Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

В светлините на прожектора

• Please log in to reply
68 replies to this topic

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Пепел ми на устата с това "Слънчо"! :ninja:
Нифовщини... :P

Когато за пръв път попаднах на постингите на Петко, реших, че е някоя древна и мъдра особа. Няма да забравя как след това, невярвайки на очите си, удивено възкликнах: "Но той е дете!". После започнах с възторг да разказвам на Рох, Фея и Крал какъв изключителен Анар съществува. Обяснявах им, че съм станала свидетел на невъзможното - едновременно интелигентен, красив, умен и прекрасен Човек.
Един ден Рохчо ми се обади по телефона и рече разпалено: "Дунадан, той е вълшебен! Анар". Беше в Пловдив.
По-късно, обсъждайки ДДД (древнодунедански дела), разпънахме Слънчевата личност на масата, за да открием поне един недостатък, че то бива ли такава щедрост Илуватарова! Всуе. :)

Никога не успях да възприема Петко като дете, но сега не ми се налага и да опитвам, щото вече дори не изглежда като такова. :Р

Слънце си е той, няма съмнение. Само с две думи ми сгрява деня. Posted Image
защото моят гарван е зелен

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
За мен пък винаги ще си е дете :passifier:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
И е играч... ;)
И доколкото ми е известно е добър и справедлив! Това последното без капка шегуване!
Най-готиния подпис

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Анарко ми харесва с неговата приветливост - помага бързо да преодолеете остатъчната резервираност при среща след задочно запознанство. Освен това ме беше оставил с отворена уста при сблъсъкът с познанията му на една от срещите в края на учебната година на Арменелос. Освен това имам привилегията да съм единственото момче (надявам се), на което се е обяснил в любов :tooth: :tooth: при това пред свидетели ЛОЛ!

Наистина, форумът няма да е същият без него и по този повод да го питам къде се загуби тези дни?

*edit - ами, разочарова ме! :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
С известен риск да те разочаровам, Драконе, и аз съм получавал определени любовни обяснения от въпросния младеж...
Само че при нас нещата отиваха по-скоро към нежна физическа...хъм... саморазправа :P
Най-готиния подпис

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Все едно ми е дошъл рожденият ден отново. =))

Картофът, който storyknitter ми подхвърли, още ми държи топло и докато е така парещ, направо го подавам на Кемендил. :yes:

Няма да забравя каква представа имах за него от постовете му, преди да се видим - дългокос, около 27-годишен метъл, целият в черно, с железа и странни знаци по себе си; ех, спомени.. =) Много се чудех как такъв голям дух се е побрал в човек като него.
На много места съм бил с Кем, не един и два пъти сме будували до изгрев, неведнъж сме говорили по цели нощи. Споделял съм наистина лични преживявания и мисли и винаги съм срещал разбиране и стабилно приятелско рамо. :)

Просто.. Кем е един от хората, които стояха плътно до мен, докато изживявах най-невероятните години на ранното си юношество. А това и да искам, няма как да го забравя. =)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Още не съм успяла да опозная Кем добре, но от малкото пъти, в които сме се виждали имам страхотни впечатления за него - културен и образован млад човек, абе... гордост за партията! :boogie1qw:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Кем е супер човек! Какво повече да добавя? Може би че е точен пич!
А и е един много добър модератор :boogie1qw:

Изобщо - много ме кефи това момче, може би щото има Дух!
Най-готиния подпис

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Кем - космонавт! Posted Image
защото моят гарван е зелен

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
:D

Благодарско на всички :)) :bearhug:

Btw, винаги съм искал да бъда космонавт. Най-вече заради възможността да правя секс в безтегловност :lol:

Ще прехвърля топката/картофът на Мелиндор :) Тя е един прекрасен човек (или птичка :P ), който радва всички тук с несекващата си ведрина и усмихнатост още от Първата епоха на форума. Също така Мел e човек на изкуството и то не само на едно определено - дали ще е рисуване, приложно изкуство, писане, фотография - всичко, излязло изпод ръцете й е прекрасно :) Само не се оставяйте милият й вид да ви подлъже - Мел може да бъде учудващо страховит противник в бой със снежни топки или не дай Боже ЛАРП :P :D
The things one feels absolutely certain about are never true.

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Мел е гостоприемна. Мел е дружелюбна.
Мел е креативна. Мел може да рисува дървета и охлюви! Мел може да скърпи Л.А.Р.П. нещо от нищо! Мел може да пише в Разказа :shock: !
Мел запалва разни хора въобще да стъпят на Л.А.Р.П.
Тя дори! може и да ги запали и за тренировка по бойни изкуства.. е, не и в ранна неделна сутрин :viking: ...

Има минуси, разбира се. Пие пренебрежимо малко бира, не си е наредила още пъзела от 4000 части, тцъ-тцъ. И определено, да ви кажа, не ме снима добре.
Но понеже обича котки - от мен да мине, че не ме фотошопва.

И да вложа лична щриха - сещам се, че Мел беше един от най-първите хора, които ме приеха във вашата секта, Толкинисти такива. Дори е търпяла ранния Синатра в колата ми.

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Искам първо да отбележа, че това е невероятно готина тема!!! :D

Мел...
Много, много голяма сладурана, изключително ведра и усмихната... много добра на ЛАРП-а - както от към роул плей, така и от към биткаджийската страна - не веднъж ме е убивала хладнокръвно :D
:sun:
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Много бих искала да ви познавам лично, мили съфорумци, но уви - не е така :(
Имам много добри форумски впечатления от Мел, винаги е мила, отзивчива, с добро чувство за хумор. :)
А искам да кажа на Ран: Ран, ти си най-добрият фотограф сред толкинистите и съм ти изключително голяма фенка :P Ех, да можех и аз да снимам като теб... :rolleyes:

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Подмазвачески ли ще прозвучи, че не мога да си представя Форума без Мел? :passifier: (подмазв -подмазв :teethqhq: )
И на мен много ми се иска да срещна на живо някой от колоритните потребители тук... евентуално някога :blush:
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Мел е супер!
(Това прозвуча като реклама на перилен препарат 0.о)
Както и да е,едно от най-милите и готини същества във форума.

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Kireto

Kireto

Господарят на мрака

• Потребители
  • 32 posts
А къде останаха останалите съфорумци? Помня,че един от админите на предишния форум беше доста рязък,когато някой нещо сгафеше

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Рицарският (по-точно Дамският) кръст на ордена "Златен Менедел" с дъбови листа, мечове и брилянти се полага на Чесън. По-хилеща се, по-купонджийска, по-немрънкаща, по-толерантна и по-добродушно иронична форумна дама няма, а вероятно и не може да има. Навремето някакъв французин е казал, че който не е живял при Стария режим, не знае какво е живот. Може да се каже, че който е бил на планина, кръчма или рожден ден с Чесън, все едно е живял при Стария режим.

Attached Files

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Около нея човек се чувства като Фродо в присъствието на Златоронка. Ако трябва да я опиша с едно прилагателно, сигурно ще е "харизма".

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Аз пък тогава се влюбвам и в нея, за да ви е кофти на вас - другите!
Най-готиния подпис

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Чесън е голяма работа. =) Освен, че е изключително приятен човек, както недвусмислено отбелязаха колегите отгоре, е и изключително ценен кадър за Толкин обществото. Пък това, по мои скромни наблюдения, си е зверска рядкост.

2 в 1, 'дет се вика. :)

P.S. Защо за Чесън се изказваме само мъжете? :rolleyes: :lol:

Еее, колега, айде малко мисъл вкарвай първо и тогава задавай такива очовадни въпроси! - бел. Кронос
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users