Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

ConQUIZtador

• Please log in to reply
69 replies to this topic

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Greenleaf, как ти е ника там?

Към момента - 50 игри, 5420 ТСИ.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Току-що играх с/у vendor, който към момента е втори в класирането по ТСИ и ме премаза :tooth:
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
На мен ми вписна играта! Вече попадам само на хора с по два, че даже и три акаунта. За няма и 100 игри имат над 6960 ТСИ. Днеска хванах един такъв в крачка - с трети акаунт. А и вече навъртях 320 игри направо ми се повръща, по 10 мин. всяка, прави над 53 часа... (Много преди the_paleolithic да пусне инфото аз вече играех.)

Мразя игрите!Никога досега не съм играл на игри (с изключение на Heroes)... <_< Мразя и Heroes-a! Това са пагубни страсти!

Само по изключение бих играл с Менедел.

Онази вечер след игра си писах с Викинга, който е феномен просто. Той също каза, че вече би играл само в стаи. И на него му е дотегнало.

Предполагам, че и вие ще стигнете до моята фаза някой ден...

<_<

P.S.
Тая игра е като Единствения, но уви моята човешка природа се огъна, за разлика от тази на моите съквартиранти, които устояха, въпреки, че единият тях ми каза за играта. Не е лесно да си хилдор! :huh:

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Седни и се успокой, моля те. Игрите се превръщат в "пагубни страсти" и в "Единствения" само когато прекаляваш с тях. А на теб очевидно точно това ти е проблема - не можеш просто да влизаш от време на време, да изиграваш две игри и да спираш, ами играеш до припадък и след няколко дни изпадаш почти в истерия и се отказваш от играта. Минаваш от едната в другата крайност, а това е много вредно. Всяко нещо, доведено до крайност, става вредно, и затова ти се струва че играта е като Единствения. Всяко едно нещо може да бъде като Единствения за теб, ако му позволиш да бъде. Независимо дали става дума за онлайн игра, за Хироус, за колекциониране на клечки за зъби или за гледане на аниме, важното е ти самия да си наложиш умереност, а не да минаваш от крайна зависимост на крайно отричане. Категоричното отказване от играта е естествена реакция след като си играл прекалено много и прекалено често и ти е дошло в повече. Трябва просто малко умереност, за да не се претоварваш.

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Така е. Така е Калинке. <_<

Иначе осъзнах новото предназначение на играта - чат :excl: Днеска цял ден си лафихме с the_paleolithic, после малко с Atlantis_Warior и kalinka. :thumb: Така и така нямам mIRC..., та поне ми е бърза връзка с ерухините! :tooth:

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Значи ще трепя, снощи до 11. 30 съм си играла вместо да спя :thumb:
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Присмехулниче, недей с лошо де :P Че ще вземат всички да ми мърморят, че съм ги зарибила с играта :)

Kalandor

Kalandor

Stormlord

• Потребители
  • 197 posts
За съжаление няма как да се избегне мулти-акаунтването, а въпросите са твърде ограничено количество и след 20-тата игра вече започвате да попадате на сериозно повтарящи се такива. За първите 20 игри например се падна 4 пъти въпрос за колко е максималната скорост развита от пътнически влак. А и е тъпо по-голямата част от въпросите да са с някакви числа.
I fly with teardrops in my eyes.
Will I ever return, to places I have been?
For years and years I tried.
I'll finally arrive.
Thunderous the winds will blare my name.

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Ами затова е хубаво всеки да изпраща от време на време по няколко въпроса.
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Аз така и не успявам да схвана как, по дяволите, се постват нови въпроси и как се вписват в базата данни грешните. Примерно ако са ви се падали въпросите какво се прави с телата на мъртвите папи, на какво е богиня Лада и какво означава латинското име Климент - ами, те са си с грешни "правилни" отговори.

А има и някакви пълни глупости от рода на дали някаква песен била на Азис, Глория или някакви други чалгаджии. Че на кого му дреме?!?!

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Малко само да позлобея/ се похваля: бих gerassim! Не че ви вълнува особено, ама да си кажа :passifier:

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Аз много се радвах да играя с Андвари :)
Бту,там попаднах на някаква Дарин и се чудя коя от форума е

Не турнирите ни правят Толкинисти!

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts

Малко само да позлобея/ се похваля: бих gerassim! Не че ви вълнува особено, ама да си кажа :passifier:

Що бе? Мен ме вълнува... :P Последвах съвета на kalinka, за което съм и много благодарен! :yes: :thumb: Та от обявеното ми отказване направих само 2 игри!!! И в двете бих gerassim (бях първи)! :passifier:

Янтра (много красиво име!) и на мен ми беше приятно да поиграя с теб! ^_^

Това, че вече има подбор на играчите - пуска те само с играчи от твоята "черга", ако мога така да се изрязя, е много добре.

Menedhele - искам да се пробвам срещу теб някой ден! :closedeyes:

P.S.
Какво ви е мнението за quiz? :blush:

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Разбрах, че искаш, Андвари - само да се засечем. И на мен ще ми е приятно. Само че аз като видя готова стая, направо се пускам в нея, без да гледам кой е вътре (леле, що бой изядох така). А и често играя с какви да е противници на бърза игра. Не съм наясно с почти нищо - нито с това как да оправя грешни въпроси, нито как да пусна мои, нито как да играя с хората, с които искам.
Абе, както и да е: let them come. Елате повече, дето се вика (с ударение на "е").

И не знам това някаква бета версия ли е, що ли, но има адски много въпроси с грешно зададени отговори.

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts

Това, че вече има подбор на играчите - пуска те само с играчи от твоята "черга", ако мога така да се изрязя, е много добре.

Затова ме разпердушиниха днес mercurial, quiz, че и vendor за капак... Аз съм си псевдоинтелЕгент с 6000 ТСИ (+-), защо ме пуска с тях?! :angry2: Страшен подбор - дума да няма...

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Добре бе, това може ли да е реално?! Видях го и пак не вярвам:

Posted Image

Btw, никът ми в играта е Vaskes (както всъщност се вижда на картинката).
The things one feels absolutely certain about are never true.

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Кое по-точно не вярваш? :) Доколкото аз знам, годината, монашеското име и името на манастира са вярни. За това ли става въпрос?

P. S.: Да не би, че някой е написал за Лески 1941?! Ужас! :annoyed:
P. P. S.: Може пък да се е ръководел по Лески 1914, ама в бързината да е разменил цифрите :rolleyes: :lol:

kalinka

kalinka
  • Потребители
  • 734 posts
Май се визира по-скоро отговора на опонента... 1941, омг! :facepalm4: :lol:

Да, именно това визирах... 41-ва - как да е, ама поне века да беше уцелил :facepalm4: - бел. Кем

Враг украл твою мечту,
Что ты ковал в поту -
Ведь свет своей души
В те камни ты вложил...

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Vaskes? Ти 'найш ли, че май сме играли. :teethqhq:
А за тъпия отговор аз като не знам някоя година пиша я 1898 я 1989 или 1234 както дойде :blush: Но до там не съм я докарала
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Само веднъж съм поглеждала играта, но имам спомени за правило, казващо, че ако играчът не даде отговор в определеното за това време, играта автоматично го прави вместо него - с рандъм отговор. Та, може човекът да не е толкова зле, а просто да се е заблеял някъде :P

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users