Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Скица на град или крепост

• Please log in to reply
16 replies to this topic

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Дали някой от вас знае къде скица или нещо подобно на скица на Шлемово усое, Минас Тирит или каквото може да се намери.

П.П. Скицата може да е на база на филма.
П.П.П Най-добре да е онлаин.

Edited by konstantin cherganov, 08 януари 2016 - 01:09 .

13turniri.png

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
http://wallpapers99....ng_Artworks.htm- тук има 4 скици от филма, но не са пълни.

32

bdk---rohan.jpg

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
С риск да се потретя - намери си Tolkien's Atlas of Middle-earth. Там има чертежи и карти на по-големите градове и крепости. Ето как изглеждат. :)
The things one feels absolutely certain about are never true.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts

http://wallpapers99....ng_Artworks.htm- тук има 4 скици от филма, но не са пълни.

И без скиците сайта е хубав. Благодаря!
13turniri.png

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts

С риск да се потретя - намери си Tolkien's Atlas of Middle-earth. Там има чертежи и карти на по-големите градове и крепости. Ето как изглеждат. :)

Ето това исках - не скица, а план, но зададох некомпетентно въпроса си. А за Atlas of Middle-Earth - потърсих и мисля, че е чудно, че не го знам, като по цял ден се ровя в карти на Средната земя. Много е полезен и си го поръчах от Amazon.

П.П. Радвам се, че пуснах тази тема.
13turniri.png

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts

Ето това исках - не скица, а план, но зададох некомпетентно въпроса си. А за Atlas of Middle-Earth - потърсих и мисля, че е чудно, че не го знам, като по цял ден се ровя в карти на Средната земя. Много е полезен и си го поръчах от Amazon.

П.П. Радвам се, че пуснах тази тема.

Би ли споделил отзиви за този атлас, тъй като съм на кантар дали да си го купя и бих искал да разбера дали си струва парите. Бих бил много благодарен.
All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Ако желаеш, Сивий, бих могла да ти предоставя "Атлас на Средната земя" в pdf формат, за да прецениш сам дали си заслужава.

А ако след това решиш, че си струва да си го купиш, бих ти препоръчала да го сториш не от Амазон, където цената е £15.36 + £5.50 за доставка, а от Wordery, където цената е £12.88, а доставката - безплатна.
защото моят гарван е зелен

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Благодаря ти Страйдър, с радост бих разгледал "Атлас на Средната земя" в pdf формат и след това ще го потърся в Wordery.

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Поразрових, но се оказа, че в Wordery цената е £23.87.

https://wordery.com/...of middle earth

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Аз си го изтеглих в pdf формат и съм много доволен, но не мога да го чета на английски (все още не). Но само за картите си струва според мен.
13turniri.png

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Явно аз пак виждам странни цени, щото на мен ми излиза £12.88. Това не е прецедент, тъй като преди време се оказа, че в BookDepository всички са свидетели на една цена, само аз - на друга, доста по-ниска. Дори тук обсъждахме мистерията на разликата с прилежащите скрийншотове и прочие. Пробвай през английски тунел. :)

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Възможно е, Страйд. А дали мога да намеря този атлас в някоя българска онлайн книжарница, тъй като цените на доставките в чуждестранните онлайн книжарници ми се струват твърде солени?

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
То в Wordery е безплатна доставката. :) В BookDepository също. Там при мен му искат €26,71, в BetterWorldBooks пък го има за $27.79, а в Wordery - за €23.87 (най-изгодното).
The things one feels absolutely certain about are never true.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Гандалф, свали си някоя програма за VPN Service, т.е. свързване през тунел - било то SecurityKISS Tunnel, HotSpot Shiled, или пък която там си харесаш. Изчисти си бисквитките от браузъра, свържи се с английско IP, влез в Уърдъри и може да се изненадаш приятно. :)

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Понеже не се получи с програмата за VPN Service(пробвах с HotSpot Shield), реших да дам $19.53, тъй като смятам, че си струва. Вие пазарували ли сте от Wordery и коректни ли са? btw поръчката вече е в ход.

П.С.Защо вече не мога да използвам емотикони в този форум?

Edited by Гандалф Сивия, 15 януари 2016 - 09:19 .

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Трябваше да пробваш с КИСС-а. Нищо, следващия път ще ти дам подробни указания и ще се получи, гарантирам. :) Да, аз често пазарувам от Wordery, дори в момента очаквам последната си поръчка, която ме уведомиха, че са изпратили в понеделник. Много са коректни хората, никога не са ми създавали ядове.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
НЕВЕРОЯТНА КНИГА!!!!! Вчера я разглеждах (само картите) и останах очарован. А преди това дори не знаех, че има подобна книга. Отново попадение на БГТФ. Знаех си, че ще от полза да са регистрирам.
13turniri.png

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users