Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кой изглежда най-яко

• Please log in to reply
103 replies to this topic

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts

Същото е.

Опасявам се, че няма да е достатъчно. :)

Да, аз съм жена. Aragorn Elessar и Roheryn също са жени. В тази компания дунеданската задруга е подчертано женска. И всички сме в отбора "Арагорн - Фарамир" и "За Гондор!". Ние се стараем да спазваме и отстояваме принципите на Хората. И да се борим с мелкорщината (яката патетика, чувек).

Не можем всички да бъдем Галадриел - тя е е една-единствена. :)
защото моят гарван е зелен

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Ами то в тая компания, за да не изглеждаш жена трябва да се кръстиш Елвинг или Идрил.
13turniri.png

s7efani

s7efani
  • Потребители
  • 3 posts

Хайде сега, трябва да признаете, че цъклещият се Саурон владее. http://bgtolkienforu...O_DIR#/wink.gif
Бате Елронд най-много ми харесва + хобитите и Теоден. Арагорн може да има мазна коса, ама я вие обикаляйте като него и ще ви видя.

П.С. По повод постовете от първа страница, да ви осветля за Халдир и двойната му брадичка (защото Крейг Паркър е любимият ми актьор от доста време), да, Крайг е имал доста килца по време на снимките, но поради неспирни подигравки от Марк Фъгрюсън (Гил-Галад), се взел в ръце и сега си има бицепси и фаянс в доволно количество.

П.П.С. Като говорим за яки герои, забелязали ли сте един хобит на сватбата на Сам и Роузи, който стои зад Пипин и има най-щастливото изражение на света? Стапя ми сърцето просто. http://bgtolkienforu...R#/rolleyes.gif http://bgtolkienforu..._DIR#/laugh.gif

Абсолютно подкрепям мнението :)
Мястото на жената е в леглото........гола

Luthien Tinuviel

Luthien Tinuviel
  • Потребители
  • 28 posts

и мен ме кефи най-много Елронд.Студения поглед и това че го свързвам от Матрицата само си го представях как слага черните цайси ,уникален е

Аз гледах Матрицата едва вчера. Не е точно филм, на който да се хилиш, ама всеки път, като се появеше агент Елронд, ме напушваше на смях...😂😂😎 Същия човек, същия намръщен поглед; но почти противоположен персонаж.

А колкото до яките герои - всички хобити без Фродо. Във филма са го развалили ужасно - когато гони Сам, вярва на Ам-Гъл, държи се като психически нестабилен тийнейджър (а с тия грим и коса наистина прилича на такъв) и държи световен рекорд по припадъци.

От жените - Еовин, естествено, е супер. Само че Миранда Ото е мило, усмихнато момиче, докато Еовин в началото е ледена, огорчена и мечтаеща за героична смърт девойка. Галадриел като Кейт Бланшет също страшно ме кефи - много добра актриса е. А Арвен е невероятно красива и играе страхотно.

Дойде ред и на героизираните образи. Арагорн нещо не ми харесва, много повърхностно е представен само като бадас, пък и външността... И с Фарамир е същото - той съвсем не е като този от книгата, когото обожавам... Абе май Джаксън не го бива много в „героизирането”.

Накрая слагам Гандалф, който просто ми стопля сърчицето всеки път, като го вида на екрана.

А колкото до як в смисъл силен - ентите са безспорни победители😎😉
A Warrior of Light

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users