Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Ново издание

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Morgoth

Morgoth

The Dark Lord himself

• Потребители
  • 234 posts
Всъщност не знам дали е ново, поне за мен е - видях че са преиздали Властелинът в най-удобния (според мен лично) за четене вариант - 3 отделни книги, вместо старите парцали (първото издание, разшито) или разлепващ се токмак 10 кила. Има ги по книжарниците.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 975 posts
Добре е, че са го преиздали в този формат, ако и хартията да е малко по-некачествена сега. Наистина е много удобно, а и предишното поне беше със същата височина и ширина на книгите като тези на първия Хобит от "Бард" и Силмарилион и Недовършени предания от "Прозорец" - та стояха заедно отлично :) Сега мисля, че "Бард" са се съобразили с това, след като вече те издават и 4-те (6-те) книги.

А иначе не знам защо ти се разлепват и разшиват другите издания - аз си ползвам грижливо моите и са в почти отлично състояние.

Edited by bdk, 04 април 2016 - 01:21 .

32

bdk---rohan.jpg

Еовин

Еовин

Скиталец

• Потребители
  • 75 posts
Моето издание беше 40 лв. с твърди корици. Не се е разлепило, вече две години си го ползвам. Само обвивката, дето я слагат, уж, за да се пазят самите корици, малко се скъса, тъй като изпуснах книгата... Ако си събера пари, ще си купя новите три книги, не заради друго, а от чиста суета. :D Просто не ми харесва как тухлата седи до малките „Хобит“, „Недовършени предания“ и „Силмарилион“ на рафта.
banner.png

Morgoth

Morgoth

The Dark Lord himself

• Потребители
  • 234 posts

Добре е, че са го преиздали в този формат, ако и хартията да е малко по-некачествена сега. Наистина е много удобно, а и предишното поне беше със същата височина и ширина на книгите като тези на първия Хобит от "Бард" и Силмарилион и Недовършени предания от "Прозорец" - та стояха заедно отлично :) Сега мисля, че "Бард" са се съобразили с това, след като вече те издават и 4-те (6-те) книги.

А иначе не знам защо ти се разлепват и разшиват другите издания - аз си ползвам грижливо моите и са в почти отлично състояние.

Сериозно ли? Защото на мен онова първото издание (2 книги от 90-те години) от толкова четене, имам поне 50 страници, които са летящи вече. То и хартията остарява и лесно се къса. Ма не го хвърлям че ми е мило и драго :D
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
На мен ми се струва много неудобно, но аз какво знам, нали ги чета на електронен вариант.
13turniri.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users