Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Motörhead

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Винаги съм си падал по грубия, подобен на раш-пила вокал на Леми, ама никога не съм се задълбочавал да им изследвам творчеството... До скоро.  

Попаднах на автобиографията на Леми съвсем наскоро - отворих на няколко места, зачетох се, и се хилих на всеки от пасажите... Представителната извадка се оказа съвсем вярна - категорично препоръчвам четивото, независимо дали сте фенове на рока. Часовете смях са гарантирани, а и Килмистър изглежда има дар слово - книжката си я бива.

Покрая нея се хванах да прослушам повечко неща на Мотоглавците... 

Засега личните ми фаворити са:

и

Също така:

Естествено, попаднах и на други неща които ми допаднаха:

или пък

Новия албум също си го бива:

В никакъв случай не претендирам за изчерпателност, от всички 22 албума (студийни) сигурно съм чул едва половината. Якото при Моторхед е, че винаги получаваш каквото  каквото очакваш - никакви глупости и лирически отклонения. А какво по-хубаво - още от същото!  

Edited by Pe6ka_S_Mnenie, 12 март 2014 - 02:35 .

I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Вил

Вил
  • Потребители
  • 395 posts
Сред моите приятели се носи история, в която шайка Моторхед фенове превзема някакво радио. Съответно, за да се разпознават истинските фенове имат таен въпрос "Леми или Бог?", като отговорът естествено е "Леми е Бог!".

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts

Историята е вярна:

Само това "Lemy IS God" май е от саундтрака (само):

I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users