Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Най-глупавите филми,ever

• Please log in to reply
270 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts

Edit: В крайна сметка,

Spoiler

Не се знае със сигурност, филмът умишлено не дава яснота.
Spoiler

А Трансформърс беше тъпичък, да. Сцените нямаха никаква логическа връзка помежду си, хахаха. Сам само се размотаваше насам-натам, а тея от Национална сигурност бяха пълни олигофрени и въобще не знаеха какво се случва. А персонажите бяха супер плоски, особено като за филм, дълъг два часа и половина. А сцената, в която Карли отиде и каза две приказки на Мегатрон и той й се върза беше епично тъпа.
Е, имаше битки и пр., но дори те не впечатляваха особено спрямо първите два филма. Ама като eye candy ставаше все пак филмчето.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Чудих се къде да постна предстоящия коментар и реших, че тук ще е най-подходящо.

От най-глупавите филми евър, най-якия ще да е Your Highness. Вчера го гледах, та по мнение филма си е тъп, но пък е забавен и епичен (но пък е тъп). Има смях доста (но е тъп, а смеха е за всеки - тоест няма скрити шеги, това-онова). Общо взето става за трепене на 1 час и 45 минути от вашето време, ще се посмеете, ще се погнусите, но филма си е тъп.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Мене хайнесчето много ме израдва :thumb: Простотийка, ама от благите.

ExhumatoR

ExhumatoR
  • Потребители
  • 35 posts
Последните серии на American Pie :suicide:

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1763 posts
Нормално ли е "Lost in Translation" изобщо да не ми хареса, или ми има нещо?
Posted Image "If in doubt, always follow your nose."

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts

От най-глупавите филми евър, най-якия ще да е Your Highness. Вчера го гледах, та по мнение филма си е тъп, но пък е забавен и епичен (но пък е тъп). Има смях доста (но е тъп, а смеха е за всеки - тоест няма скрити шеги, това-онова). Общо взето става за трепене на 1 час и 45 минути от вашето време, ще се посмеете, ще се погнусите, но филма си е тъп.

Няма как да не се съглася. Макар да не съм фен на хумора представен във филма, самият филм си беше приятна-боза! И все пак нямаше да го изгледам, ако не бях с приятели, защото нямаше да ми е толкова забавен Posted Image
За Американски Пай също съм съгласен(мисля, че най-последната част даже не я гледах). Първите три(хайде и четвъртия да сложим) бяха приятни тийн комедии, но след четвъртият филм, всичко започна да става грозно, гнусно, тлъсто, мазно и да мирише Posted Image

Edited by Coin, 24 август 2011 - 08:44 .

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts

Нормално ли е "Lost in Translation" изобщо да не ми хареса, или ми има нещо?

Определено ти има нещо ;) ! Това ми е един от любимите филми, дори само заради първата сцена(най-великата такава в историята на киното, по моему:D) - гъзът на Скарлет Йохансон :passifier:. Освен това, и тя, и Бил Мъри, правят много добри роли, а атмосферата в Токио(май там бяхa) е неповторима.

А Хайнеса май се оказа голямо разочарование.

Edited by wutang, 25 август 2011 - 08:22 .

Горко на меките чела!

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1763 posts
Явно ми има нещо, понеже много хора ми го хвалят, а за мен това определено е един от най-глупавите филми евер, който на всичкото отгоре има претенциите да е "дълбок". Толкова е "дълбок", че само си изгубих времето. Може би проблемът ми е, че почнах да го гледам с огромни очаквания и бях сигурен, че ще ми хареса (след всички хвалебствия). Единственото хубаво нещо във филма, разбира се, е г-ца Йохансон, но дори тя ми падна малко в очите.

Edited by proudfoot.underhill, 25 август 2011 - 09:38 .

Posted Image "If in doubt, always follow your nose."

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Между другото, поразгледах малко темата от начало, и тук са напраскани филми, които са толкова далече от "глупави", че просто не е истина. В смисъл, това, че даден филм ви не ви е харесал, не го прави най-глупавия, евър. То не беше "Аризонска мечта", то не беше "300", "Requem for a Dream", "Трейнспотинг"(WTF!), "No Country for Old Men"(WTF!!!!!????!), "Криминале" - и това само за 3 страници. Форуме, стегни се :D.

Даже си мисля, че в тая тема са споменати повече яки филми, отколкото тъпи.

Edited by wutang, 26 август 2011 - 04:16 .

Горко на меките чела!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts
Най-глупавият филм евър - Ted (2012)! Честно, толкова глупаво нещо не съм гледал през живота си.
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Асене, супер дивашко е Ted :D. Е, стабилно тъп е, с дебилен и пошъл хумор, ама е гледаем.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users