Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Diablo I I I

• Please log in to reply
102 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Абе не върви ли на 256MB RAM и видео карта, която поддържа макс DirectX 7 не ми го хвалете...
The things one feels absolutely certain about are never true.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Скъпи приятели, :clown:
Новото Диабло ще бъде "истинска Близардска постановка"(не че това е лошо). Всъщност ще видим мрачния свят на демони в комбинация c по-фентъзи света на WoW. Ще имаме(най-накрая) cингъл плей за WoW! ^_^
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts

Накратко, след излизането на Diablo III, никой на тази планета няма да иска да погледне друга игра за неопределен период от време. :)

Не бъди толкова категоричен, защото има хора, които точно тази игра няма и да я погледнат. Empire Total War е истината :D

Не, сериозно - гледах трейлъра и поне според мен играта изглежда по-разчупена от първите две серии. Но не вярвам да тръгна да я играя, както казах и по-горе.
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

Archibald

Archibald
  • Потребители
  • 425 posts

Всъщност, всички критики, които отнесе Вещерът в частта с енджина бяха заради неоптимизираност в моментите със зареждането (зареждането като факт при всяко влизане и излизане от местност, къща или подземие и зареждането като продължителност. Това го поправиха на едно търпимо ниво в 1.3 пач, а сега с The Witcher Enhanced Edition се хвалят, че са го свели до минимум. Ще видим, де!

Все пак, да си го кажем направо, 7300 ГТ изобщо не може да се спряга за смислена геймърска карта по времето, което излиза Вещерът - края на 2007. Шеговито казано, почти всяка карта от 6 серия е по-добра от нея (с изключение на 6300 :) . 1ГБ рам ставаше да се играе играта, но във форумите играчите казваха, че при 2ГБ ситуацията се променя драстично - зареждането енормално, както и самата игра. А 2ГБ е нормално да има един геймърски комп.

Под непретенциозен енджин разбирам именно такъв, който може да подкара нова игра на не много нова конфигурация (но не и напълно неадекватна все пак) и да докарва поне близки до средните детайли. Уитчъра действително има сносна оптимизация, но в някои отношения е лаком за ресурси.
Много любопитен за мен е X-ray енджина на S.T.A.L.K.E.R. - оптимизацията за допотопни машини е направо впечатляваща, но по някаква причина на наистина мощните конфигурации това нещо... ми секва се. В самия Чернобил на моменти дори не може да се играе. И куриоза е, че на по-високи детайли върви по-добре, отколкото на по-ниски... :umnik2:

Ъ-ъ, да, Диабло III. Какво за него... Подобно на StarCraft 2, енджина му не може да е много тежък, щото ще трябва да съпортва големи масовки. Ако нещото излезе през 2010, би трябвало да е игруемо на конфигурация от началото на 2009. Според мен.

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts

Ъ-ъ, да, Диабло III. Какво за него... Подобно на StarCraft 2, енджина му не може да е много тежък, щото ще трябва да съпортва големи масовки. Ако нещото излезе през 2010, би трябвало да е игруемо на конфигурация от началото на 2009. Според мен.

И дори още по-стара ;)
А и както знаем за Blizzard е важно играта им да бъде купена от колко се може повече хора, на които играта да им върви добре, така че при тях нещата винаги са оптимизирани и графиката, макар да не е върха на сладоледа e приятна и далеч не толкова лакома за ресурси.
Според мен едва ли има ще има повод за притеснения точно по този аспект.
In the end, everybody bleeds the same ...

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Съгласен. Харесвани или не, игрите на Близард поне не търпят критика, че са лакоми за ресурси или неоптимизирани.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

alricka

alricka
  • Потребители
  • 37 posts
И аз вече точа зъби (пръсти в случая :D ) само дано графиката да не е много шарена, че се губи Диабло атмосферата. А и не мога да разбера за какво им е witch doctor, искам си некромансърчетооо :cry:

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts
В сайта вече може да се види Timeline-a.
Историята накратко - не че има фен, който вече да не я намерил из нета, дори преведена на български - ShadowDance, Blizzard-bg.com както и другаде, вероятно..

Малко нови скрийншоти.

Няколко арт-уъркчета:
Posted Image

Posted Image

Очертават се интересни локации :)

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

Posted Image

Очертават се интересни локации :)

Ъъъъ, Минас Тирит, anyone? :)

Иначе - разкош - но аз друго и не очаквам от Близардски аутуърк (ебаси, колко тъпо се пише тая дума)
Най-готиния подпис

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Някяк си ми липсва The White Tower of Ektelion <_<
Чакайте да излеза, тогава прикезвайте, Второто Дебило трябваше да му чакаме експанжъна, та да го играем... ... ... ... ... ... ...
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

alricka

alricka
  • Потребители
  • 37 posts

Posted Image

омг това пише че е Урех :o има го в книжката Царството на сянката :boogie1qw:

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
BlizzCon дойде, а с него и разни новости около Diablo и StarCraft. :)

Meet the wizard \m/
The things one feels absolutely certain about are never true.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
На мен тукашният Минас Тирит ми мяза на камаел вилидж от Лайнидж ІІІ...

darkymir

darkymir
  • Потребители
  • 162 posts

Лайнидж ...

само така не бях чел/чувал да и казват
иначе то е ясно
Толкин е в основата на всяка втора игра от жанра

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
"Lineage" си се чете и произнася правилно като "Лайнидж", което ще рече "потекло", "произход". А всякакви там "Лайн Ейдж" и други версии са смотани. Най-любима ми е "лайнаж" :)

Мда, навсякъде има митрил, джуджетата коват ли, коват, а някое от селата по картата просто няма как да не се казва Едорас...

darkymir

darkymir
  • Потребители
  • 162 posts
@Menedhel http://forum.l2troub....php?f=15&t=425
форума скоро затваря (застраховам се, че не е реклама и подканвам ако някой идва е да бърз)

иначе да не ставамного офтопик ето линк към клипчетa за магьосника в д3

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Човек се учи, докато е жив :) "Линидж" да бъде, само да не е с "-ейдж" накрая..., щото това е съвсем неправилно. Бе я да си погледна и речниците!

Ей, не ме свърта за Диаблото вече. Дайте ми пак варварина, да връткам около Андариел и на Тал Раша из гробниците с големото секирче, мхехе...

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts
Ами най-рано 2010 ще можеш да и се порадваш ;)

Искаме я Безценни :lol:

P.S. : А да - забравих да спомена, че Wizard-a искрено ме радва !!

Posted Image Posted Image

_Fallen_anGel

_Fallen_anGel

Ангел...ама съм си жив Дявол

• Потребители
  • 132 posts
оф подготвамсе още от сега... ново дъно... нов процесор... още рам... 2-ве видеокарти.... само дано не ми излезе много над хилядарка. Е то рано за диабло 3 ама до тогава мога да се позабавлявам с Warhammer : Age of reckoning, че се охарчих доста по нея а не мога да я играя качествено на сегашния комп. И все пак диабло... леле не ми се мисли какво ще стане в офиса като излезе , надали ще остане живо пиле да работи...
А! Елберет Гилтониел!
Силиврен пенна мириел
о менел аглар еленат,
Гилтониел! А, Елберет!

http://w[/font]ww.my...fallenangel1111

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Гррр, след това внушение не ми остава нищо друго освен да "положа" две 9800Джи Ти в готовност за действие...
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users