Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Български киншип в Lords Of The Rings Online

• Please log in to reply
109 replies to this topic

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Здравейте!
Вчера създадохме първият български киншип в сървър Елдар.
Името му е Bulgaria и всички са добре дошли!
Обръщайте се към Konnik или Meviel.
LOTRO: server Eldar [EN], kinship Bulgaria, nickname Konnik
One game will rule them all!

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Ъпдейт на инфото :)
Вече сме към 35-40 човека и сме киншип ранк 8.
Което ще рече, че вече си имаме собствена къща, където си складираме и се любуваме на доспехите, картините и т.н. нещица, които успяваме да спечелим.

За тези, които не са запознати ще кажа, че в играта действието в момента се развива в Мория и в областта след нея - Лотлориен. В очакване сме на пач след 2-3 месеца с южната част от Mirkwood, а след това и цял експанжън, надявам се, за Рохан и прилежащите му територии.

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Айде да ни е честит и вторият експанжън: http://www.lotro.com/mirkwood :)

Posted Image

Dol Guldur, here I come! :D

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Ето и интервю с Джефри Стийфел и как изглежда Дол Гулдур + другите благинки

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Засега съм изключително разочарован от новината за Mirkwood. С тоя Digital Version прецакват 90% от хората като мен (ненавършили 18). Много ще съжалявам, ако наистина остане така. 50 лева, ако трябва да го пуснат - ще си го купя, но не и с Digital. Първо - защото е несигурно и лично според мен има голям шанс да се добереш до него и без да платиш 20 долара (както правят доста такива "хакерчета" (знам го от личен опит)). Второ - Друго е да го имаш в кутия и да си гледаш само кутията, в рамка да си я сложиш даже :D.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Мда, и аз съжалявам, че няма да е в кутия. Но мисля, че поне кода би трябвало да го пуснат да се продава в магазините иначе ще е много тъпо, ако само с кредитна карта ще може да се плаща.
Но както и да го пуснат си го взимам :D

Telperinkuar

Telperinkuar
  • Потребители
  • 19 posts
Nase, az moeto mnenie za digital exp i payment metodite sym go izlojil ve4e v na6iq forum, taka 4e nqma da se povtarqm...
Edit: drugoto, koeto neme kefi, e 4e Dol Guldur raidyt sigurno 6te e radiance gated, kakto Watchera i Dar Nargubud, koeto 6te ograni4i dosta otkym prejivqvaniq horata, koito nqmat radiance armour set. V moq slu4ai az imam +60 radiance, samo 4e ne sym ubival Watchera o6te, a sled tova trqbva da obikolq DN ne se znae kolko pyti za +120 rad armour set, 6toto vinagi sym se stremql kym end-game contenta v igrata.

*mod edit - кирилицата е препоръчителна за този форум, затова бих те помолил с малко старание да редактираш поста си. Благодаря. DragonSlayer
... and into darkness bind them...

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts

Nase, az moeto mnenie za digital exp i payment metodite sym go izlojil ve4e v na6iq forum, taka 4e nqma da se povtarqm...

Да, видях го и ще ме е много яд, ако не се продава по магазините.
Мда, и радианс сета ограничава, но мен това не ме безпокои... Толкиновото в мен надделява и любопитството да видя Рохан, Гондор и Мордор е доста голямо :)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Още ли стои офертата за 15 дена пробен период както преди година? Преди време реших да я разгледам отблизо, но имах проблеми със създаването на акаунт (разбрах, че и други са имали).

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts

Още ли стои офертата за 15 дена пробен период както преди година? Преди време реших да я разгледам отблизо, но имах проблеми със създаването на акаунт (разбрах, че и други са имали).

Тя офертата си е постоянна. Това е европейският сайт: http://www.lotro-europe.com, а от тук си правиш акаунт и теглиш: https://cogaccounts....itory=EnglishUK
Мисля, че проблема с правенето на акаунти са бил единични случаи.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
ВЪзможно е да е бил единичен, макар че нямаше нещо, което да не направих по няколко пъти (не е първата ММО, която опитвам така) и накрая се отказах. Сега ще опитам пак.

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Ако нещо не успееш пиши и аз ще ти направя акаунт и ще ти пратя данните.

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts

ВЪзможно е да е бил единичен, макар че нямаше нещо, което да не направих по няколко пъти (не е първата ММО, която опитвам така) и накрая се отказах. Сега ще опитам пак.

Аз играя пробната версия в момента и нямам проблем. Ама нямаш достъп до търговия (включва Auction House, Trade, Mail), което прави играта ти почти солова откъм развитие на професии и правене на пари.
Posted Image

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Нямаше ме тези дни, сега свалям клиента, правя акаунт и давам отзиви.

Сюзън Смърт

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts
Ако влизаш в Елдар в момента съм с ник Kalpazanka :)

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts

Нямаше ме тези дни, сега свалям клиента, правя акаунт и давам отзиви.

Влез в сървър елдар има 1 камара българи и то доста дружелюбни.

Имаме и собствен чат канал /joinchannel bulgaria , за да влезеш.

Потърси Konnik, който е собственик на киншипа (а.к.а. гилда). Другият му герои е Kalpazanka, както е споменал. Можеш да потърсиш и mangall, bubee. За други не се сещам.

Моят ник е Esphaleth, Шампион, засега 21 левел, Арморър.
Posted Image

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Дойдох, видях, поиграх. Елфка, Ловец, към 7 левъл, Lothe (ама че преволинейно :)). Влязох в БГ канала, но не можах да намеря командата или как да пиша в канала. Сега само чета, а искам да питам ingame въпроси на място.

Приятна игра; ако човек не пада от небето повечето неща ще са му ясни по подразбиране, а за останалите може да прочете в самата игра. Има ли подходящи аддони, да кажем свързани с интерфейса?
Интересно, не съм намерил ни един сандък и всички пещери, които претърсих са абсолютно стерилни - забавни за изследване, но в тях няма ни една купчинка кости със заровен меч в тях или стар сандък. :) Това правило ли е в играта?

Друго, друго...? Как стои въпросът с професиите? Смисъл от тях и препоръки?

На този етап играта е безкрайно лесна, за което не възразявам - позволява ми да разгледам механиката и основните техники. Предполагам, че по-нататък става по-трудна.

Сюзън Смърт

Telperinkuar

Telperinkuar
  • Потребители
  • 19 posts

Дойдох, видях, поиграх. Елфка, Ловец, към 7 левъл, Lothe (ама че преволинейно :)). Влязох в БГ канала, но не можах да намеря командата или как да пиша в канала. Сега само чета, а искам да питам ingame въпроси на място.

Приятна игра; ако човек не пада от небето повечето неща ще са му ясни по подразбиране, а за останалите може да прочете в самата игра. Има ли подходящи аддони, да кажем свързани с интерфейса?
Интересно, не съм намерил ни един сандък и всички пещери, които претърсих са абсолютно стерилни - забавни за изследване, но в тях няма ни една купчинка кости със заровен меч в тях или стар сандък. :) Това правило ли е в играта?

На този етап играта е безкрайно лесна, за което не възразявам - позволява ми да разгледам механиката и основните техники. Предполагам, че по-нататък става по-трудна.

Zna4i, na 1vo mqsto, sorry, 4e pi6a na maimunica - pi6a ot na sestra mi laptopa, 6toto sym otpuska, a toi ima samo BDS...
Taka, pored na nomerata - add-ons kym interface-a v stil WoW az dosega ne sym vijdal, mai ima6e nekva vyzmojnost da modificira6 interface-a, ama ne sym siguren.
Po princip random loot-a e ta6ak. Pada, kolkoto da ti pylni bagaja. Qkite dropove sa ot bossovete ili quest reward.
Za craftinga - az sym armourer/metalsmith, tailor, prospector/ - biva q, ama i drugite ne sa lo6i, v smisal takav, imat realno prilojenie.
Otnosno trudnosta - po-natatyk ne6tata stava malko po-slojni, no ne i nevyzmojni za izpylnenie...
... and into darkness bind them...

musala

musala

Konnik

• Потребители
  • 68 posts

Сори, че късно виждам съобщението ти.
След като си влязъл в БГ канала в него пишеш като напишеш /1 интервал и текста.
Добавих те в приятелската ми листа и като те видя онлайн ще те поканя в киншипа ни.
Аддони в Лотро няма. Има няколко сайта само за промяна на скина. Иначе в играта с командата Ctrl + \ можеш да разместваш всичко по потребителския интерфейс.
В играта има сандъци, но те обикновено са около кампове, пазени от поне 2-3 моба :) Мисля, че и в пещерите съм срещал.

Професиите са важни в играта. Най-добрите дрехи до 58-мо ниво са от крафтинга.
Като играл 4 години УоУ мога смело да кажа, че крафтинга е много по-добре и комплексно направен. Т.е. от него има голям смисъл по всяко време от играта :)
Преди няколко месеца преработиха първите зони да бъдат по-лесни, преди бяха по-трудни. След като отидеш в Lone Lands ще усетиш, че трудността се увеличава и ще срещнеш много групови куестове, които гледам, че са ги поспестили в първите зони. Мисля, че в следващия експанжън ще преработят и Lone Lands и North Downs.
Предполагам, че си разбрал как работи куест помагача. Преди и него го нямаше :)

Бих ти препоръчал да ползваш и лотро уикито - http://lotro-wiki.co...x.php/Main_Page, както и Лоребуук-а - http://lorebook.lotr...i/Lorebook_home за повече подробности.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Направих още един, два персонажа, ей така, от любопитство, за да видя до колко и къде са допирните точки с ВоВ що се отнася до геймплея. Burglar и Rogue се играят сравнително идентично, Hunters също си приличат по концепция, предполагам и другите бойни персонажи няма да са коренно различни. Мисля, че ще се насоча към Ловеца, макар че Buglar е по-удобен за солова игра.

Тук нещата са разпределени в Занаяти, всеки от по три Проофесии, до колкото разбирам. За Ловец най-удачното ще е или Woodsman или Explorer, нали?

Сега ще отида да науча някоя професия и да пробвам чата в канала, да видя дали съм разбрал.

Сюзън Смърт

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users