Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

В светлините на прожектора

• Please log in to reply
68 replies to this topic

nifo

nifo

Жив Труп

• Потребители
  • 164 posts
Форумът малко по-малко се разраства, вече не се познаваме. Идеята на темичката е да се запознаваме с потребителите малко по малко - чрез приятелите им и чрез коментарите за тях. Как точно - верижно. Всеки, който бива представен трябва след това да представи някой друг (по-възможност без да се повтаряте - за това са коментарите). За да не се препълни темата веднага - минимално време между две представяния - 2 дни - искаме все пак да имаме възможност да ви покоментираме. Максимално време за ново прдставяне - 1 седмица, ако няма ново след този период - анкета кой да е следващият - първият предложил спечелилият пише :)

Малка допълнителна идея - преди имаше интервюта - някой навит да ги прави пак?

Ааа и като автор на темата си запазвам правото аз да представя първия дето ще бъде осветен... И предполагам няма да има много недоволни :)
Diakaos s' epithimo

nifo

nifo

Жив Труп

• Потребители
  • 164 posts
И първият СВЕТНАТ е.... Kronos (все едно не се сетихте)
Бат ви Кронос (известен още кат Бат Мечо, Пух Мечо, Мишо, Богът на бирата и "Голям Пияндур Такъв") е носител на награда "Финглофин" за най-любим форумен потребител, освен това успя да гепи и "Ам-гъл" за най-интересен профил и "Змийски език" за най-голям флудър. Но какво знаем за него...
-Кронос се казва Мишо и е от... югозападнала България, в частност Радомир :)
-Често го бъркат с бат ви Бойко.
-Противно на страшния си външен вид е голЕм пич и е с добродушна, ранима душа.
-Не пие само бира, а и разни други неща кат уиски...
-Учи за адвокат...
-Пада си по червени обувки...
-И е професионален шофер.
-Като прочете това - аз ще ям бой...
-Мишо е един от най-старите потребители, участник още в оригиналния 'първи форум'
И май повечето го познавате :)
Diakaos s' epithimo

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Не само по червени обувки, но и по малки сладки чантички.
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Кронос внася свеж, здравословен, необходим ми цинизъм във форумния ми живот :D
За моя жалост на срещи явно се изявява неговата добродушност и ранимост, или как там го каза..
Или просто аз съм му скучна, все пак да погледна въпроса и от тази страна. С други думи - малко бира пие с мен.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Кронос е пич, no more need be said.

E, подочух едни неща за последната среща, но това са само слухове... :rolleyes: *

* Не питайте, това се очаква само хората, които бяха в нашия край на масата в О!Шипка да го разберат :P
The things one feels absolutely certain about are never true.

storyknitter

storyknitter

:)

• Потребители
  • 70 posts
Той е чаровен, той е сладък, Миши цели надалече и все е заобколен от жени:)
Господар на фитнеса и слуга на правдата, Кронос се изчервява лесно и е доста забавен.
Смее се на шегите ми и ми купува биричка. Как да не го обича човек!

Доста е фотогеничен и пее страшно Жълтата подводница...
Облича се с вкус и мирише на чистичко, освен когато не смърди на чесън.
Плюс това има много добра техника с ръката - много добре потупва девойките по главиците...
Аууууу..дам

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Кронос (познат и като Бате Крони) е Голям с много "г"-та. :Р Освен това, бас държа, докато чете всички тези постове, мре в руменина. :lol: =))

Ако мога да перефразирам един близък приятел, който преди време споменаваше такива думи: Кронос е част от "магията" :Рр Но това се очаква да го разберат още по-малко хора, та само ще добавя, че оптимизмът и усмивките търчат подир крачката на Мишо. =)

Огромното евала. ; )))
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Ъъъъъ... СПРЕТЕ?!?

Факт - изчервих се...здраво!
Най-готиния подпис

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts

Кронос (познат и като Бате Крони)

ROFLMAO :lol:
Posted Image

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Както съм казвал и друг път (но е изплагиатствано така или иначе), ако бях момиче, щях да се оженя за Кроноса :wub:

(и е омъжа, да, ама тогава бях невеж, нали)
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

History

History
  • Потребители
  • 135 posts
В началото бе Кронос :) Един от първите хора, с които се запознах с помощта на толкиновите произведения.

Жив и здрав!

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Обичаме си Кронос!

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Много благодаря на всички. Честно казано - прекалено мили сте. :wub: :blush:
Но мисля, време е да спрем да се занимаваме с огромното ми его и да преминем към следващият потребител, който снощи след дълги размисли реших да ви представя. (да се чете - напих се като куче и сега някой ще го отнесе)

На вашето внимание: storyknitter.
Хъм... Нека започнем по Nifo-вския начин:
storyknitter
- Като цяло нека започнем с уточнението, че това е ТЯ - т.е. е момиченце. Известна е още с името Ваня Василева (a.k.a. Ванче, Василева, "Ваня-Спри-Се-Моля-Те").
- Ваня е родом от китният град Кърджали и обожава да я питат, с какво точно земеделие се занимават родителите й, както и тя самата.(не мога да разбера защо й е толкова любим този въпрост, обаче). Там тя израстнала сред културна и аристократична среда, която и днес рефлектира в чувството й за хумор. Като за говорихме за него (чувството за хумор) трябва да отбележим, че storyknitter притежава такъв усет към смешното и безсрамието, че кара дори Кронос да се изчервява. Въпреки това, да се отбележи, че това със сигурност не отблъсква хората, даже бързо топи ледовете в сравнително непознати компании.
-Има червена коса, носи очила, без които изглежда...хъм, нека просто кажем странно. Може да не спечели конкурс по високост, но вярвайте ми Памела Андерсън (примерно) би си прерязала веничките от завист, когато види бюста й. :yes:
- storyknitter е изключително умно момиче и обича да учи с такъв хъс, че и питбул би й завидял (на хъса това).Учи Право в УНСС и е четвърти курс.Седим на един чин, хехе :tooth:
-Обича да си пийва биричка. По много. Но с мярка. Пие също така : мента, ром, ракия, уиски, вино и каквото друго има. Това е жената, която прави (най-вероятно) най-вкусната шкембе чорба на света, за което винаги ще я обичам.
-Обича да танцува, стига да не се намери някой, който да може да й издържи на темпото (и да не е умрял от пиене по това време).
- Не обича тъпанарите-от-селски тип и добре, че е така. Забавните тъпанари (като мен) ги обича.
- Може да кара кола, има си и свидетелство за правоуправление, ама я мързи да си го ползва.
- Имаше я още в стария форум (някъде към епоха 2.5 се появи :rolleyes: ).
- Като за накрая - има богата душевност, като на македонско девойче - силно обича и мрази, но второто понякога го забравя. Иначе, в повечето случаи е мила.
- И всъщност няма нищо общо с македонските девойчета, просто го използвах като метафора.

Вие сте!
Най-готиния подпис

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Супер е ;)
Кърти човечето отвсякъде!

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Още се надявам, че ще пусне тука някой разказ... :yes:
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

storyknitter

storyknitter

:)

• Потребители
  • 70 posts
God Emperor Posted Mar 7 2008, 06:01 PM

Както съм казвал и друг път (но е изплагиатствано така или иначе), ако бях момиче, щях да се оженя за Кроноса

И щеше да ти се наложи да се сбориш с клуб "Опазете Миши недокоснат" :lol: Обикновено се редуваме кой ще го наглежда и пъди разните му там жени от него... Дам... Дори ми се налага да пощипвам девойките вместо Кронос - е, вярно, отнася си го, но пък си е само НАШ! :yes:

Ти си изрод! Нали знаеш?!Ще си умра сам! :rip: :crying: - бел. Кронос

Не се тръшкай - на легълцето в кухнята ми винаги ще има място за Горкия-стар-чичи-Миши-не-го-гледай-така-той-не-е-виновен.
Пък може да направим връзката си най-сетне официална за света - като те осиновя, естествено...

Mocking-bird Posted Yesterday, 07:19 PM

Още се надявам, че ще пусне тука някой разказ...

Ами, не знам. Едва ли. И без това пиша само за удоволствие, макар и некадърно...

След като Кронос ме изтипоса като едрогърда ламя с раздвоение на личността, мисля да прехвърля горещия картоф на АнарНирнает.

С него не се познаваме лично, не сме се виждали, но мисля, че е интересно и приятно момче. Бях впечатлена преди време от неговите творби. Пожелавам му ползотворна и безметежна пролет - и нека ни зарадва с нещо свое и новичко.
Аууууу..дам

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
С риск да обидя някого, ако има твар, без която не си представям форума - това е Анар :)
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

nifo

nifo

Жив Труп

• Потребители
  • 164 posts
Май му викат Слънчо?
Иначе - приличаше на мацка...
Ама е голям играч...
Diakaos s' epithimo

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Петко... какво добро и невинно дете беше едно време... :rolleyes:
Posted Image

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts

С риск да обидя някого, ако има твар, без която не си представям форума - това е Анар :)

Така си е. Не познавам друг човек, който да е толкова контактен и приветлив. Всички (почти) познават Петко и Петко познава всички :) Напомня ми малко за Керът от Стражата по този параграф :D Съвсем не случайно е любим форумен потребител. Определено без несекващия му ентусиазъм форумът нямаше да е същия!
И накрая (всъщност с това трябваше да почна) - Петко е прекрасен приятел, за какъвто всеки си мечтае!
The things one feels absolutely certain about are never true.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users