Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

From Hell

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Току що изгледах филма и останах без думи. Страхотно пресъздадена атмосфера, отлична актьорска игра и всичко това, за да се хвърли един нестандартен поглед върху историята за Джак Изкормвача(която доста ме вълнува). Не искам да оставям спойлери, защото не съм сигурен колко хора са го гледали, та ще чакам някой да се включи.
До днес бях гледал само "Уайтчапъл", но той е малко по-друга бира.

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
И на мен доста си ми харесва. Пък и чичо ни Джонката по принцип си е пич.

Edited by Gortaur, 17 септември 2012 - 07:39 .

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Абсолютно да, за мистър Деп. Обаче това, което ми докара "glass shatter" ефекта, беше замисълът, че масоните от онези дни са 'създали' първия сериен убиец. Не си бях мислил за цялата история по този начин и точно тая нова визия много ме впечатли :)

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Е, чак пък първи сериен убиец... може би първият, добил такава популярност. Пък и има защо, бая гаднички работи е правил тоя.

И цялата масонска работа е силно съмнителна (поне за мен).

Edited by Gortaur, 17 септември 2012 - 09:04 .

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Да, де, първият записан сериен убиец. И да, точно гадничките работи са това, което ми правят тази история толкова любопитна. А масонската работа си е повече от съмнителна, аз не вярвам в нея, но много ми хареса идеята.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users