Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Lineage II

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Lorien

Lorien
  • Потребители
  • 28 posts
Зървайки темата за Стар Крафт си помислих "защо пък и аз да не пусна една тема".. та...Някой да харесва тази игра? :)
Suilantan ilquen

DickDastardly

DickDastardly

куравият Dick

• Потребители
  • 23 posts
Пффф и питаш - половината форум я играе :) Че даже някои направо са си вманиачени :comphits[1]:

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Никъде другаде не съм виждал толкова харизматични орки, направо бонбон:) Моята игра основсно се състоеше в обикаляне с моята русокоса елфка Sorsha в търсене на екзотични места за фотосесии, смяна на различни модни линии и колекции :D За съжаление снимковият материал се запиля някъде, остана ми една от ранните снимки (ранен етап от играта и снимана рано сутрин :lol:), сега ще я потърся
Posted Image

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

halfelven

halfelven

Най-проблемен потребител

• Потребители
  • 41 posts

Пффф и питаш - половината форум я играе :) Че даже някои направо са си вманиачени :comphits[1]:

Оу да тука си много прав. Тази игра според мен трябва да я забраят със закон. Две сесии подред ми прецака. Ще си пропилея образованието заради нея... ако не съм го пропилял вече... :comphits[1]:

Arien

Arien

Sundriver

• Потребители
  • 36 posts
Аз не я играяр не защота нямам желанието, а защото мисля да си я кача като завърша и ми минат изпитите.. ако оцелея до тогава де :) Иначе обожавам визията на тази игра!

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
Като стана дума за орки, ето ги и двамата красавци, по-известни като братята орки - моя милост и ампулата :D Шота е от hobby, хубави дни бяха там <_< В интерес на истината тази игра ми е донесла изключително много приятни моменти(е, и някои неприятни, но тях се стремя да забравя), макар и вече сериозно да мисля за пенсиониране от света на Аден :)

Attached Files

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2523 posts
Към Lineage-a винаги съм питаел особено негативни чувства. Принципно ми се повдига от MMORPG-та, но ако трябва да ги класирам, на първо място бих сложил Guild Wars, a на второ World of Warcraft... а Lineage се нарежда някъде далеч в дъното, малко над дебилиадата Ultima Online.

Извинете за негативният коментар, все пак въпросът беше някой харесва ли тази игра, но просто не се сдържах...
The things one feels absolutely certain about are never true.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Отвъд факта, че е много приятна за окото, Л2 не успява да ме задържи за повече от седмица. След много време се връщам за около седмица и... толкова. Моментно влечение с предварително предизвестен край. Но сега мисля, че намерих моята игра. Жалко, че темата е за Л2 :P

Сюзън Смърт

Lorien

Lorien
  • Потребители
  • 28 posts
ами.. всеки харесва нещо, нали?:)
ъъъ.. ampularecti... случайно този твой другар да е играл в noobwars?
май там съм виждала този прякор
Suilantan ilquen

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts

Всички сме минали през noobwars май :D

DickDastardly

DickDastardly

куравият Dick

• Потребители
  • 23 posts

Играх там допреди година и няколко месеца, от тогава съм влизал 5-6 пъти само, колкото да се заям с някого :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Играта става различна, ако попаднеш на добри приятели вътре и сте добро парти. Едмо от мморпг, което никак не става за солова игра.

Сюзън Смърт

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
За съжаление пак ме обхвана болеста по Lineage :/ .. цъкам от 6 дена вече в румънския сървър Dexternet , намерих си клан , приятелчета с които правим rbp-тата и е супер яко...общо-взето чак не ми се иска да стана да ям докато цъкам :D
В кои сървъри цъкате?

Ей мъ мене:
Posted Image
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Абе смених бая сървъри от Ц1 до Ц5, ама вече ми писна да си прахосвам времето с тая игра ;)

Lorien

Lorien
  • Потребители
  • 28 posts
аз съм в Хиндемит... иначе поигравам и в пандемониум.. всъщност незнам в кой от двата играя повече:)
Suilantan ilquen

DickDastardly

DickDastardly

куравият Dick

• Потребители
  • 23 posts

Абе смених бая сървъри от Ц1 до Ц5, ама вече ми писна да си прахосвам времето с тая игра ;)

Аз понеже имам много време за прахосване, още си продължавам на експерта :) BTW sheltem пита за теб няма ли да организираш някоя събота бирена среща :)

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts

Аз понеже имам много време за прахосване, още си продължавам на експерта :) BTW sheltem пита за теб няма ли да организираш някоя събота бирена среща :)

Хахаха, айде ще ви организирам за тая събота :P

darkymir

darkymir
  • Потребители
  • 162 posts
Вярно, че играта вече е много кофти, ама чак пък на последно място темата. Който все още е останал да я играе е добредошъл да посети http://forum.clubtro....info/index.php . Това което остана от L2trouble все още е запазено (разбирай форума, сайта ( http://clubtrouble.info ) все още е гола вода) и си оставаме най-голямата българска L2 общност :)
И макар играта вече да е боза, все пак е ММО и връзките, които се осъществяват могат да са много трайни :)

Lorien

Lorien
  • Потребители
  • 28 posts

Вярно, че играта вече е много кофти, ама чак пък на последно място темата. Който все още е останал да я играе е добредошъл да посети http://forum.clubtro....info/index.php . Това което остана от L2trouble все още е запазено (разбирай форума, сайта ( http://clubtrouble.info ) все още е гола вода) и си оставаме най-голямата българска L2 общност :)
И макар играта вече да е боза, все пак е ММО и връзките, които се осъществяват могат да са много трайни :)

:) тъкмо се чуде откъде аджеба са ми познати този ник и аватар :)
Suilantan ilquen

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Няма такава игра, нямааааа!!!! ААААА!!!!
Ваистина губи сесии, нощи, дни и изобщо... "Нещастнико, нощес ще ти дадат ролбек". Бррр.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users