Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Предстоящи филми. Трейлъри. Инфо. Дискусии

• Please log in to reply
657 replies to this topic

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts
Темата ще е за зарибявка от към нови заглавия.

Какво ме накара да я пусна ... еми :

Posted Image

TRAILER

След като го прегледах 1 път започна да не ме свърта на едно място и да се чудя как ще изкарам до 03.09.07 ( премиерата ) :rolleyes:

Франк Милър -> Sin City

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Уникален филм ще е!
ПРеди месец гледах трейлъра и направо се начишках от кеф!
Така не съм се радвал от първия Хъри Потър насам :P
Най-готиния подпис

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Частта с Based on Frank Miller's Graphic Novel определено ме заинтригува. Sin City комикса е страхотен и с излизането му стана ясно, че все пак може да се направи качествен филм по комикс. Само че на Sin City режисьор беше самият Франк Милър, а режисьор на 300 ще е Zack Snyder. За него нямам наблюдения, но дано да е добър, защото се е захванал и с филм по Watchman (graphic novel на Алън Мур, авторът на V for Vendetta). А битката при Термопили е легендарна (между другото има филм от 1962 за същата тази битка, който се казва "The 300 Spartans) и с необичайния подход, който се вижда от трейлъра, се очертава нещо доста интересно.

На кратко - очакваме!

Edit: Забравих да спомена, че трейлърът ми навя асоциации с God of War, т.е. филмът задължително ще се гледа!
The things one feels absolutely certain about are never true.

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts
Според мен това е от тея филми, дето историята им е изсмукана от пръстите, от американски тип, и чиито трейлъри са около 5-6 пъти по-готини от самия филм. :) Ще видим като излезе.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
В интернет четох мнения, че филмът ще е по-скоро римейк на "The 300 Spartans", отколкото правен по комикса на Франк Милър. Но вчера си дръпнах комикса и поне от това, което видях (не съм се хванал още да го чета, но го разгледах набързо) визията на филма много се доближава до комиксовата и повечето моменти, които са показани в трейлъра са взети директно от творението на Милър.

За историята - като прочета комикса ще ви кажа дали е изсмукана от пръстите, но предвид, че става дума за Франк Милър, случаят едва ли е такъв. Но на мен ми стига и само визията на филма да е толкова добра, колкото е и в трейлъра. Щото все пак именно визията е една от най-важните характеристики, когато става дума за филми от такъв тип.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Posted Image

ТУК

Става въпрос за най-любимото ми филмче, от ранните ми детски години...Сега излиза на голям екран!

и още...

Posted Image

Спайди -> ТУК

какво да му обяснявам - Човекът паяк се опитва да пребори Пясъчния човек, новия Зелен Гоблин и най-злия си враг - Венъм, като през останалото време, се чуди дали да се обрече на вечно робство...така де, да се ожени...
Най-готиния подпис

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts
Трансформърите изглеждат като нещо което би било приятно и леко за гледане :) И аз се сещам как бързах след даскало да хвана епизодите по ТВ-то и на следващия ден се обсъждаше.

Паяка нещо не ме кефи особенно много ... нямам идея що ама е така от първия филм. Ще се гледа естествено де :rolleyes:

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Трейлъра за Трансформърите го видях преди седмица някъде и много се накефих. :) Анимацията си е класика и само в нейно име ще пусна око на филма.

А той, имайки предвид трейлъра, не ми се видя кой знае какво, всъщност. Абе, ще видим догодина. ;)

Спайдърмен, въпреки че като бях 3ти-4ти клас го следях, нещо не ме изпълва с оптимизъм, но пък знае ли човек.. По-скоро ще го пропусна обаче. Не умишлено, разбира се. :Р
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts
Хехех :D

Posted Image

TRAILER

Тоя трейлър не ме накефи нещо ..

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Спайди едно време ми беше любимият комиксов герой :) Първият филм не беше лош, но след безумно тъпата втора част, се замислям дали да гледам третата. Сериите с Венъм обаче са ми любими, така че предполагам, че ще го гледам, било то само за да видя Спайди в черния костюм :Р

От целия Transformers франчайз съм запознат само с Beast Wars, но дори чистата фенщина само към този сериал е достатъчна, за да ме накара да гледам филма :)

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts
Нещо друго интересно ..

Posted Image

Plot Outline: A Viking boy is left behind after his clan battles a Native American tribe. Raised within the tribe, he ultimately becomes their savoir in a fight against the Norsemen.

TRAILER

В главната роля до колкото видях е нашият стар познайник Еомер :rolleyes:

Изкефи ме дарк визията на норсовете, но ме подразни малко че главния герой много напомня на Тарзан ( поне почти до края на трейлъра ) ..

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
ааа, за Тарзан само хубаво!

Иначе, филма ще се запомни...Трябва да им се признае на сценаристите са измислили нещо различно тоя път... :)
Най-готиния подпис

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
Ето няколко трейлъра на филм, който бих искал да видя, но жалост щял да бъде излъчван само по някаква телевизия Sky One и евентуално Hallmark : Hogfather по Тери Пратчет.
кратък трейлър
не-дотам кратък трейлър
неприлично много трейлъри

Дали имаш възможност да ги качиш на БГ сървър или поне да дадеш линк за такъв (където ги има), защото моят външен нет (а предполагам и на други юзъри е ужасен!) :rolleyes: :rolleyes: ? - бел. Кронос

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Ето оттук можеш да свалиш не-дотам краткия трейлър от youtube. Но ще ти трябва този плейър. Сори, но ме мързеше да го конвертирам, че много време отнема.

"Дядо Прас" ми е много любима (всъщност която и книга на Пратчет да бяха филмирали, все щях да кажа така :Р), мисля сега по Коледа да я препрочета :)
Ама този трейлър не ми хареса особено. Според мен видяното не пресъздава атмосферата на Света на Диска. И подборът на актьорите е ужасен :wacko: Тъкмо преглъщах Албърт, когато видях любимеца ми Тийтайм и ми приседна..

Огромно благодаря, Кем!! :wub: :speciali45[1]: !Btw, файла се отваря и с Media Player Classic - бел. Един Благодарен Кронос

За нищо :) А твоя Media Player Classic е някакъв ъпгрейднат :Р Щото на мен ми дава Cannot render the file.. :rolleyes:

Сигурно е от анаболните кодеци дето блъскам, знам ли :P ! - бел.Един Горд Със Софтуера Си Кронос

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Posted Image

Eй сега си намерих ТОВА

И всъщност ми изглежда като една по-добра Нарния...
Най-готиния подпис

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
"300" се движи плътно по комикса на Милър - и като визия, и дори като реплики, ако щете. :)
защото моят гарван е зелен

Узиел

Узиел

Rockstar Scientist

• Потребители
  • 265 posts
Съжалявам за титубата, не съобразих. Човек, когато има неприлично бърз интернет, лесно забравя как преди е зареждал филмче от 2 минути за 2 часа :rolleyes:
Виждам Кем е дал линк към не-дотам краткият така че не си струва да търся краткия, а пък за неприлично-многото трейлъри просто ме мързи...
А иначе и на мен не ми направиха много добро впечатление, особено представянето на Смърт и някак осезаемата липса на капс в гласа му, но пък каста не може да е чак толкова зле след като и Пратчет има, макар и малка, роля, нали? :)
прозволен допълнителен коментар: името не се произнася Тийтайм, а Театиме :P

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Мда, гласът на Смърт и на мен никак не ми хареса. А и самият Смърт не изглеждаще много добре :rolleyes:
За Тийтайм - усетих се като го чух да си казва името, но на български е преведено Тийтайм и така съм му свикнал и няма пък да почна да му казвам Театиме :Р

А сега по темата - видяхте ли това? :P

Posted Image

Една легенда се звръща! It ain't over 'til it's over! :D

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Абе на мене трейлъра на Hogfather-а ми направи приятно впечатление и имам някакви надежди...макар че видяните герои си ги представам маааааалко по-различни...но ще видим
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
От каста, като цяло не съм хич впечатлен...
Можеха да го привикат Кристофър Лий да озвучи Смърт (както в анимацията по "Музика на Душата")...
Иначе, само девойката която играе внучката на смърт (Сюзън ли беше) според мен приляга добре ... (ама тва може и да е поради факта, че като видя хубава жена и си пообърквам преценките....)
Най-готиния подпис

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users