Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Най-глупавите филми,ever

• Please log in to reply
270 replies to this topic

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Когато гледам филм, го гледам до края и това ми причинява големи главоболия и много загубено време, но винаги имам надеждата, че филма ще стане по-интересен :blink: . Предлагам дружно да си излеем мъката и да направим класация на най-малоумните филми, които сме имали нещастието да гледаме.

Гласyвам за "Таванът" ("The Attic"), сценарий просто НЯМА, актьорите се пулят през 90% от филма, а следната реплика ме закопа:

-Добре ли си?
-Питаш само защото искаш да спиш с мен!

:lol:

Cъщо и "Black sheep", но поне от дебилизъм му става смешно на човек :lol: . "овцолак"- тази знаменита дума идва от него :D Даже етo и към трейлъра, link голяма комедия

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
'Хари Потър'
нЕщо лично...
(едит)
И Междузвездни Войни....
(още по-лично...)
Да не говорим за 'Министър Тъй Вярно'(сериал)
(най-лично)

Не турнирите ни правят Толкинисти!

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
1. Terry Pratchett's Hogfather - най-ама най-тъпият филм, който някога изгледах до край!!!

2. Requem for a Dream - още един тъп филм посветен на омразната ми тема за наркоманите!

3. Arizona Dream - поредният тъп филм на Джони Деп!!, който гледах наскоро...

- Да не забравя - Филмите на Джони Деп (без "Дони Браско", "Крабски Пирати" и "Защо тъгува Гилбърт Грейп", които обаче са много яки! и заличават цялата му помия в другите филми).

- Американските еФтини пародии, тъпи "комедии" и бози като "Страшен Филм", "Американски Пай", "Знам какво направи миналото лято", "Проклятието Блеър" и темподобни поредици.

- "Баща ми Бояджията" - с Коста Цонев - това е най-омразният ми БГ филм!

- Всякакви филми за наркомани! ("Трейнспотинг" и други такива помии).

- Почти всички америкаснки стандартни екшъни (без Трилогията за James Bourne и Умирай Трудно (и 4-ката не е зле)).

- Абсолютни всички филми на ужасите.

- Всички тъпи филми, които съм гледал през живота си, за които сега не мога да се сетя.

Мерилиън

Мерилиън

граф О'Манов

• Потребители
  • 695 posts
Сигурен съм,че ако гледаш още някой филм с Деп,може да ти хареса."Чарли и шоколадовата фабрика" е задължителен. ;)
Аз гласувам за един,дето го даваха допреди няколко години по БТВ(пък може и още да го дават,не знам),мисля,че се казваше "Върху тънък лед".Разказваше за един хокеен вратар,дето умря поради грешка на провидението и се събуди в ролята на фигуристка.После фигуристките,водени от бившия вратар,биха на една тренировка хокеистите на хокей(а ставаше дума за олимпийските отбори на САЩ).После най-добрият приятел на нашия човек се ожени за вече бившето му гадже,а нашата фигуристка взе златен медал и много се кефи.Кой помни това нещо? :umnik2:
Posted Image

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Забравих:

- Всякакви филми за супергерои - Батман, СпайдърмАн, и темподобни бози. Не знам сега "HancocK" с Will Smith как ще е, но Big Willie ми е любимият актьор!

А колкото до Чарли и шоколадите - само като му видя пак каква наркоманска физономия прави ми е ясен, че пак ще е нещо от рода на Аризонска Мечта, не мерси!

:)

Edit:
Не мисля, че съпунките обаче са по-тъпи от поне първите 3 филма, коити написах... Иначе да, сериалчетата по принцип са бая тъпи. Единствено "Hause MD" следях с интерес...

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Най-тъпи са всички сапунени сериали (да не се обиждат почитателите). Няма никакъв смисъл в тях, служат за загуба на времето :closedeyes:

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Лол,днес свърши сапунката,която гледах^^
Аз мразя...абе аз почти не гледам ТВ^^
Пише се House M.D.

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
"Дядо Прас" по Пратчет всъщност беше доста приличен, да не кажем, че направо си беше убаффф.
"Аризонска мечта" май беше на Костурица. Или се лъжа?
"Баща ми, бояджията" също беше приятно сантиментален. Много харесвам песничките оттам.

Все тая. Има и един наистина, ама наистина, ама действително невероятно тъп филм. "Златна малинка" за всички времена, бой по кофата на режисьора... тъдъдъммм, дами и господа, това е "Цар Калояаааан"! Те повечето филми за Средновековието ни са смотани, но "Калоян", "Покръстването" и "Хан Крум" са най-невероятно тъпите. Дори "Аспарух" не е толкова необятно смотан. От "Калоян" е безумно вогонската реплика: "Сир! Аз съм гладен, сир!" Това го казва граф дьо Блоа в окопите (!) пред Одрин, след което с дрънчене се покеква на коня си и препусва срещу една групичка измършавели крави, подкарвани от "кумани" (циганчета от Строителни войски).

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Аз го помня филма с фигуристката, трагедия абсолютна. Ужасно беше.

Чарли и шоколадовата фабрика не е точно най-добрият филм с Джони Деп. Обичам Джони Деп, обичам Тим Бъртън, обичам и Роалд Дал (авторът на книжката), но не обичам да гледам как първите двама се подиграват с последния и с публиката, като правят що годе приличен филм, който се обръща в невероятна боза в последните си двайсет минути, точно когато си се успокоил че всичко върви добре.

Иначе, Беоулф с Кристоф Ламбер, anyone? Изключих го 10 минути преди края, не издържах. Догледах го след няколко дни с мъки.
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
В интерес на истината, не ми идват на акъла много слаби филми, дажи хич :) Не, че няма, ами даже не съм си направил труда да ги запомня :passifier: Иначе се сещам за някакви филми по Dungeons and Dragons, които бяха яко зле, също "Проклятието на цар Тут" или нещо подобно, ужасен филм, дело на Hallmark(като всичките им филми :)).

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
ооо "Проклятието Блеър"! Тоя толкова плиткоумен и убийствено скучен филм... помня, че си го бяхме взели на касетка, гледахме около 15 мин и след което превключихме да се превърта много бързо и така го догледах :D и пак беше скучен

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Ще ми се и аз да се разпиша в тази темичка, но просто не се сещам в момента за филм, над който да си излея цялата жлъч - идват ми ми на ум разни филмчета, дето просто мога да ги оплюя рутинно и регулярно, но не е това, което ми се иска :spiteful:

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
И "Кодот на Да Винчи". Не стига, че книгата беше яко бозава, ами и филмът беше (да ме извинят дамите и модераторите) ебах ти кичозната драйфаница". Не Том Ханкс, ами свети Терапонтий Велешки да беше играл там, пак не можеше да спаси сюжета.

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
DragonSlayer, изтегли "Черната овца", за която писах по-горе...ще ми бъде много любопитно за мнението ти :) Всъщност всички трябва да го гледате, срамота просто :D
относно "Шифъра на Леонардо"- филма беше зле, книгата също... пък "Беулф"- останах много разочарована, също едвам го изгледах...

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
Ммм...

"Титаник" (оня, с Леопардо ДиКабрио). Нагледно доказателство, че ефекти и драматизъм не правят филм.

"Беоулф" с Кристоф Ламбер. Нямах нерви да го доизгледам...

"Спартак", от 2004та, дето го снимаха у нас. Нагледно доказателство как НЕ се правят исторически филми.

Де що е замесен Роуан Аткинсън. Има нещо много противно в него, ако човек иска английски хумор, да си намери старите серии Carry On или Фолти Тауърс.

Всички малоумни екранизации по библията, с които ни облъчват по Великден и Коледа. Както и всички про-еврейски ориентирани филми, включително военните такива за ВСВ. Единственото, което постигат, е да настроят маса хора на обратната вълна. (Типичен пример, "Спасяването на реник Райън". Единия от персонажите беше евреин, и когато в един момент придвижваха пред него група германски военнопленници, той им се заяждаше в духа "Ей ме, евреин съм, елате ме хванете". После пък се разрева на някакъв нож на Хитлер Югенд. Та след тия покъртително малоумни сцени някак много се израдвах, като го пречукаха накрая по изключително брутален начин. А за въпросните глупости, ни Спилбърг, ни сценаристите му са домислили някои подробности.)

"300" - нагледен пример как не се правят филми изобщо. Направо недоумявам как това нещо изобщо получи толкова възторжени овации навред.

"Хубава жена" - скука пар екселанс.

Всичко с участието на Жан Клод ван Дам.

Сигурно има още и маса други, които могат да се добавят, но в момента за тези се сещам. От българските не смятам да посочвам нищо.

П.П. "Дядо Прас" си е много добър филм, заявявам най-отговорно. Адаптиран по брилянтен начин.
Джони Деп пък е отличен актьор. И да пукна, ако схващам къде в "Чарли и шоколадовата фабрика" имаше и намек за каквото и да било наркоманско. А филмчето си беше много приятно, вярно, доволно сълзливо накрая, но...
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
Аз пък искам да защитя Леонардо ДиКаприо и "Титаник" :wub: , който е в TOP 5 на най-великите филми за мен! А ДиКаприо е един от любимите ми актьори изобщо! :closedeyes:

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Ами Остин Пауърс? Главния герой само се подхилква, точи лиги, говори несвързано... отново сценарий няма, заложено е на много известни и силно бездарни актьори, както и на дебелашки хумор... колко много са безмислените филми, край няма! :wacko:

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Сетих се - може ли да разширим обхвата и да включим Кеча в тази тема? И без това нито режисурата, нито актьорския състав бива, така че с право си заслужава споменаването. Или по-скоро трябва да е в съответната тема за най-тъпи сериали евър!

Според мен Батманите си заслужават споеманването тук, с уговорката, че изключвам по подразбиране Джак Никълсън от схемата.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Да, "Батман", "Супермен", ужас... Иначе новият Батман ще го гледам заради Хийт Леджър :rip:
И аз ще защитя Титаник, да звучи банално- но си е много хубав (за кой път пиша в собствената си тема? :D )

storyknitter

storyknitter

:)

• Потребители
  • 70 posts
"100 цигари" - мразим го - прищя ми се да си прережа вените на 10 минута.
Както и всички продукции на MTV. За изключения не се сещам, но може и да има.

Не харесвам и филмите на Уди Алън. Просто така. Нещо с тях не си подхождаме.

Не харесвам и филми за терористи, сериали за терористи, темата 11.09 и псевдо-документалистиката.

туй е като за рано сутрин
Аууууу..дам

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users