Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Предстоящи игри

• Please log in to reply
57 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Тъй като доскоро нямаше на какво да подкарам по-новите игри, а и защото няма вече Уъркшоп и не съм се интересувал от разни предстоящи заглавия. И тъй като не ми се занимава да следя разни сайтове, ще разчитам на тази тема да ме информира за интересните игрици, които предстои да излязат. :Р

И за начало на темата ето нещо ужасно - Max Payne 3.
Откакто разбрах, че не Remedy, а Rockstar Games ще разработват третата част въобще не съм се интересувал какво се случва с нея. Сега обаче случайно попаднах на информация за новия Макс и... брррр! Трудно мога да се сетя за компания по-неподходяща да прави Max Payne игра от Rockstar. Не, че са им лоши игрите, но... като чуя Rockstar си представям някакъв напомпан пич по потник, слънце и разни палми наоколо. И, о небеса, каква изненада, те са превърнали третия Max Payne именно в това!

Отивам да се изповръщам тихо в ъгъла и да си чакам Alan Wake.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts
Йеееееееееее, Max Payne по потник. Ми време му е, тоя костюм се трябва да се изпере някога.
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Будя се рано и си викам: Маноле, що още не са направили Byzantium: Total War? С Bulgars, Slavonic Tribes, Avars като орди?

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts
Щото келти, викинги и тям подобни са по-познати на хамериканците(както впрочем в следствие на игрите и на повечето от нас).

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Заби го :)

Мерилиън

Мерилиън

граф О'Манов

• Потребители
  • 695 posts

Max Payne 3.

О, Господи...
Добре де, афаемфгафгопафмоаепгжаес,фгевафж,мосесгкжефМГ'АМГАСЕПОФГМАВФЦ,А
??....
Posted Image

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts

Max Payne 3.

О, Господи...
Добре де, афаемфгафгопафмоаепгжаес,фгевафж,мосесгкжефМГ'АМГАСЕПОФГМАВФЦ,А
??....

Woot, I smell Grand Theft Auto Max!

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts

Защото добре хореографирано насилие в ренесансов сетинг си заслужава да се види.

Edit: Всъщност, ето и един от трейлърите за първата част, който също беше много сполучлив.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts
Това пак ли е Алтаир?

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
Не, според псевдо-научните брътвежи на първата игра, е пак просто някакъв пра-пра-пра-чичо на Дезмънд, с единствената разлика че на този му липсва добър вкус и сдържано облекло. :mellow:

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts

Не, според псевдо-научните брътвежи на първата игра, е пак просто някакъв пра-пра-пра-чичо на Дезмънд, с единствената разлика че на този му липсва добър вкус и сдържано облекло. :mellow:

Все пак е италианец, какво сдържано облекло търсиш...
Тоя па Дезмънд бахти хибридния тип, следващата игра трябва да е за Китай :)

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts

Let's get serious... in HD!

Още.

И една идиотска реклама. :D

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts
Мда, аз също чакам с нетърпение HD-трансформацията на Сериозния Сам :thumb:

Мисля обаче към края на годината да се оборудвам и с XBOX 360 - явно е, че ако искаш да се забавляваш качествено в днешно време просто си взимаш конзола..
In the end, everybody bleeds the same ...

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts

Мисля обаче към края на годината да се оборудвам и с XBOX 360 - явно е, че ако искаш да се забавляваш качествено в днешно време просто си взимаш конзола..

ЮДА!

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
След Half-Life: Source, директния порт на оригиналната игра, който можеше да бъде направен и по-добре, ето, че най-накрая се задава мод за Half-Life 2, пресъздаващ първата част с помощта на Source енджина и този път възползващ се както си трябва от възможностите му. Модът не е дело на Valve, така че ще е безплатен. И освен сингъл, ще си има и кооперативка и детмач.

Black Mesa

http://www.youtube.com/watch?v=lul60ixy_40

Не е ясно кога ще е готов, но създателите казват, че ще го пуснат тази година. За Half-Life 2: Episode 3 за жалост обаче май ще трябва да си почакаме доста.

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Изглежда повече от обещаващ... към системните изисквания на ПЦ-то... :rolleyes:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Не вярвам изискванията да са по-големи от тези на новите игри, които излязоха с The Orange Box (Half-Life 2: Episode 2, Team Fortress 2, Portal). Т.е. горе-долу следните:

Minimum:
1.7 GHz processor, 512 MB RAM, DirectX 8 compatible video card

Recommended:
Pentium 4 processor (3.0 GHz or better), 1 GB RAM, DirectX 9 compatible video card (256 MB)

На други места ги дават и по-ниски - minimum: CPU: 1.2 GHz Processor, RAM: 256 MB; recommended: CPU: 2.4 GHz Processor, RAM: 512 MB)

Btw, бях объркал линка към клипчето в предния пост, сега го редактирах за да излиза трейлърът на Black Mesa, не разни скрийншотове.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Brothers and Sisters...
Spoiler

http://www.youtube.com/watch?v=fe1IWjfdNCU
Най-готиния подпис

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts

Не вярвам изискванията да са по-големи от тези на новите игри, които излязоха с The Orange Box (Half-Life 2: Episode 2, Team Fortress 2, Portal). Т.е. горе-долу следните:

Minimum:
1.7 GHz processor, 512 MB RAM, DirectX 8 compatible video card

Recommended:
Pentium 4 processor (3.0 GHz or better), 1 GB RAM, DirectX 9 compatible video card (256 MB)

На други места ги дават и по-ниски - minimum: CPU: 1.2 GHz Processor, RAM: 256 MB; recommended: CPU: 2.4 GHz Processor, RAM: 512 MB)

Btw, бях объркал линка към клипчето в предния пост, сега го редактирах за да излиза трейлърът на Black Mesa, не разни скрийншотове.

Това е лъжа и измама - за да разцъкваш HL2-E2 ти трябват мин. 3 Гхц с повечко кеш и 2 Гб рам, видеото с 256 ти е абсолютен минимум... Даже при средни настройки става як циклаж...
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts

Това е лъжа и измама - за да разцъкваш HL2-E2 ти трябват мин. 3 Гхц с повечко кеш и 2 Гб рам, видеото с 256 ти е абсолютен минимум... Даже при средни настройки става як циклаж...

HL2 и TF2 ги играя на 1.8GHz Sempron, 1GB RAM и 512 качествено видео... най-висока резолюция, медиум графики... Проблем съм имал когато имах Avira Antivirus, който си запазва неправомерно големи части от виртуалната памет, и сега като ми стаде харда... Вървеше задоволително... Освен в TF2 като се сборим 16 човека на едно място малко му идваше нанагорно и позамазваше...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users