Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Въпрос за онлайн изданието на "Властелинът"

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Turiel

Turiel

Горски елф

• Потребители
  • 3 posts
Здравейте , нова съм във форума и не съм сигурна от търсенето ми , че успях да намеря подобна тема,ако има такава съжалявам за това , че повтарям нещата. Та въпросът ми е (тъй като в момента нямам възможност да си закупя ВнП) безплатното онлайн издание от читанката , дали има и така споменатите приложения, за да мога да си чета докато си закупя книгата съвсем скоро ?

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Не мога да си спомня в момента, но това на Бард не трябва ли да ги има? Файловете са много малки, ще ти отнеме по-малко време да ги свалиш и провериш, отколкото да питаш :)

Добре дошла във форума, Turiel.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Там има две издания. Едното е на Бард, със зелена корица, то ги има. Другото е едно с черна лориса - то ги няма.
13turniri.png

Turiel

Turiel

Горски елф

• Потребители
  • 3 posts
Благодаря Ви :)

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Иначе има и отделна книга за Приложенията към Властелинът на Пръстените, ама не знам дали ще я намериш в Читанка.
13turniri.png

Turiel

Turiel

Горски елф

• Потребители
  • 3 posts
Аз имах късмета да получа парички и отидох на площад Славейков и си издирих зеленото на Бард (защото очевидно по книжарниците имаше само тритомното издание , а мен то не ми харесва) и си купих по стари издания на Хобит и Силмарилион , тъй като си падам по антикварни книжки. Аз Хобитът го изчетох буквално за ден направо така ме завладя , че просто нямаше как да не продължа с Властелинът. Благодаря Ви отново момчета :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
На твоите услуги, Лили. :)

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users