди около седмица попаднах на това невротяно четене на Властелинът от почитател: цък. Толкоз е покъртително, че няма думи... :) За фон на четенето е използвана музиката от филмите, която лично аз смятам, за изключително подходяща :)

Edited by Erinion Gil-Galad, 11 септември 2014 - 04:41 .

"The doom lies in yourself not in your name" - The Children of Hurin 

gorgonita

gorgonita
  • Потребители
  • 2 posts

Благодаря за това споделяне много ми харесва това!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users