Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Любими БГ сериали

• Please log in to reply
28 replies to this topic

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Оказах се прав, сериалът е страшно претенциозен, но много слаб. Не може 3/4 от сцените ти да са на слоумоушън и/или да звучи някаква музика за драматичност. Просто ужасно, това не беше филм, а по-скоро един много дълъг и досаден трейлър или пък сбор от тъпи, но напомпано заснети клипове. Имам предвид дразнещо ползваните филтри, които се опитват да замаскират или некадърност - чрез показност, или не съвсем висок бюджет, но желание пък филмът да изглежда барнат - не са могли да си позволят по-хубави камери и дай да оцветяваме и да вкарваме някво смешно и биещо на очи осветление. Точно по тая точка обаче не мога да твърдя обаче, че съм компетентен. Лош монтаж също, лоша игра(Мариус :facepalm1:/>), лоша сценарий, абе всичко беше лошо.

Това вече че един български филм/сериал не изглежда като правен с 5 лева, определено не е основание да си снизходителен и едва ли ще гледам повече от още един епизод.

Edited by wutang, 21 март 2013 - 11:04 .

Горко на меките чела!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Оказах се прав, сериалът е страшно претенциозен, но много слаб. Не може 3/4 от сцените ти да са на слоумоушън и/или да звучи някаква музика за драматичност. Просто ужасно, това не беше филм, а по-скоро един много дълъг и досаден трейлър или пък сбор от тъпи, но напомпано заснети клипове. Имам предвид дразнещо ползваните филтри, които се опитват да замаскират или некадърност - чрез показност, или не съвсем висок бюджет, но желание пък филмът да изглежда барнат - не са могли да си позволят по-хубави камери и дай да оцветяваме и да вкарваме някво смешно и биещо на очи осветление. Точно по тая точка обаче не мога да твърдя обаче, че съм компетентен. Лош монтаж също, лоша игра(Мариус :facepalm1:/>/>), лоша сценарии, абе всичко беше лошо.

Това вече че един български филм/сериал не изглежда като правен с 5 лева, определено не е основание да си снизходителен и едва ли ще гледам повече от още един епизод.

Мариус и Дънов - леееееееееееко излишни персонажи. Също така си като цяло прав за останалото (особено за филтрите и трейлъра). И аз ще му дам шанс още 1-2 епизода само. Та филмът дори няма атмосфера.

Edited by Corwin, 21 март 2013 - 10:40 .

'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Ама нали трябва да се покаже колко сме философски, дълбоки и разкъсвани от вътрешни противоречия и разрушителна лудост.
Горко на меките чела!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Ама нали трябва да се покаже колко сме философски, дълбоки и разкъсвани от вътрешни противоречия и разрушителна лудост.

Уха, на Мариус всеки моноспектакъл :D

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
Да се отчета с първото положително мнение. Може би защото съм оптимист по принцип, а и не претендирам да съм голям киноразбирач.

Интересно ми е филмчето и ще си го гледам с кеф.

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
http://www.pik.bg/an...ta-samodejnost/
Горко на меките чела!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Вторият епизод на Недадените беше доста по-добре, но все още има какво да се желае. Ако няма чувствително подобрение в третия, няма да гледам този сериал повече. Озвучаването отново беше лом. Тези тонрежисьори и т.н. не слушат ли какво правят?

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Трети епизод беше около три класи над първите два, но все още не е достатъчно.

Rockabilly

Rockabilly
  • Потребители
  • 5 posts
Домашен арест е уникален наистина Posted Image .. тоя Емко сцепва Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users