Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кой филм бихте гледали много пъти?

• Please log in to reply
103 replies to this topic

Даеделвен

Даеделвен
  • Потребители
  • 21 posts
"Кръстникът"- всички части, "Star Wars",също всички части... "Интервю с вампир", "Фантомът на операта","Дяволът носи Прада","Срок за влюбване","Дневникът на Бриджит Джоунс", "Гордост и предразсъдъци", филми с харисън Форд, Ал Пачино, Мерил Стрийп никога не ми омръзват."Клетка за птици"! Сигурно има и други, за които не се сещам сега.

feanor72

feanor72
  • Потребители
  • 12 posts
много бих желал да гледам филма "То".Защото обожавам филмите направени по романи на Стивън Кинг.

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Доста филми бих гледала,без да ми омръзнат ето една част от тях:"Star Wars","Интервю с вампир","Да срещнеш Джони Блек","Троя","300","Мулен Руж","Женски клуб"
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Аз бих гледал много пъти (освен "Властелина")"Смело сърце","300","Гладиатор"и напоследък много често гледам "I am Legend" :)

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts

.. напоследък много често гледам "I am Legend" :)

Е, за тоя филм още съжалявам, че го гледах. На кино и то. Дигитална прожекция. Бррр.

С изненада виждам, че не съм писала тук - нито за "Дух куче", нито за "Боговете сигурно са полудели", особено 2. Тези двата съм ги гледала десетки пъти. Нито за "Сблъсъци".. че и "Матрицата" обичам, защо не. Първата само обаче, май изобщо не гледах третата.

Напоследък като че ли ми се ще да изгледам за n-ти път "Властелин", коя да е част.
Да гледам и да ругая, явно ми е залипсвала таз емоция.

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
"Пианистът", този филм е много въздействащ, един от най-любимите ми филми. Наскоро гледах "Интервю с вампир", много ми хареса, освен едно - Брад Пит. <_< Защо са го намъкнали да играе там, някой друг би се справил по-добре, да не говорим, че не му прилича да играе вампир.

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Според мен Брад Пит е страхотен актьор,а филма наистина кърти. :thumb:

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Напълно съм съгласна, че Брад Пит просто си е съвсем на място в "Интервю с вампир"нещо,което не бих казала за Том Круз. За мен Лестат си остава Стюърт Таунзанд :wub: Леле, като вкара този секси глас направо настръхвам. Ооопс, май се поотнесох :blush: Вчера гледах филм, който сигурно през живота си съм го гледала над хиляда пъти. И този филм е (без майтап) "Цар лъв". Той си е класика в жанра и ето станах на 20 години и пак му се изкефих :rolleyes:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
А пък на мен 'Кралицата на прокълнатите' не ми хареса...Не е вампски филм,който като го гледаш да искаш да си вамп...
Аз бих гледала много,много често '2 ръце' и 'като рицарите' колкото и да рева и на двата филма...

Не турнирите ни правят Толкинисти!

rainbow

rainbow
  • Потребители
  • 5 posts
"Като рицарите" и "Граф Монте Кристо" - това са филмите, които не ми писват!
~*~ Fly away ~*~

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

нещо,което не бих казала за Том Круз. За мен Лестат си остава Стюърт Таунзанд

С теб явно имаме напълно противоположни мнения относно актьорите :lol: На мен пък от целия филм най-много Том Круз ми хареса как си изигра ролята. ;)

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
[[/quote]
С теб явно имаме напълно противоположни мнения относно актьорите :lol На мен пък от целия филм най-много Том Круз ми хареса как си изигра ролята. ;)
[/quote]
Е,сега всеки си има свой вкус. То аз като цяло Томчо нещо не мога да го дишам.Ама ето,че на други като теб им харесва. Цитирам може неправилно малко руската поговорка:"По вкус и цвят тавариш ти нят". :rolleyes:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
"С огън и меч" на Хофман, полски исторически, по романа на Сенкевич. Бих си го гледал с баща ми, за да се вълнуваме на рицарски подвизи.

"Тронът в кръв" на Куросава - японската версия на "Макбет". Всъщност повечето филми на Куросава с участието на Тоширо Мифуне и Такаши Шимура. Банзаааай!!!

"Извънземното" на Спилбърг. От дете си го обичам. Този примерно с майка ми, за да ревем от умиление накрая.

"Мера споредъ мера" на Георги Дюлгеров, кинаджийската версия. Какво да се прави, за Македония става дума, хубав е...

"Хамлет" на Дзефирели с Мел Гибсън. Много добър.

"Алатристе". Най-добрият нов филм, който съм гледал заедно със "С огън и меч". този се гледа сам, в компанията на шише мавруд и тягостни мисли.

"Момичето с перлената обеца". Този за с гаджето, за романтично преживяване.

"Господар и командир" Това като ме обземе англофилско чувство и ми се доще да пея "Боже, пази Кралицата!"

Всичките "Шрек"-ове. Непрекъснато, с бира и фъстъци, в компанията на малкия ми племенник (за него лимонада).

"Терминатор" едно и две. Тях бих си ги гледал с брат ми, за да пуснем "Меноуар" после и да се гледаме кръвнишки.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Сигурно ще си редактирам поста, допълвайки още филми, но за сега:

"Сибирският Бръснар"
Posted Image

Анна: от 6 до 18
Posted Image
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
"13тия Воин" forever! :thumb: Незнaйно защо тоя филм не се радва на голяма популярност. Всеки път като го засека по кабелните се подреждам да го гледам, а това хич не са малко пъти, ще знаете. Даже мисля че няколко пъти съм си го пускала специално. Тези прекрасни огромни викинги с мечове! :wub: А от както открих че има далечна връзка с Беоулф (правен е по книга, писана на основата на поемата) го гледам с още по-голям кеф.
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Kalandor

Kalandor

Stormlord

• Потребители
  • 197 posts
The Boondock Saints
I fly with teardrops in my eyes.
Will I ever return, to places I have been?
For years and years I tried.
I'll finally arrive.
Thunderous the winds will blare my name.

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts

..

Готино, да ги подредиш по компания :) Бих добавила: Шрек гледам с / без всеки.
Алатристе толкова ми го хвалиха, тъй и не гледах.

Този за с гаджето, за романтично преживяване.

Не мога да се сетя за един филм, дето да го гледам "за романтично преживяване".
"Сексът и градът" си го гледам сама, щото таргетът му е жени на моята възраст ( :P ). И щото Кари е трендсетър, о, да.
Та любопитно ми стана - верно ли се жертвате :tooth:

Edited by Чесън, 05 февруари 2008 - 07:40 .

Kalandor

Kalandor

Stormlord

• Потребители
  • 197 posts

"Сексът и градът" си го гледам сама, щото таргетът му е жени на моята възраст. И щото Кари е трендсетър, о, да.

Имам твърде особено мнение за този сериал, и то не е добро.
I fly with teardrops in my eyes.
Will I ever return, to places I have been?
For years and years I tried.
I'll finally arrive.
Thunderous the winds will blare my name.

Eledwen

Eledwen
  • Потребители
  • 62 posts
Posted Image

Най-любимата ми и прекрасна Одри Хепбърн. Песента "Moon River" мога също да слушам безкрайно много пъти :rolleyes:
Одри е и на аватара ми.

fei4ka

fei4ka

МорФей(в страната на сънищата)

• Потребители
  • 56 posts
:):) Love and other disasters, Angel-a, Невероятната съдба на Амели Пулен, Pride and prejudice, Четири сватби и едно погребение .. Не се сещам за други в момента:)Но със сигурност са много много:):) Има филми, които бих гледала отново просто ако ми бъдат пуснати и други, които сама бих зибрала. Тези горе са от втория вид.

към Eledwen:
-Това ли е любимият ти филм?
-Не ми ли личи?

:):)
- Ти по какво си учителка?
- По деца... :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users