Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Всеобщо четене на "Властелинът..."

Властелинът четене всеобщо

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Izumen

Izumen
  • Потребители
  • 70 posts

Winter is coming, дет се вика... и трябва да плануваме какво ще четем (поне ние хайманите без работа). 

Може би първият път, когато четох "Властелинът на пръстените" е било зима, не знам, може би много зими...

Ха-ха-ха

...

НО! Винаги, когато наближат белите месеци се сещам за нея. Горящият в печката огън, топлата чаша чай и разкъсаното издание на Бард, ухаещо на нещо уютно (може би на лоша хартия).Та, понеже не си спомням кога за последно препрочетох книгата от начало до край, а и напоследък нещата във форума живнаха, предлагам да направим едно всеобщо четене. Избираме си 3 седмици за всичко, разделяме всяка на седем и получаваме дневната порция.

Ще е много интересно всеки да споделя впечатления, интересни факти и критика за прочетения текст. Е, какво ще кажете? Чакам отзиви и ентусиасти. 

I have to return some videotapes!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Не схващам точно как го виждаш - всеки чете на ум у дома си дадена част и я коментира после или всеки чете последователно на глас пред (част от) другите въпросната част :)

Инак имаше раздел за последователно четене и коментари, но не се получи. Пък аз скоро си хванах за препрочитане някакви глави и си ми беше приятно.

Edited by Menedhel, 22 септември 2013 - 04:15 .

Izumen

Izumen
  • Потребители
  • 70 posts

Всеки си чете у тях книгата и после тук коментира. Ако не се получи-здраве да е! Или ще си я чета сам или ще подхвана някоя друга тухла. :)

I have to return some videotapes!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts

Абе няма да стане. Нещо ако ти хрумне покрай прочита, пусни го тук и ще го разчепкаме, това е.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts

Инак имаше раздел за последователно четене и коментари, но не се получи.

Това е, което и аз исках да кажа.

The main thing in life is to know your own mind.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users