Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Каква музика слушате?

• Please log in to reply
86 replies to this topic

Sasanid

Sasanid
  • Потребители
  • 223 posts
Харесвам поп-фолк и сръбско :)
Също някакви комерсиални парчета, които пускат по ТВ-то, ама те по-бързо писват :P

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Падам си по българска народна музика с акордеони, медни духови иструменти и тъмни до лилаво мустакати тфорци и да живее оркестър Изомруд.

:: )
(а това е полусляп ухилен паяк, току що го измислих :lol:)
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Само тру метъл...и тру прогресив рок...и тру джаз...и тру уърлд мюзик...и...абе TRUE ;)

Любими банди (след Лот Лориен ;) ) - Rush, Manowar, Iron Maiden, Blind Guardian, Iced Earth, Queensryche...
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

Само тру метъл...и тру прогресив рок...и тру джаз...и тру уърлд мюзик...и...абе TRUE ;)

Любими банди (след Лот Лориен ;) ) - Rush, Manowar, Iron Maiden, Blind Guardian, Iced Earth, Queensryche...

Имаме много сходни вкусове. :speciali45[1]: А за Лот Лориен мога да кажа, че ги слушах един път на живо - бяха дошли в Плевен и изнесоха концерт в зала Катя Попова. Разбрах за тях от един афиш и името им ме заинтригува. Отидох на концерта и много ми харесаха. :) Голям дух има тази група.

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Имаме много сходни вкусове. :speciali45[1]: А за Лот Лориен мога да кажа, че ги слушах един път на живо - бяха дошли в Плевен и изнесоха концерт в зала Катя Попова. Разбрах за тях от един афиш и името им ме заинтригува. Отидох на концерта и много ми харесаха. :) Голям дух има тази група.

Е значи сме се засекли...ако случайно си обърнала внимание на човека зад пулта и клавира... ;)
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Хе, аз майка си не слушам, че музика ли :)

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

Е значи сме се засекли...ако случайно си обърнала внимание на човека зад пулта и клавира... ;)

Йее, значи това си бил ти! :D Много се радвам тогава! :)

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts

Йее, значи това си бил ти! :D Много се радвам тогава! :)

и аз B)
макар че не сме се запознали
Ама другия път...

Амарие

Амарие

Web Girl

• Потребители
  • 25 posts
През повечето време въртя хипхоп, но по принцип слушам всичко останало (само чалгата малко съм я оставила настрана). Любими са ми изпълнители от рода на: Еминем, Лил Уейн, Xzibit, Snoop Dogg и още много в същия дух, но това не ми пречи да слушам и Найтуиш, Еванесенс, Линкин Парк, Фол Аут Бой, Металика, та даже и Тиесто. :rolleyes:

Eamane_Ringeril

Eamane_Ringeril
  • Потребители
  • 35 posts
Слущам различна музика- рок ( Deep Purple , Queen , Rainbow , Scorpions и др.) , метъл - ама стиловете не са ми много ясни (Nightwish , Epica, Within Temptation , HIM , Iron Maiden , Manowar предимно ) , както и малко реге , малко джаз , малко ретро и разбира се класическа музика.

Le plus important est invisible pour les yeux

Harad-Duraen Luthiennere

Harad-Duraen Luthiennere
  • Потребители
  • 15 posts
Готик,Мелодет,Симфоник,индъстриал,епик,опера,класическа музика,келтска,норвежка(не само метъл),народна,саундтраци(предино на ВнП и Смело Сърце),бавни успокояващи,така нареченото чил аут. Но иначе като на изпълнители слушам най-много Loreena McKennit,Enya,Within Temptation,Paradise Lost,Nightwish,Norther,Corvus Corax(което не съм сигурна какъв точно стил се води :д то и за всичко,което слушам не съм баш наясно какво се води :Д ),Two steps from Hell ииииии още има,ама не ми се пише толкова много :р
Във всеки човек спи гений и колкото повече време минава,толкова по-дълбоко спи (:

Талион Валадан

Талион Валадан
  • Потребители
  • 84 posts
У нас си слушаме Manowar, Iron Maiden, Nightwish(само по - старите им, щото тая Анет може и на супермодел да мяза ама убий ме немога нито да я слушам нито да я гледам), Slayer, Metallica, Amon Amarth, Terasbetoni, Sonata и още няколко ама това е горе долу. ;)

Quáco

Quáco

a mime from Hell

• Потребители
  • 305 posts
общо взето. колко и неопределено да звучи :rolleyes:, слушам всякаква музика - от народна, Pagan/Folk/Wicca и тем подобни през рок/alternative/метал до рап и поп (че даже и чалга по изключение :D )...
Suddenly I heard a tapping, as of someone gently rapping, rapping at my chamber door.

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Ами и аз да си кажа, не че на някой му пука. Случам рок и метъл. Разбира се има и изключения. Обичам по-"мрачна" класика (в по-ниски тонове и т.н.), както и Шотландска, Ирландска и изобщо подобна на тези народна музика. Българска народна музика... приближава се до "мразя". Много ме дразни, но не знам защо. Обичам само един български народен музикален инструмент и това е кавала, защото звучи по-меко и не е писклив. Обичам и музиката от LotRO (която съдържа народна и класическа). Не обичам black metal, заради текстовете му, а и заради нехармоничността му (ако мога да дам такова определение за метъл музиката изобщо). Не съм фен на новите групи, но има и изключения при Фолк Метъла.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Хм, какво точно имаш предвид с нехармоничност? Аз не намирам такова нещо. Не, че слушам кой знае колко блек, но има някои адски добри групи. Пресен пример - новият Immortal разцепва отвсякъде! И според мен би се харесал и на доста хора, които принципно не слушат блек.

По темата - в последните месеци слушам главно индъстриъл (във всичките му разновидности) и траш. И дет, новите албуми на Пестиленс, Вейдър и най-вече на Найл просто нямаше как да ги пренебрегна!
The things one feels absolutely certain about are never true.

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
За Immortal не знам, просто съм останал с лошо впечатление най-вече от Dimmu Borgir. Наистина има и добри такива, но като цяло този стил не ме влече. Не харесвам и Death Metal, но Melodic Death Metal си ме кефи много. Амон Амарт например...
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Смисълът?

Смисълът?
  • Потребители
  • 19 posts
Много готици, много чудо!До около година бях само на олд скулл хип хох:Cypress Hill, Wu Tang Clan,Beastie Boys(тея "момчета", които хич не са момчета вече :D, са наистина уникални музиканти, свирят по рок и джаз фестове когато не се правят на рапъри), House of Pain, The Root(и те не отстъпват на beastie boys в музикално отношение),Psycho Realm и т.н. Сега съм на по хадкор и рок вълна Faith no more, Limp Bizkit, Primus, Metalika, Biohazard, Sick of it all, Gorillaz, AC DC, Sublime, а бе въбще музика.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
Beastie Boys са много добри, действително, особено едно време, когато свиреха повече пънкарии, отколкото хип-хоп много ме радваха.

Евала и за Sublime и Cypress Hill (и ДиСи, ама те са ясни, хехе). :Р
The things one feels absolutely certain about are never true.

Смисълът?

Смисълът?
  • Потребители
  • 19 posts
В ДиСи ме кефи много това, че имат един стил и си го спазват през годините, а и нивото им е високо винаги.

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts

Cypress Hill, Beastie Boys, Limp Bizkit, Metalika, Gorillaz, AC DC, Sublime

+1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users