Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Разкази за български герои, владетели и подобни

• Please log in to reply
No replies to this topic

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Привет на всички от един отдавна неактивен Койн(ич). От началото на тая година все се каня да си изтрия праха от профила, да се включвам тук и там в разни теми, но в крайна сметка само се ядвам да попрочета стари неща и да се лутам в сладка носталгия. Напоследък се вълнувам от легенди, разкази и въобще истории, представящи образи от българската история (тип "Апостолът в премеждие"), но честно казано ми е малко трудно да открия подобни. Опитвам се да се заровя в по-стари извори, като Столична библиотека, както винаги, ми е основна отправна точка, ноо и те сега излизат в лятна почивка... както и да е, много дълго стана, идеята ми е, че ако някой се сеща, може да споделя.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users