Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кой филм бихте гледали много пъти?

• Please log in to reply
103 replies to this topic

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Като изключим "Властелинът" , кой филм бихте гледали всеки път когато го дават по телевизията например? Вместо да си кажете :" А този съм го гледал/а." И да превключите на друг канал. Или такъв филм , който си го пускате отново и отново? На мен няма да ми омръзне например "Хубава жена" . Този филм мога да го гледам всеки път , когато го дават по ТВ -то. А при вас как е?
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

deneris_targariqn

deneris_targariqn
  • Потребители
  • 73 posts
Таласъми оод, Симбад са ми в топ листата....какато и лабиринта на пан

Maiar

Maiar
  • Потребители
  • 35 posts
"Матрицата", "Матрицата", "Матрицата" ....

Folko

Folko

Дърво в свят на дървари или просто елф в гората!

• Потребители
  • 187 posts
"Красив ум" и "ИИ"
Всичко, което се случва, се случва!
Дъглас Адамс

Archibald

Archibald
  • Потребители
  • 425 posts
Някоя олигофренска непретенциозна отпускаща боза най-вероятно. Свестните филми ги пре-глеждам на не по-малко от шест месеца (горе-долу толкова помня щото).

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Аз вече почти всеки ден си гледам "Аризонска мечта" - ако не целия, то откъси... Направо съм полудяла B)

А "Властелина" повече от един път отказвам да го търпя!!!
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Освен ВнП...ми...Гладиатор може би.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Има много филми, които съм гледал безброй пъти, но все пак трябва да съм в настроение за да си ги пусна, не мога като видя, че ги дават по телевизията и мигновено да превключа на друга вълна. Май само "Матрицата" съм заглеждал винаги, щом я засека по телевизията. Но това с телевизията е частен случай. Ако не говорим конкретно за него, филмите, които съм гледал и бих гледал многократно са много. Общо взето бих гледал отново всеки от любимите си филми или дори който и да е филм, който ми е направил силно впечатление с нещо.
The things one feels absolutely certain about are never true.

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Едуард Ножиците, Обществото на Мъртвите поети, Двестагодишен човек... тези филми бих гледала пак и пак, защото са оставили у мен много специално чувство :yes: Естествено има и още, но сега не се сещам.

deneris_targariqn

deneris_targariqn
  • Потребители
  • 73 posts
коли, цар лъв, играта на играчките, ледена епоха, роботи

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Анимации :) "Мулан", "Тарзан", "Анастасия" по-конкретно са ми най-любимите - тях съм ги гледала десетки пъти и никога не са ми доскучавали! :)

Освен това има един филм, който засичам отвреме навреме по телевизията, някаква нестандартна екранизация на "Сън в лятна нощ" - него винаги сядам да го гледам, защото ми е страшно интересен като визия.

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Определено един от тия филми е "Матрицата". Която и да е част - всеки път когатоя гледам все забелязвам нещо ново, което преди това не съм. Знам, че тук пишешщите потребители не се сте големи фенове на тоя филм, но на мене много ми харесваше, пък и все още ми харесва ;)

"Ледена епоха, също". Тая луда саблезъба катерица Скрат просто ме разсмива винаги. :)

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
"Индиана Джоунс и Последният Кръстоносен поход", "Похитителите на изчезналия кивот", първите три Междузвездни войни. Ей тези хубавини никога няма да ми омръзнат.

А ако на някой му се струват комерс или нещо от сорта - ами аз никога не съм претендирал да разбирам от кино и критериите ми се свеждат до съвсем елементарни в повечето случаи.

No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

Tanparmaiel

Tanparmaiel

безценно

• Потребители
  • 153 posts
Love Actually, Chocolat, Artificial Intelligence, E.T., House M.D. (сериал), Анастасия (анимация), Ice Age, Charlie and the Chocolate Factory, Happy Feet, The Magical Legend of the Leprechauns, The Notebook, Original Sin, Pay It Forward, Stardust, Tre metri sopra il cielo, Vertical Limit (тези са от най-любимите ми, за които съм гласувала в IMDB)... и още много много. Изобщо не съм от паметливите и известно време след като съм гледала даден филм, би ми дошло добре пак да го гледам, ако ми е харесал. :thumb:

deneris_targariqn

deneris_targariqn
  • Потребители
  • 73 posts
да видим http://video.stumble...m/#p=ehux98elrs ето затова балканското си е наи добро>

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts

Освен това има един филм, който засичам отвреме навреме по телевизията, някаква нестандартна екранизация на "Сън в лятна нощ" - него винаги сядам да го гледам, защото ми е страшно интересен като визия.

Аааа, онзи с малкото момченце? И аз съм го гледала няколко пъти, много е хипнотизиращ :thumb:

Мисля, че си беше A Midsummer Night's Dream, но то има толкова много с това име, че...
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
"Мулен Руж". Не знам с какво ме впечатли толкова, когато го гледах преди години , но като го гледам отново всеки път, когато Сатин умира сълзичките ми напират :cry:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

deneris_targariqn

deneris_targariqn
  • Потребители
  • 73 posts
има страшен саунд мулен руж...и аз съм му фен.....музиката е стра6на

Layrelin

Layrelin
  • Потребители
  • 83 posts
"Мулен Руж" съм го гледала толкова много пъти, че отдавна загубих бройката. Саундтракът също доста често си го слушам. Друг мюзикъл, който много ми харесва е "Фантомът от операта"(2004), с удовлствие пак бих го гледала. :)
Ná Elbereth veria le, ná elenath dín síla erin rád o chuil lín.

Doromir

Doromir

Почтибезглав Трезвеник

• Потребители
  • 66 posts
Трудно е да се каже ,защото са доста филмите ,които бих гледал по много пъти.Примерно напоследък гледах по няколко пъти трите части на Карибски Пирати,Най-бързият Индианец на света,Усещане за жена,Стреляй смело и тая вечер за пореден път гледах Бандата на Оушън :mellow:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users