Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Въвеждаща тема

• This topic is locked This topic is locked
222 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts

Обаче ега ти яките въпроси :) Еле, тия четвъртите с темата за размисъл са хитра хрумка.

Благодаря... Надявам се да не остана в историята на турнира като Оная-Лудата-Дето-Ни-Накара-Да-Пишем-Есета :D

... на елфически, в петстотин думи, на тема: "Как прекарах лятната ваканция" :D :P

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Хм, добра идея за финала... :yes:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts

Хм, добра идея за финала... :yes:

Ама трябва и listening practice да има, и интервю на езика, и мотивационно писмо, хем написано на тенгвар.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts
Аз пак съм вечният полуфиналист :) Ама това май е най-добрият турнир, в който съм участвал.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts

ПОБЕДИТЕЛЯТ
В
ШЕСТИТЕ ГОНДОРСКИ ТУНИРИ

...

BDK

Ареее, честитооо!!! Евалла, машалла, чок селям, аферим, ашколсун, хош гелдин! Уф, успокоих се - така де, турнира го спечели БДК, който имаше половин тънка точица повече от мен на полуфинала, така че мога да се утеша.
Еле, това бяха най-яките турнири, в които съм участвал досега (май от общо три).

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 1009 posts
(... не знам как да започна ...)

Излизането от горните скоби ми отне около 2 часа!
Е, да подхвана с благодарности - към Елерина, най-вече, за това, че организира и проведе турнира и, че измисли много добри въпроси и всеки следващ кръг ставаше все по-напечено и интересно. Благодаря още и на тези, срещу които се изправих, а това всъщност са си всички, като се вземе предвид предварителния кръг - заради всички вас имаше турнир, тръпка и веселба (най-важното! : ) По обратен хронологичен ред - Ериел, Менедел, Синият Бог и останалите. Също така на неофициалните спонсори - разни видове светло и тъмно пиво, гроздов сок (ферментирал) и прочие проявления на Добрия дух на алкохола, на домакините на турнира и на всички останали, които са допринесли знайно или незнайно за този празник!

Сега е ред и на тържествените обещания - Седмите Мордорски... аа... Гондорски турнири да започнат А) в началото на декември тази година (в най-добрия случай), Б) в началото на януари другата година, или В) в началото на февруари догодина (в най-лошия случай). Надявам се да има много желаещи да се включат и да стане дори още по-добра надпревара! Пожелавам успех и много приятни мигове на бъдещите участници и дупе да ми е яко с мисленето на хубави въпроси :)
Аз си прекарах чудесно на Шестите, дано вие да прекарате поне път и половина по-яко на Седмите!

Edited by bdk, 17 ноември 2009 - 09:16 .

32

bdk---rohan.jpg

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 1009 posts

Ареее, честитооо!!! Евалла, машалла, чок селям, аферим, ашколсун, хош гелдин! Уф, успокоих се - така де, турнира го спечели БДК, който имаше половин тънка точица повече от мен на полуфинала, така че мога да се утеша.
Еле, това бяха най-яките турнири, в които съм участвал досега (май от общо три).

Благодарско, Менеделе, данке, мерси, сполай ти и на следващия турнир вече да се изтръгнеш от прокобата на полуфинала! :)

32

bdk---rohan.jpg

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Честито, Богдан :)
Добре заслужено, бих казал :)
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 1009 posts
Благодарско, отново, Пеш! :) Също така, благодаря и за хубавата награда, с която вече с радост се окичих :D :boogie1qw:

Тъй, с това преминавам към съществената част. Гондорските глашатаи разгласяват следната

П О К А Н А
до всички желаещи от близо и далеч
да вземат участие в

Седмите Гондорски турнири

които ще започнат на по-удобната от следните две дати: два дни след обябяването на наградите на БГТФ за 2009-а година и девети декември същата година
ще завършат в най-подходящия ден м/у Коледа и Новата 2010-а година
и ще се проведат на територията на този форум.

Имам удоволствието аз да проведа турнирите :) Записвайте се тук (за предпочитане) или на лично съобщение до мен в следващите 336 (или, при необходимост, повече) часа.
В последствие ще бъдат уточнени условностите около датите и часовете на провеждане на турнирите - в седмицата преди тяхното начало.
В същия срок следва да бъдат обявени промени в правилата (описани в първа страница на настоящата тема), ако въобще ще има изменения.

И така, точете умове и саби, сбирайте сила и смелост и нека най-добрият победи!

Edited by bdk, 17 ноември 2009 - 10:48 .

32

bdk---rohan.jpg

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Мен ме пиши! :)
The main thing in life is to know your own mind.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1061 posts
Аз ке участвам, въпреки че съм някакъв пълен бонус :) :) :)
Но все пак съм привърженик на Олимпийския Принцип (пиша го с две главни понеже е як), и се записвам, проявявайки върховен мазохизъм, на всяко едно състезание, чиито предмет има 0.00001% шанс да ми достави някакво удоволствие :)
Така че, ще се жертвам за каузата :)
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
И аз ще се поизложа, докато не съм забравила и малкото, което си припомних по време на миналите Турнири :tooth:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Пиши ме и мен.

Edited by Sparrow, 18 ноември 2009 - 03:23 .

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
И мен.
Ама много си бърз с организацията :)

Edited by Чесън, 18 ноември 2009 - 09:41 .

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4809 posts
And my axe! :viking:

Вито

Вито
  • Потребители
  • 7 posts
И аз съм вътре, макар че като гледам филм или чета книга след 2 дни не помня за какво е ставало въпрос :) Но така е с човешкия мозък, научил съм моя да отсява полезната от цялата информация, иначе прегряваме :)
Нека силата бъде с мен...опс това е за други фенове.

Edited by Вито, 19 ноември 2009 - 09:43 .

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts
И аз съм с вас! :)
Rogue's Gallery

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 1009 posts
Хайде, не остана време, записвайте се и останалите, дето още не сте го направили! Днес и утре имате на разположение. Удължавам срока с 25 часа и 49 минути - с това става до края на 2.12., всъщност. ;Р

Edited by bdk, 02 декември 2009 - 02:08 .

32

bdk---rohan.jpg

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
Айде и аз в кюпа - подозирам обаче, че този път ще е пълен провал, както съм изпозабравил живо чудо...
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

Ганима

Ганима

fairy-tale

• Потребители
  • 106 posts
Е, като сте рекли, че ще се излагаме... Бройте ме и мен.
Поне до 1 кръг :blush:.
Тъкмо да закръглим участниците на 10.
"И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users