Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Радиосериал на Bbc по "Властелина"

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Преди много време изслушах лош презапис на два епизода от радиосериала на ВВС по "Властелина". Хареса ми. Иска ми се да го имам целия, на мп3 ли ще е, на аудиокасети ли, на аудиофайлове ли, няма значение. Само да мога да си го презапиша от някого или да го сваля от нета. Помощ!

Adanedhel

Adanedhel
  • Потребители
  • 120 posts
Имам всичко от тук: http://endorion.org/...audiobooks.html (без Децата на Хурин). Кажи какво те интересува и ще ти ги запиша.
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Целият радиосериал по "Властелина" на един РАР, ако може. И по скайп. Предполагам, че е това:

ВЛАСТЕЛИНЪТ НА ПРЪСТЕНИТЕ
от Дж. Р. Р. Толкин, автори Брайън Сибли, Майкъл Бейкуел
Времетраене: 13ч 20 мин
Година: 1981
Ролите изпълняват Иън Холм (Фродо), Майкъл Хордърн (Гандалф) и Робърт Стивънс (Арагорн).

Скайпът ми е "Манол Глишев".

Стига да не ти представлява проблем, разбира се. Изпълнен съм с възхищение, страхотно е, че ги имаш на Ендорион!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users