Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

StarCraft

• Please log in to reply
198 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
То е цяла трилогия :) Можеш да погледнеш тук (най-долу).

Аз съм чел само първата и доста ми хареса. Но мнението ми не е обективно, защото аз принципно съм голям фен на Blizzard и се кефя дори на книгите по Диабло.. :D
The things one feels absolutely certain about are never true.

Lobelia

Lobelia

Крадла на лъжички

• Потребители
  • 23 posts
Е, сега се сетих че бях мяркала подобни книжки из книжарниците, ама от одавна не съм ги виждала. Има ли ги още и по-специално за Star Craft? :unsure:
En Taro Adun

Archibald

Archibald
  • Потребители
  • 425 posts
Хора, оставете ги тия книги! Изиграйте кампаниите на оригинала и експанжъна - там всичко си е обяснено. Всичко важно, най-малко. На сайта на Близард също има това-онова - дреболии предимно, но пък за хардокр маниаците са си ценни дреболии. :) Останалото е малко или много повествователен комерс.

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Така... преди наистина бяха много разпространени тия книжки - и за Старкрафт, и за Диабло, но напоследък не съм ги засичал... ма то това може би, защото не съм ги и търсил де ;). Ако, все пак, на някой (освен на уважаемата Влачи-Торбинс :D ) много му се чете за света на земляните, протосите и зерговете - ето, едно линкче към първата книга:
Войната на Либърти

Enjoy! :D

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
В Хеликон книгите 100% трябва да ги има. Поне в софийския ги гледах наскоро.

А кампаниите сме ги играли, разбира се :D

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
OMG, OMG, OMG!!!11121fj dpoigg

Преди малко направих една от редовните визити на сайта на Blizzard, който посещавам най-рядко през ден и какво да видя!!?!

Posted Image

Не знам за вас, ама аз целия се разтреперих!

От година насам очаквам всеки момент да обяват Diablo 3, а пичовете от Blizzard за пореден път избиха рибата, пингвините, китовете и цялата морска, че и не само, фауна, като обявиха StarCraft 2! Аaaaaaa!!!

Прогнозите ми, че StarCraft: Ghost ще я сполети съдбата на WarCraft Adventures: Lord of the Clans, до голяма степен се сбъднаха, след като преди 14 месеца от Blizzard обявиха, че излизането й ще се отложи за неопределен период и дори я махнаха от списъка с игрите, по които работят в момента. Прогнозирах обаче и че усилията им са се пренасочили към Diablo 3, но явно са останали на вълна StarCraft! Муахахахахаха, егати кефа!!!!!

А сега всички, които като мен чак сега разбират за това (щото новината доколкото видях е от вчера, т.е. предполагам, че доста хора вече са информирани) - марш ТУК и ТУК да гледате синематика, артуърк трейлъра и 20 минутната презентация, показана на Blizzard Worldwide Invitational в Сеул, Корея и да оргазмирате!

You're damn right,
HELL, IT'S ABOUT TIME!

Edited by Kronos, 20 май 2007 - 11:00 .

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Аз по тоя повод от вчера вечерта се размазвам безпрецедентно като в момента се шашкам с това. :tooth[1]:

Иначе не следя толкова редовно Blizzard (никак, всъщност), но от '99-та някъде, когато за пръв път играх StarCraft съм мега-запален и тая новина ме съсипа тотално. Не знам колко време ще мине преди играта да види бял свят, но просто си мра от кеф. ; )

Мм, какво друго?..
А, да - честито на печелившите! [Need medical attention? :lol:]
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Не можах да харесам StarCraft и туй то. :/

Понеже предпочитам заглавия от рода на "Syberia" и "Aura", ще чакам да се появят игри като "Theseis" например. :rolleyes:
Оня "бакшиш" Харон изглежда страшен симпатяга. :D
защото моят гарван е зелен

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Аз бих се зарадвал повече на Дебило 3 :tooth[1]: , но като знам, че Близард нямат лоша игра, и на СК2 се радвам. Не играя стратегии, но пък със СК2 ще вървят една купчина яки филмчета, както с всичките им игри. Абе, СК е явление в гейм индустрията, надявам се двойката да е достоен наследник. Може да проиграя стратегии покрай нея:)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Добре де, колеги, ама това Деби...Диабло 3 какъв ще му е смисъла?
Самия Диабло ко кътурнахме 2 пъти вече, Мефисто и той си замина, Баал (Бейл ше му викате, ама в някой друг форум :P ) изеде дръвцето във Lord of Terror.... На Blizzard не им останаха много живи злобари в тая им Вселена...
Ако ще правят Диабло 3, май трябва да е някой WoW клонинг, който обаче, няма да е хич успешен, защото World of Sanctuary (Диабло вселената) като че ли им е най-слабо развита...Нахвърляна е като през пръсти (а няколко книжлета, няма да я обогатят кой знае колко...)
Я да си правят Star Craft: Ghost-а и да мируват! Че, ей го - HALO 3 иде! B)

П.П. Ама вижте го СЛАДУРА само!
П.П.П. Ей, го и другия хубостник! :wub:
Posted Image

Edited by Kronos, 20 май 2007 - 10:57 .

Най-готиния подпис

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Съгласен, Близард ще трябва да поработят доста по бекграунда, за да направят едно евентуално Дяволо 3 да не е просто цъкалка с тонове предмети, склилове и купчина герои; но плетенето на истории е много силна страна на Близард, все ще измислят нещо, което хем да звучи достоверно като история, хем да е красиво (не каквото беше Диабло 2 - грозно, та дрънкаше:)), хем да е игрално като предшествениците си. А дали ще направят - е, как няма, толкова пари затворени има там, че ко трябва, нов Дявол ще докарат на света - я този от втора част имал незаконен син, я оня, дето сме убили не бил истинския :tooth[1]: Все ще озмислят нещо:)

Гледах и двата линка - тези Близард много ги бива по зарибяването:)

Сюзън Смърт

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts

Я да си правят Star Craft: Ghost-а и да мируват! Че, ей го - HALO 3 иде!

Ghost-a ме съмнява да го направят въобще, защото излизането му се проточи много. Пък и това просто не е техния жанр. А Blizzard са компания, която държи на имиджа си. Те не издават игри, ако не са сигурни, че ще са абсолютен хит, че ще са СЪБИТИЕ. А в стелт жанра излязоха такива хитове, че Blizzard просто видяха, че този път няма да могат да направят революционна игра и я спряха. Както стана и с WarCraft Adventures: Lord of the Clans и адвенчър жанра. Пък и стелтовете и адвенчърите не предполагат кой знае колко преиграване, най-малкото защото нямат мулти. А игрите на Blizzard се славят с това, че се играят с години след излизането си.
А лично аз не искам да завършат Ghost-a, защото много ми се ще да остане поне една голяма компания, която да е exclusively PC ориентирана, пък Ghost-a щяха да го правят за гнусни конзоли.

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Който не знае:

Hell, it's about time!

а също така и:
цък-цък...(за такива с регистрация в замундата :ninja: )

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Значи за СтарЦрафт 2 наистина я анонсираха на Blizzard WWI ,но девелоперите постоянно отговарят на въпросите и казват че е още прекалено рано за да се говори и за история и за юнити и тн.Най-малкото че с тия нови юнити ще им трябва време за да балансират нещата.Ай като знам Blizzard с тяхната точност за СЦ2 ще си говорим след поне 3(най-малко говоря за бета тест) до 5 години!
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
аз имам 1 и 2 и все не ми остава време(пък и пари) за третата...докато се наканя ша доида вреве да си вземам новата трилогия по Star Craft 2
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Archibald

Archibald
  • Потребители
  • 425 posts

Ай като знам Blizzard с тяхната точност за СЦ2 ще си говорим след поне 3(най-малко говоря за бета тест) до 5 години!

Всъщност ако Близард държат на символизма, играта би трябвало да се появи догодина, някъде в началото на лятото или малко преди това. Носят се и разни слухове, че може още в края на тази година да види бял... нет. Общо взето всички предположения са в някаква степен аргументирани - играта се разработва от доста време и няма пречка да я изкарат сравнително скоро (още повече споменават, че вече може да се играе в мулти, каквото и да значи това), но от друга страна конкретно Близард винаги натаманяват продуктите си до последно и ги изкарват когато те си решат (рядък случай indeed). Една-две години, броено от днешна дата, звучи съвсем разумно според мен.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

аз имам 1 и 2 и все не ми остава време(пък и пари) за третата...докато се наканя ша доида вреве да си вземам новата трилогия по Star Craft 2

Третата книга по-добре че я нямаш! Идеята е почти нулева и по-мяза на Звездни Рейнджъри (ама филмът, не книгата) и ще ти се стори доста тъпичка, ако си очаквал още от "Войната на Либърти" :)
Най-готиния подпис

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Така значи за да има нова трилогия от книги за SC ще се наложи първо да излезе играта ,защото те си го казаха в прав текст че още не се знае нищо за фабулата на играта.А това дали ще излезе скоро както и да я правят те са един вид перфекционисти и за 1 година няма дори и бетата да пуснат.
П.С.За играта казвам мнението си като професионален играч на warcraft и човек които е в такива среди!
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts

П.С.За играта казвам мнението си като професионален играч на warcraft и човек които е в такива среди!

Би ли ми дефинирал понятието "професионален играч на warcraft"?:) Освен, че си добър, има ли някакво значение, смисъл отвъд това?

Сюзън Смърт

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Поствам просто за да споделя този нечовешки арт:

Posted Image

:o :wub:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users