Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Diablo I I I

• Please log in to reply
102 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Posted Image

Diablo III

:yippee: :medieval: :yippee:

Синематикът мачка, геймплей трейлърът мачка, скрийншотовете мачкат, артуъркът мачка, въобще голямо мачкане ще пада!
The things one feels absolutely certain about are never true.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Ох, ох... изплакнах очите, свалих няколко пейпърчета и вече се надъхвам. Голямо мачкане ще е, спор няма.
Хареса ми излъчването - има по нещо от Dungeon Siege, нещо от първото Диабло, нещо от Baldur`s Gate дори, само че в много по-красиви дрешки. Просто носи увсщане на старият тип рпг, но красиво, та дрънка. Радвам се, че не се опитват да внесат визията на Worcraft III, която може да е идейна за RTS, но щеше да съсипе Диабло. И добре, че визията по нищо не ми напомня на второто Диабло . Не че не съм го циклил до припадък, просто беше грозно като смъртта. Голямо циклене ще падне пак, почвам да се притеснявам :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Хмммм, време е за нов компютър май :D
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
OMG OMG OMG!!! Ladies and gentlemen... DIABLO III! :dance:
коментарите от това филмче говорят сами за себе си...
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts

OMG OMG OMG!!! Ladies and gentlemen... DIABLO III! :dance:
коментарите от това филмче говорят сами за себе си...

Вярно си е, всичко, кото ми идва на ум е ОМГ! Не попаднах на предварителни заявки за препоръчителната машина. Знам, знам че е малко раничко (макар да не ми се струва чак толкова ранен етап играта, имаха доста време и ресурс, да я човъркат в тайно). И нещо за... кхм.... датата?

Сюзън Смърт

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Дебилото се върна и това е чудесно!

Като знам Близардци, и този път ще има супер-много-яки-и-проклети врази за мачкане! Само вижте гейм-плей демото с Варварина - как гоулите полазват от двете страни на моста, а той нашия сече-ли-сече! Ей, направо се напишках малко от кеф!

Новия клас изглежда интересен - особено zombie wall-a!

In Blizz we trust!
Най-готиния подпис

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Геймплей трейлърът изглежда брутално добре. Завладяваща атмосфера, надъхващ екшън, много разнообразие и нищо кой знае колко иновативно, както винаги, но без да вкарвам капка негативизъм в това изявление.

Радост, радост. :)
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Истината е, че откакто проследих линка на Кем, многократно, ама наистина многократно превътрах и геймплей трейлъра, и скрийновете, и арта. Че се и разчетох по разни коментари из гейм портали. Имаше големи дразги относно сторито - как Близард ще навържат досегашната история с това, което ще се случва тепърва - ще го има ли старото Диабло или наистина го убихме в Двойката; какви ще са новите Босове и как ще се вържат в досегашната история; каква роля ще отредят на Тириел... разни такива.

Не знам, не съм запознат много със света, в който е "разположено" Диабло. Ше е тъпо да върнат пак Диабло, щото какво, аджеба, сме свършили в Двойката тогава? Пък ако го няма, баси Diablo III че е :)

И не доразбрах много - новият клас за сметка на някой от старите ли ще е или си е старите + него. Щото малко ми мяза на некромансъра по стил на игра, но половината фенове ще писнат, ако го няма Некрото :).

И пак, като разглеждай арта, гледам на доста места е подписван 2007. Хубу де, всички знаят, че Билизард не може да не работят по Д3, ама толкова ли не се намери някак да изтече инфо последните 2 години :) Баси конспирацията са, ЦРУ ряпа да яде :)

Сюзън Смърт

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Доколкото четох някъде(май във FAQ- а на самия сайта), ще правят класовете без да се съобразяват със старите, т.е. наново и не е сигурно колко от старите ще се появят пак.

едит: link към FAQ

How many character classes are included in Diablo III? What are they?
Five character classes will be included in the game, two of which, the barbarian and witch doctor, were revealed when the game was announced at the 2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational. The other classes will be announced at a later date.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Мда, правят 5 класа, за да могат с експанжъна да вкарат още един, два :)

Сюзън Смърт

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Уич докторът би трябвало да е за сметка или на друида или на некрото. Аз лично няма да пищя за тях, само да не ми пипат сорсърката :Р Хубаво е, че са оставили и барбериъна.

Относно историята - soulstone-ът на Диабло беше унищожен, но това просто го лишава от способността да се вселява в хора, така че може да се появи без някаква материална обвивка, нещо тип Саурон :Р
А може би с разрушаването на Worldstone-а се е появил някакъв нов начин за Диабло и братята му да се върнат обратно. Баал примерно е знаел, че ако Worldstone-а бъде разрушен ще стане така, Тириел е бил покварен от него и затова е разрушил камъка (разрушаването не е било предсказано, за разлика от покваряването на камъка). Не че си вярвам на спекулациите, мисълта ми е, че Blizzard все има какво да измислят :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Не се съмнявам, че ще го измислят идейно. Пък за героите - Варваринът щом е тук - доволно. Разчитам и на нещо от рода на Rogue. :)

Сюзън Смърт

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts
Диабло 3 май ще е първата оригинална игра, която ще си купя. :thumb:

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts

Диабло 3 май ще е първата оригинална игра, която ще си купя. :thumb:

Guild Wars да не ти е подарък? : )
И аз смятам да си взема Диаблото(и нов компютър ще трябва <_< ).

Кем, със сигурност ще има някакъв чист магьосник(то си е задължителен типаж, какъвто е и варваринът) измежду персонажите и той съответно - ще има женски вариант, по който да плакнем очи.
На мен по-интересно ми е, след като явно ще има мъжки и женски варианти за всеки персонаж, дали ще има някаква разлика между тях, отделно от чисто визуалната.

_Fallen_anGel

_Fallen_anGel

Ангел...ама съм си жив Дявол

• Потребители
  • 132 posts
Нямам търпение, въпреки че като знам колко време не можеха да ме изкарат от нас заради двойката направо страх ме хваща ....
ще трябва нов комп (всъщност 2) и ще покажа на Nifo как едно момиче може да бъде по добро от момче на ком. игра :tooth:
А! Елберет Гилтониел!
Силиврен пенна мириел
о менел аглар еленат,
Гилтониел! А, Елберет!

http://w[/font]ww.my...fallenangel1111

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts

На мен по-интересно ми е, след като явно ще има мъжки и женски варианти за всеки персонаж, дали ще има някаква разлика между тях, отделно от чисто визуалната.

Дори и да има, ме съмнява да е особено ключова разликата. :)
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts

Guild Wars да не ти е подарък? : )

Vsyshtnost - da :P No puk si kupih expansion-ite.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts

Хм, това би било интересно, макар да ме съмнява да направят нещо такова. Може би някакви dexterity бонуси за сметка на strength, но това би било в ущърб на меле героите.

И пак, като разглеждай арта, гледам на доста места е подписван 2007. Хубу де, всички знаят, че Билизард не може да не работят по Д3, ама толкова ли не се намери някак да изтече инфо последните 2 години Баси конспирацията са, ЦРУ ряпа да яде

Мен повече ме изненада StarCraft II. Всъщност за Диабло лийкваше инфо от време на време и се очакваше да го обявят на BlizzCon 2007 (а те пък взеха, че обявиха SC II малко преди това :) ). Още от 2006 от екипа, работил по Diablo I и II наемаха хора за "TOP SECRET" проект, разни хора от време на време заявяваха, че са били наети от Blizzard да работят върху Diablo III... Но от Blizzard добре го изиграха - мен лично доста ме изненадаха със SC II, след което съвсем забравих за Diablo III и сега бам - пак ме изненадаха :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
О, Аллах, това обещава да бъде зарибително. С Тал скоро си приказвахме, че покрай добрите игри човек може да стане асоциален, безработен и пр... Make love, not Warcraft!

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts

О, Аллах, това обещава да бъде зарибително. С Тал скоро си приказвахме, че покрай добрите игри човек може да стане асоциален, безработен и пр...

Az mislq da stana asocialen i bezraboten za nqkolko sedmici kato izleze :P :viking:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users