Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Fanart&Fanfiction

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Luthien Tinuviel

Luthien Tinuviel
  • Потребители
  • 15 posts
Тъй като всичко тук сме запалени фенове, със сигурност има и такива, които пишат или рисуват по произведения на любимия ни автор.

Не се притеснявайте да споделите творенията си, дори и да не са по Толкин - достатъчно е да имат фентъзи мотив.

Много ще ми е интересно да видя реакциите ви😉

Luthien Tinuviel

Luthien Tinuviel
  • Потребители
  • 15 posts
Забравих, че админът трябва да е за пример...

Ето и моя фенарт досега:

https://drive.google...ew?usp=drivesdk

Ясно е по какво е, предполагам😉.

И знам, ще ме биете заради несъответствието с историята, ама не ми се рисуваха някакви си върколаци...

Може би темата ми е незряла, наясно съм; но да не забравяме, че във форума има доста тийнове. Welcome!

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 989 posts
Имаш си свой начин на изразяване в рисуването, усещам личен "прочит" - значи е добро :)

Други туй не съм сигурен вече кои рисуваха и пишеха (особено пък по Толкин) и дали още го правят, но и мнозина от тях вече вероятно не четат и пишат тук. Но кой знае, може пък някой да се появи пак сега, като прочете писаното в темата ;)

Аз не пиша и не рисувам по Толкин - хем, че поначало не пиша и не рисувам почти нищо, хем за себе си предпочитам да не променям историята на Средната земя (ако и да съм си мислил възможна въображаема разлика (пресъчиняване/превъобразяване на фентъзи :Р) в дадени събития). Но няма нищо незряло в това, което на теб ти харесва и правиш. Щом ти доставя удоволствие и не ти вреди, действаш си. Надали ще се промени начинът, по който светът възприема Толкиновите книги - най-много на някои читатели - леко представата, предполагам.

Edited by bdk, 13 октомври 2017 - 10:32 .

32

bdk---rohan.jpg

Luthien Tinuviel

Luthien Tinuviel
  • Потребители
  • 15 posts
Отново благодаря! Малко хора биха отделили толкова време на „новото момиче”😃.
Отново благодаря! Малко хора биха отделили толкова време на „новото момиче”😃.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users