Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Предстоящи филми. Трейлъри. Инфо. Дискусии

• Please log in to reply
663 replies to this topic

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2531 posts
Аз след Епизод 8 вече не очаквам Епизод 9, нито с търпение, нито с нетърпение. :D Но Rogue One много ми хареса, така че по-скоро имам надежди за самостоятелните филми в Междузвездната вселена. Иначе нямам търпение да видя какво ще направи Вилньов с "Дюн", но дотогава има време.
The things one feels absolutely certain about are never true.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 1006 posts
Добре де, какво ТОЛКОВА му е на Епизод 8, освен че Лея се прибра от безвъздушното пространство? Е, и очаквах повече от Сноук - лесничко го поразиха, а аз мислех, че ще играе важна роля и в последната част дори.

Но пък не очаквам обявените следващи епизоди, които няма да са свързани със семейство Звездоходови :Д Изсмукани са от пръстите за още пари, по всяка вероятност. А някога още, май дори преди да излязат епизоди 1-3, знаех, че трябва да са общо 9 частите.

Edited by bdk, 24 март 2018 - 07:51 .

32

bdk---rohan.jpg

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2531 posts
Ами имах чувството, че гледам поредната част на "Отмъстителите", а не "Междувзедни войни". Просто режисурата изобщо не ми хареса (а по принцип много харесвам Райън Джонсън). И доста сценарни решения не ми допаднаха, но нямаше да имам проблем, ако бяха представени убедително, но за мен поне повечето сцени не проработиха. Не ми пукаше за героите и какво се случва с тях. Такова е отношението ми към целия филм, дори не е отрицателно, "Епизод 8" просто ми е безразличен. Което е може би най-тъжното - Джонсън постигна невъзможното и направи така, че да не ми дреме за "Междузвездни войни".
The things one feels absolutely certain about are never true.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 1006 posts
Аз питам, щото и други говорят така, пък на мен примерно откъм сценарий/пукане за героите не ми пречеше нещо - даже имаше и положителни герои, които ми се щеше да дадат фира, да речем (въпреки че знаех, че няма да стане), а това си е положителен знак в моя случай май. Несъответствия/противоречия, ако има такива, най ми пречат - не само тук, а изобщо (или поне в повечето случаи). А в Епизод 8 имаше не много, ако не бъркам. А пък имаше разкриване на нови свойства на "силата", повечето от които добре замислени (т.е. занимаващи мисълта, увличащи). Не казвам, че е върхът, но определено ми допадна повече от Епизод 7, който ми се струва почти ненужен в цялата поредица от филми - толкова много преразказ на старото имаше.

32

bdk---rohan.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users