Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

ConQUIZtador

• Please log in to reply
69 replies to this topic

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Игричка, която се води "игра на знания и стратегия". Пробвах я снощи и леееко се зарибих :)
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

Игричка, която се води "игра на знания и стратегия". Пробвах я снощи и леееко се зарибих :)

По-добре не го прави - да се зарибяваш. Аз сторих тази грешка. Макар една игра да трая по-малко от 10 мин, то като цяло (поне в началото) играта е много зарибяваща и поне аз си загубих доста време с нея. :/ В играта има само 11 000 въпроса и като направиш известен брой игри започваш да ги наизустяваш. Иначе това е кратка версия, очаква се да пуснат и разширена. Играта е в развитие. Все още не може да се играеш с който пожелаеш (засега те пуска със случайни хора), но и това ще е възможно по-нататък.

Аз пак съм andvari там, може да се засечем в някоя игра. :passifier:

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Оф, и аз се регистрирах, но ще гледам да не се зарибявам много :blush: Там съм Elfhelm.

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts

Оф, и аз се регистрирах, но ще гледам да не се зарибявам много :blush: Там съм Elfhelm.

И аз с тази идея влязох в играта, ама ето - пак играя :) Аз съм dieslucis.

P.S. Защо имат това ограничение за никовете? Предполагам - и ти не си със sister of the elves заради него.

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

Цъ...

Значи вече се събрахме достатъчно хора за една игра? Дано по-скоро направят опцията за избор на играчите, с които да играеш, както и да увеличат значително броя на въпросите. :passifier:

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Дам, остава само да включат и повече въпроси, свързани с Толкин и съвсем ще я превземем тази игра :)

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

P.S. Защо имат това ограничение за никовете? Предполагам - и ти не си със sister of the elves заради него.

Да, точно заради това! Много гадно са го направили, ама то и на пролата има ограничение <_<

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Сега ви добавих двете към приятелите си. И видях, че са пуснали инфо, че от 14 февруари ще има вече игри в отделни стаи! Йес! Тренирайте до тогава! :thumb: Че като гледам какво скелети сте натрупали, ако ви ги съберем ще се получи кокален кръст, ама от големите такива! :tooth:

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Аз съм жива скръб днес, но ентусиазмът е по-важен :tooth:

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
И аз ви добавих към приятелите си. Много съм зле, повечето въпроси ги играя на тото :tooth: Така е, като ми е бедна общата култура :blush:

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts

Адска зарибявка е това, трябваше ли да го пускаш докато съм в сесия :lol:
Изиграх три игри (1 първо, 1 второ и 1 трето място :Р), но сега налагам вето докато не ми свърши сесията ;)
The things one feels absolutely certain about are never true.

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

Адска зарибявка е това, трябваше ли да го пускаш докато съм в сесия :lol:
Изиграх три игри (1 първо, 1 второ и 1 трето място :Р), но сега налагам вето докато не ми свърши сесията ;)

WOW!

Аз не исках да пускам инфо за играта, за да не ви изкуша. Защото аз досега имам 224 игри, по 10 мин. всяка - прави към 37 часа и нещо чисто (само!) игрално време. Трагедия! :cry:

Затова ще посъветвам всички, които си нямат представа за играта - изобщо да не се запознават с нея! :blink:

P.S.
Нямам търпение да дойде 14-ти... :yes:

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
И аз се регистрирах, LyannaStark съм :) Голяма зарибявка е наистина. Успях да спечеля една игра и да си махна черепчето ^^ Йей ^_^

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
andvari, от личен опит - забраненото е най-сладко, нали се сещаш :) Тъй че, ако има желаещи - едва ли ги разубеди.
Между другото, щом сме такива ентусиасти, някой би ли могъл да ни премести мненията в отделна тема - достатъчно разводнихме тук, мисля. Естествено, ако сметнете за необходимо. Аз с удоволствие си коментирам и тук... :P

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
И аз мисля, че добре да има отделна тема, така няма да пречим на другите :yes:
Кемендил, с какво име си там, защото мисля всички да ви добавя към приятелите си ;)

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Йей :) Имаме си тема за игричката вече. Благодаря, добри хора :P

P. S.: conQuiztador-ци, стягайте се - 14-ти е скоро. Някой виждам, че и в момента тренират :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Страхотна игрЪ, ашколсун, Андвари, машалла! Що всички хубави работи изскачат през сесия?!?!?!

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Днес се поупражнявах и вече съм по-добре от вчера. Трябва малко съобразителност и добра обща култура :)

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Аз си достигнах максимума за деня, но това нищо не значи - вчера бях на косъм, но от "костната" страна на нещата :tooth: Сиреч - още няколко черепа и шях да имам минималния дневен ранг :) Ама като гледам - и други са тръгнали по моя път, а се бяха зарекли да не играят до свършека на сесията :rolleyes: :P

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Яко! Нямам търпение да поиграя с вас (особено с Menedhel ;)). Снощи беше тежка нощ за мен, загубих почти 200 ТСИ* и от 6825 (18-то място в класацията), се сринах на 6647 (34-то място). А когато си над 6800 освен максималния златен кръст имаш и зелена точка в центъра... Язък! <_<

Но поне разчистих веднъж цялата карта и бих два пъти Zmey, който имаше ТСИ за 13-то място. :thumb:

Внимавайте, че аз играя много агресивно и във всяка втора игра превземем единия играч. :tooth:

Снощи ми направи впечатление, че вече има обновление на въпросите. Zmey ми каза, че въросите за "миските" ще отпаднат. А аз съм замислил да изпратя 10-20 астрономически въпроса, които ще си ги знам само аз! Ха-ха... :P

P.S.
ТСИ* = Точки за Сила на Играча

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users