Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Как разбрахте за форума?

• Please log in to reply
63 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Мислех да е анкета това, но така е по-добре. :)

Та, как попаднахте на форума? Някой приятел ви е казал (издайте го! :tooth[1]: :ninja: ), може би случайно сте претърсвали нет-а за сайтове, свързани с Толкин? Или пък сте били в зала, отворили сте Internet Explorer-a и на autojoin е бил http://bgtolkienforum.org със забравен модераторски акаунт? :passifier[1]:

Въобще, споделете опит. B)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
на мен ми каза Бога Император...Беше още по времето, когато ние простосмъртните го знаехме като Arwenier...което си е бая отдавна ;)
и още оттогава реших, че макар и нов форум, аз ще продължа да бъда мъдър, справедлив и разумен...Всеки който се е заглеждал в моите постове, ще каже че това е така!

П.П.Абе, Анаре, що така забравяш да излезеш от акаунта си!? :tooth[1]:
Най-готиния подпис

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Аз не помня да съм ти казвал :huh: , ама то вярно беше много отдавна. Предполагам ЛС в GW-то?
Там си имаше една хубавичка тема за Толкин и се бяха насъбрали хората, та мисля, че там видях линк или пък някой ми прати ЛС на мен? :unsure:
Ама помня, че бях научил домейна наизуст, щото нали ходех по клубове тогаз... даже май си го бях записал специално на листче по едно време :tooth[1]:
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Доколкото си спомням, май някой в Арменелос ме зариби, даже си направих акаунт, зяпах малко без да пиша а скоро след това форума загина...и когато тръгна отново, Гандалф съобщи новината в Арменелос, стана ми интересно, регистрирах се и така... :rolleyes:
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Брееей, готованци с готованци. :tooth[1]:
На мен за форума никой не ми е казвал, но Зак ме беше поканил една далечна вечер в irc канал #Valimar, стоях 5 часа там и гледах, че има някакъв link за topic.. гледах го така още 2-3 часа, накрая взех, че го отворих и що да видя?..

Сега някой, ако си е помислил нещо, свързано с Толкин - лъже се. :Р
"IPB vs phpBB" беше темата, не ме питайте как ( :blink: :wacko: ) съм я зяпал. Но пък после разбрах, че на това чудо му се вика "форум" (БГТФ ми е първия.. :blush: ), после разбрах що е то "раздел", "тема", "публикувай мнение" и т.н.

Ех! :lol: :wub:

П.П.Абе, Анаре, що така забравяш да излезеш от акаунта си!? :tooth[1]:

Абе, не бях аз, такива неща не съм правил (все още).. :blush:
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Елето беше пуснала топик в #елф (или май във форума на канала беше), имаше и линк. Три пъти ура за Принцеса Еле :thumb:

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
На мен Kronos и ironsmile ми пратиха ЛС-та в GW форума преди бая време.. това лято стават четири години.

А аз на няколко пъти не съм си излизал от акаунта по клубове, но поне си затварям страниците :Р
The things one feels absolutely certain about are never true.

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts

Брееей, готованци с готованци. :tooth[1]:
На мен за форума никой не ми е казвал, но Зак ме беше поканил една далечна вечер в irc канал #Valimar, стоях 5 часа там и гледах, че има някакъв link за topic.. гледах го така още 2-3 часа, накрая взех, че го отворих и що да видя?..

И при мен нещо такова се получи, но пък в канала попаднах съвсем сама (с друг линк към #valaquenta, ако не бъркам) :rolleyes:
Форум знаех какво е, не ми беше първият :closedeyes: Не бях (а и не съм) от най-активните, защото не съм достатъчно запозната с Толкин, творчеството и живота му. Нещо много ме привлече... всички бяха супер добронамерени, супер позитивни, широко скроени и какво ли още не... (и да бъркам, не ми разваляйте хубавите спомени, моля :р)

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Някакво момче ми каза, даже не го помня кой е, но още пазя някаде листчето на което ми записа www.bgtolkienforum.org. Той беше от по-старите варненски потребители, но не особено активен, а по едно време съвсем изчезна.
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Aelin

Aelin

Snow White

• Потребители
  • 66 posts

Mоже би случайно сте претърсвали нет-а за сайтове, свързани с Толкин?

Я! Как позна? :tooth[1]: Баш така си беше. Иначе преди само бях подочувала оттук- оттам, че има такова животно като БГ Толкин форум. И от приятели, и от Толкин фестове, а- у, джиджи- биджи... ама " лично" не се бях запознавала с форума. :) До миналата седмица. :P
A present from down below
Spreading joy with a "Howdy-Ho!"
He's seen the love inside of you
`Cause he's a piece of poo

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
При мен се получи някак спонтанно, незнам защо :tooth[1]:

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts

При мен се получи някак спонтанно, незнам защо :tooth[1]:

Верно ?

Мани не думай .... Posted Image

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Ами аз съвсем случайно попаднах на форума.Ровех нещо в гугъл за Толкин и хоп! попадам на този много добър Толкин форум!!! :lol:

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

Аз не помня да съм ти казвал :huh: , ама то вярно беше много отдавна. Предполагам ЛС в GW-то?
Там си имаше една хубавичка тема за Толкин и се бяха насъбрали хората, та мисля, че там видях линк или пък някой ми прати ЛС на мен? :unsure:
Ама помня, че бях научил домейна наизуст, щото нали ходех по клубове тогаз... даже май си го бях записал специално на листче по едно време :tooth[1]:

Старост нерадост! :tooth[1]: Не помня и аз веч!
Ама листчето си го помня! Още стои в потфейла, точно до 2-а лева от едноо време.... :tooth[1]:
П.П.Ей, това -> :tooth[1]: много кефи нячи! :tooth[1]: :tooth[1]: :tooth[1]:
Най-готиния подпис

nifo

nifo

Жив Труп

• Потребители
  • 164 posts
На мен ми каза един много мъдър, справедлив и размуен човек и от тогава реших, че ще съм по-мъдър, по-справедлив и по-разумен даже и от него Posted Image Ама понеже ми каза и за разни други неща тогава - ше го намер и ше го... неее... няма да го черпя... бой, бой, бой, докат мърда Posted Image
Diakaos s' epithimo

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Аз научих за форума в Дир.бг чата.Спомням си,че тогава беше доста известен чат и се събирахме много фенове на Толкин и имаше една в стария форум с ник Galadriel,не знам сега дали се е регистрирала наново с нея си чатихме в някаква стая ВнП или нещо такова,и тя спомена за форума,даде линк и така.
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
fantasy.start.bg - нещо друго търсех, не помня какво.

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
От Миро, ако не ме лъже паметта :unsure:

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Преди време го бях виждал,но го бях забравил и както се ровех във fantasy.start.bg гледам Толкин форум и се сетих и реших и аз да стана част от форума. :)
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

Apocalypse

Apocalypse

Just Apocalyptic

• Потребители
  • 9 posts
От Ендорион май.....хмм....точно така, Ендорион беше.
What will I find
When the Dark Tower appears
Will it be the end
Or just a new quest after all

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users