Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Снимки на потребителите

• Please log in to reply
501 replies to this topic

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Ето къде съм най-щастлив и носът ми хвърля най-Mогъща сянка :D
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

elanor42

elanor42
  • Потребители
  • 2 posts
Elfstenar snimkata e strahotna ..... :bounce8[1]: :bow[1]:

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
завиждам...и аз искам там ...искам на планина :(
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

elanor42

elanor42
  • Потребители
  • 2 posts
Elfstenar....nqma problem Elfstenar.......vsi4kooo e nared.....nqma nujda ot pove4e dumi....s taz sopa mogu6ta pokorqva6 Vito6a ...a elfite bqgat nadale4 :blink:

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts

Elfstenar snimkata e strahotna ..... :bounce8[1]: :bow[1]:

Нали :tooth[1]: Дай да видим твоя, elanor42 :P

@Самознай,и аз искам и даже мисля тая седмица да отида поне на Витоша (ако Глобалното затопляне си запази тенденцията :alien: ...) Така че ако има желаещи- да се съберем :)

Edit: @ elanor42, Не позволявам да викат "сопа" на носа ми :bash[1]:
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts
*престрашав*
Ето и две мои, малко стари от септември месец 2006 - първата е от морето - от прекрасният Балчик, а втората, на която съм с баща ми от планината Лозен.
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
я чакай и аз да пусна малко планински
Аз на Черни връх-ноември, 2004 година
Аз в подножието на Черни връх-ноември 2004 година

ама аз принципно съм от Варна, нищо че ми се върти из главата да ида при планината...
този уикенд...абе аз съм в София, ама едва ли ще имам време...а и дават сняг...освен на ски...

Арвен! Що не кажеш че си ти! Ми ние се познаваме! (извини ме, ама все пак има доста личности които вземат Арвен за ник :blush: ), а и аз лично познавам още 2... ;)

я да си пусна и аз една по-актуална снимка...от септември месец...от работното ми място...едно от тях... ;)
Posted Image
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts

Арвен! Що не кажеш че си ти! Ми ние се познаваме! (извини ме, ама все пак има доста личности които вземат Арвен за ник :blush: ), а и аз лично познавам още 2... ;)

Ми... аз съм си, да. :P Спокойно, знаех си аз, че не трябваше да се регистрирам тук с този ник, защото обикновено се появяват разни негови странни производни, но не ми се мислеше друг и нямах търпение да се регистрирам в добрия стар форум. Иначе съм си същото същество, като това тук - Арвен - Арменелос
П. С. Хубави планински снимки сте пуснали. Аз днес бях на шествието за природата, внесохме 50 000 подписа от подписката "За да остане природа в България", ще видим какво ще става оттук нататък.
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Аз днес бях на шествието за природата, внесохме 50 000 подписа от подписката "За да остане природа в България", ще видим какво ще става оттук нататък.

Tова е добре. И аз гласувах принципно и мен ме включиха в мейл листата...но нямаше сега как да ида до София...
дано неща отиват на добре че...не ми се мисли...

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Самчо, кърти!
:)
Най-готиния подпис

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Самчо, кърти!
:)

:D Кое?
Работното място, планинските ми снимки, аватарчето с болното ежче бъркащо чаша Coldrex или...? ;)

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts
Аз пък тук съм в Рим на Площад Испания (само че отгоре :р). Това се случи в края на юли 2005 :rolleyes:

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

:D Кое?
Работното място, планинските ми снимки, аватарчето с болното ежче бъркащо чаша Coldrex или...? ;)

Работното!!! Там най-хобитски изглеждаш :) :P
Най-готиния подпис

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
(ОФ)

Работното!!! Там най-хобитски изглеждаш :) :P

Добре бе човек-видял си скритото буренце с пиво под мишпулта, видял си торбичката с пушилиста...ми трай си бре-ше вземе шефа ми да види-какво ше правя ? :P

Anarwen

Anarwen

Назгул

• Потребители
  • 21 posts
Аз на малко снимки се харесвам, но това е една от тях. Но не само заради това ми е любима...

...Тази снимка! :)

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Ш'та люмна. :boxed[1]: :tooth[1]:

Иначе с основание се харесваш на снимката. ; ) :thumbsup3:
..а, за да не съм баш offtopic: 1-ви декември, 06г. в училище. дзак

Много сме страшни. :lol:
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Ииии , Петко , така и не се отучи да гледаш страшно! :D
Ето една малко старичка снимка.. няма да казвам кой - кой е , че да не си изям боя .. :P http://ranethel.hit.bg/DSCF0825.JPG
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

Arien

Arien

Sundriver

• Потребители
  • 36 posts
Леле това колко ОТДАВНА беше. Ма ме е още яд че ме домързя да се кача с вас :)

Аз днес бях на шествието за природата, внесохме 50 000 подписа от подписката "За да остане природа в България", ще видим какво ще става оттук нататък.

Аз пък те видях по ТВто и много ми хареса как говори :)

*търси си прилична снимка*

Mike

Mike

Джудже

• Потребители
  • 121 posts
Posted Image

Ето снимка от преди около 2 седмици
принципно на снимката трябва да сме 6 човека
ама Гандалф се кри :bash[1]:
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;

Sasanid

Sasanid
  • Потребители
  • 223 posts

Леле това колко ОТДАВНА беше. Ма ме е още яд че ме домързя да се кача с вас :)
Аз пък те видях по ТВто и много ми хареса как говори :)

*търси си прилична снимка* Ще си динта поста веднага щом намеря.. което принципно може никога да не стане, но както и да е :)

Аз пък се подписах :Р

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users