Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Help! Lotr Of The Ring The Return Of The King Game

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

LoRd aRaGoRn

LoRd aRaGoRn

Lord of Gondor

• Потребители
  • 3 posts
Моля помогнете немога да разбера оная мисия с Гандалф дето е горе на стената как се минава :/ една седмица бозя на нея и немога да я мина само тя ми остана а не има и оште една начи само две мисии ми останаха до отключа последните три нива едната немога да я мина другата незнам какво представлява :/

Roxanne

Roxanne
  • Потребители
  • 134 posts
И аз много се мъчих с нея :) . Значи, когато отидеш до катапулта, стреляй по назгула. Той ще падне върху стената и ще я разбие, като така ще убие и доста орки. После вече е лесно, ще видиш. Аз така я минах ;) .

Ultimatum

Ultimatum

Asylum

• Потребители
  • 206 posts

мс

Доколкото си спомням и мен доста ме измъчи това навремето. Общо взето идеята е максимално бързо да се справяш с кулите и куките, за да не се качват гадове на стената - качат ли се повече от 5-6 става мазало, щото те бавят. Трябва внимателно да гледаш картата, която ти е дадена.

Минава се споко ;)

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts
Аз я минах без да трепя назгула. Бутай бързо стълбите и научи коя къде се появява.
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
И аз я минах по същия начин - буташ обсадните кули и в паузите докато почиваш трепеш орки :) Щом си я спомням тази мисия, значи не съм я минал от първия път.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users