Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Единадесети Гондорски Турнири - Записване

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts

ЕДИНАДЕСЕТИ ГОНДОРСКИ ТУРНИРИ

ЗАПИСВАНЕ

Ето, че изминаха два месеца от края на Десетите Гондорски Турнири и вече трябва да мислим за Единадесетите. И тъй като на мен се падна честта да ги организирам, имам удоволствието да поканя всички желаещи да заявят участието си в тях. Както повелява традицията, записването става в тук, в темата, или чрез лично съобщение. Напомням ви да прочетете правилата за участие, описани на първа страница на Въвеждаща тема. И така, началото на Единадесетите Гондорски Турнири ще бъде дадено в началото на последната седмица на Юни. Аз мога да ви обещая, че ще има изненади и че ще дам всичко от себе си, за да бъдат Турнирите интересни. Желанието за участие, както и добрата и честна игра, са от вас.
Rogue's Gallery

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Веднага се записвам!:boogie1qw:/> Нямам търпение да започнат.
All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
И аз се записвам.
The main thing in life is to know your own mind.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Оф, ама айде да е след 27-ми :D

Ако да - бройте ме :)
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Вил

Вил
  • Потребители
  • 394 posts
Бройте ме и мен.:rolleyes:/>

Antagonist

Antagonist
  • Потребители
  • 24 posts
Този път няма да забравя да рефрешна в деня на първия кръг. :D И аз се записвам.

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

Въпросите от Първи кръг на Единадесетите Гондорски Турнири ще бъдат зададени на втори юли - вторник - около 21,00 часа.  Ако броят на участниците(който до момента е пет) се запази, в Първи кръг ще бъдат зададени по два въпроса(по един от Хобит и Властелинът), а един участник ще отпадне. Всички желаещи, които още не са го направили, могат да се запишат до 12,00 часа на втори юли.

Edited by Finarfin, 27 юни 2013 - 10:30 .

Rogue's Gallery

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users