Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Misfits

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Това е британски сериал отличаващ се с стандартна история за супергерои с типичния за британските сериали колорит, солидна доза ирония в скритите препратки към американските си събратя и убийствената липса на цензура.
Историята - Петима млади хора, изпълнени с бунтарски дух, извършват обществено-полезен труд в социална комуна, в която се намират заради различни провинения срещу закона. След като попадат в странна буря и са ударени от мълния, те осъзнават, че са придобили различни супер сили. Твърдоглавата Кели започва да чува мислите на хората; спортния герой Къртис разбира, че може да върне времето назад, когато наистина съжалява за нещо; купонджийката Алиша пробужда силно сексуално желание у всеки, който я докосне; дори и срамежливия Саймън има способността да става невидим, когато се почувства игнориран; всичко това затруднява Нейтън да открие каква е неговата суперсила.

trailer season 1
trailer season 2

Attached Files

...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts
Третият сезон е боклук, но първите два са гениални.
Why not?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users