Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Within Temptation

• Please log in to reply
40 replies to this topic

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
Какво мислите за тази група?Наскоро изкараха нов албум The heart of everything. Лично на мен много ми харесват и са сред любимите ми групи. Я,дайте едно мненийце за тях :thumb:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Ей,браво,че си се сетила за тази хубава групичка,поздравления за темата.Според мен WT са много добра съвременна група с разнообразни песни(досега).Честно казано чух преди около седмица новия албум и мисля,че са се оляли доста.3-те предишни албуми бяха съвсем различни един от друг,но с този последния като,че ли се връщат към The Silent Force,поне на мен така ми изглежда.Единственото,което ми хареса е това,че гласът на Шарън звучи по-мощно и въобще песните разкриват чудесните и възможности на една много добра(моя любима бих казала)вокалистка.
I said I need you, does that make me wrong?
Am I a weak man, are you feeling strong?
My heart was blackened, it's bloody red
A hole in my heart, a hole in my head?

Estel

Estel

Edain

• Потребители
  • 352 posts
Слушал съм няколко песни и ми харесват.Но като се замисля тия песни съм ги слушал по повод различни гейминг клипчета на които са правени така че това малко или много може би има от значение за мнението ми.
Ónen i-Estel Edain,Ú-chebin Estel anim.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Еха откога не съм ги слушал... Веднага си ги пускам :)
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Еее, събудихте ми любопитството! :) Тегля....
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
Пропуснах да кажа за Уидин Темптейшън,че много ме радват клиповете им.Любимия ми е Frozen.Вие гледали ли сте ги,харесвате ли ги като идеи?

Teodvin

Teodvin
  • Потребители
  • 121 posts
оо,особено ми харесва песента им за ледената кралица!и stand my ground.ice queen я знам още от немският канал вива,по който гледах клипа.чак няколко години по-късно осъзнах,че ми харесва.

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Признавам че имам доста ограничен поглед върху творчеството им, но от първо впечатление песните им ужасно много си приличат, а вокалистката им има дразнещо обикновен тембър. Веднъж гледах клипа на Stand my ground по телевизията с един приятел и той каза "Струва ми се че тази песен е писана само за да има някаква песен." и направо ми прочете мислите.

Някой трябваше да каже и нещо отрицателно за да стане по-интересно. :rolleyes:
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Eruantien

Eruantien
  • Потребители
  • 28 posts
Начел съм се на отрицателни мнения за групата, впрочем и мойто беше такова до скоро (или май не беше чак толко скоро).
Но групата е готина и ми стана една от любимите.
Поздрав: Within Temptation - Perfect Harmony
A Eruchin, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.
I wonder what love is, what's its place in this individual life?

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
А какво мислите за новият им клип "The Howling" ,версията за двата свята?На мен ми хареса. И страшно много ми се иска да дойдат в България, ама няма :angry2:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
На мен също ми харесва този клип,въпреки,че песента не е особено впечатляваща.И наистина жалко,че няма да идват в България <_<

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts
А някой ходил ли е на техен концерт в други държави?Интересно ми е,понеже бях чела мненията,че Шарън не можела да пее на живо.Моите впечатления от youtube са,че това са глупости,но все пак някой ако наистина ги е слушал на живо,да каже.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Моя приятелка (която, по ирония, удивително прилича на Шарон :rolleyes: ) почти не пропускаше тяхна изява в продължение на няколкото години, в които работеше в Германия. Казвала ми е, рядко е виждала такова сценично присъствие и глас в другите групи с женски вокали. Склонен съм да и вярвам, защото с такова впечатление съм останал и аз, като гледам техни концерти у дома. Но, да си призная, мога да им се кефя и на изгасен звук, Шарон е достатъчно обаятелна :thumb:

*едит - сега се сетих, като погледнах и другата тема, за After Forever и видях, че има почитатели на подобни групи. Потърсете Delain - групата е сравнително нова, основана от бившия клавир на WT (затова се сетих за тях). Лично аз очаквам с интерес следващите им неща.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts

Моя приятелка (която, по ирония, удивително прилича на Шарон :rolleyes: ) почти не пропускаше тяхна изява в продължение на няколкото години, в които работеше в Германия. Казвала ми е, рядко е виждала такова сценично присъствие и глас в другите групи с женски вокали. Склонен съм да и вярвам, защото с такова впечатление съм останал и аз, като гледам техни концерти у дома. Но, да си призная, мога да им се кефя и на изгасен звук, Шарон е достатъчно обаятелна :thumb:

*едит - сега се сетих, като погледнах и другата тема, за After Forever и видях, че има почитатели на подобни групи. Потърсете Delain - групата е сравнително нова, основана от бившия клавир на WT (затова се сетих за тях). Лично аз очаквам с интерес следващите им неща.

Бях слушала няколко песни на тези Delain,но не мога да ги намеря за теглене,спомням си,че ми допаднаха доста.Както забелязвате групите с женски вокали са ми слабост:)

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
И на мен женските вокал(к)и са ми слабост :rolleyes:

Ако ползваш ДЦ++ можеш да ги свалиш от мен, а иначе съм сигурен, че в по-известните тракери ще ги има. Разбира се, свалянето е само с опознавателна цел, за да се запознаеш с групата... :rolleyes:

Сюзън Смърт

Arwen_Evenstar

Arwen_Evenstar

Vampire

• Потребители
  • 202 posts

И на мен женските вокал(к)и са ми слабост :rolleyes:

Ако ползваш ДЦ++ можеш да ги свалиш от мен, а иначе съм сигурен, че в по-известните тракери ще ги има. Разбира се, свалянето е само с опознавателна цел, за да се запознаеш с групата... :rolleyes:

Разбира се :thumb: Много ти благодаря :)

Raini

Raini
  • Потребители
  • 13 posts
Az sa6to nz mnogo za WT,no ot malkoto pesni4ki,koito sam slu6ala-v momenta se se6tam za stand my ground i memories i moje bi o6te 1 :tooth: moga da kaja,4e stra6no mnopgo gi haresah,iamt strahotno zvu4ene :thumb: naistina sa mn dobri,a vokalistkata pee mn dobre,i spored men i v stand my ground sa6to pee slojni konstrukcii-s izka4vane na glasa,i padaneto my,ako uspqh gore-dolu da izrazq tova,koeto iskah :unsure: s nqkolko dumi-haresvam mn malkoto pesni,koito znam
[Само глупаците вървят със стадото,позволявайки едно безлично същество да ги води -Ла Вей]

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Още един фен:) Само се опасявам, че тази шльокавица ще затрудни общуването :ninja: Има ли начин да преминеш на кирилица? Много по-удобно ще е за всички. Ако имаш нужда от помощ с тази част, кажи.

*едит - хехе... БАУ!

Сюзън Смърт

Raini

Raini
  • Потребители
  • 13 posts
Благодаря за предложената помощ :smiley: ,просто не се съобразих,когато писах преди малко :smiley: а за групичката,наистина е невероятна :thumb: айде,лека вечер,че вече стана малко късничко :tooth: до скоро :)
[Само глупаците вървят със стадото,позволявайки едно безлично същество да ги води -Ла Вей]

Sunset

Sunset

Sleepyhead

• Потребители
  • 19 posts
йей,хора които да харесват WT,направо изпаднах в дива радост...е,чак дива,не...но ;)
Та за WT мога да говоря много.Като за начало,че ги слушам от цяла вечност и найстина много ги хресвам.За жалост,като всяка друга група се променят и ги гони комерса.Иначе имат найстина красиви песни Mother Earth,Somewher,Bittersweet,Pale,Stand My Ground,All I ned,Forgiven,Our Farewell,Dak Wings...Като най-силен албум ще посоча Silence Force.За състава ще кажа,че ми допада.Шарон добре пее,другите също се справят много добре.;)
Харесва ми музиката която правят.Звучене,текстове...Но трябва да призная,че има промяна в последния абум и тя не ме зарадва особено. <_<

Иначе за Delain ще кажа че им куца вокала...звучи леко безлично поне според мен,сякаш се бори с музиката...Но има време да се пооправят.
...

П.П. уф,нали щех уж много да пиша.... <_<
...I've been lost in the valley of nightmares
I've been found in the garden of dreams
speak thy charm, I know you are out there
cast thy spell and silence the screams...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users