Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Въвеждаща тема

• This topic is locked This topic is locked
222 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Участници:

God Emperor
Ар-Фейниел
Mellindor
Кемендил
hannibal-king
andvari
Layrelin
balroga
Greenleaf
Liery
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Напомням, че последният срок за записване в Гондорските Турнири изтича утре, 11 април!

Тези, които искат да се запишат, а още не са го направили, ще е добре да побързат. :)

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
В 24 часа днес изтече срока за записване в Гондорските Турнири.

Който се е записал - записал се е. Който не е успял, ще се позабавлява с участието на вече пристрашилите се и ще набере впечатления за следващия Турнир. ; )

Сега официално закривам записването!

Самите Турнири ще започнат в петък, 20 април! Информация за часа ще дам по-нататък, защото и на мен самия не ми е известно още. :rolleyes:
До тогава десетимата участника ще имат възможността да си препрочетат книгите, да обърнат внимание на моментите, които са им неясни и въобще да се подготвят за Гондорските Турнири.

От мен - успех на десетимата.
Ще се видим с вас както подобава след 9 денонощия. Използвайте ги добре. :thumb:

P.S. ВАЖНО!
Приканвам всеки участник (и всеки, който има желание да се включи в Турнирите) да чете правилата много внимателно. :)
P.P.S.
Това е всичко за сега. B)

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
С голямо удоволствие (и леко притеснение) ви напомням, че утре, 20 април, ще започнат Първите Гондорски Турнири от Новото летоброене.

Въпросите ще бъдат пуснати в 21:00h!
Остава малко време.

Гответе се.

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
Posted Image

Обявавам официално записването за ІІ-рия Гондорски турнир. Записването започва от 20 юни 2007 до 24 юни 2007, 20.00 часа. Моля хората които искат за участват да пишат на ЛС, в което ЛС да се включва името на дадения участник...

Благодаря ви много и особенно но Анар, който направи миналия турнир толкова интересен и сега аз ще се уча от него как и аз да правя... :) Искам също така да пожелая успех и на бъдещите участници. Правила няма да посочвам защото не мисля да направя този турнир по-различен от първия...

И така записването започна и както казваха едно време...Let the Games begin... :)
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
Така...квото беше,беше...Браво на запписалите се,а за другите,другия път...Ето ги нашите нови участници:
1. Mellindor
2. Финголфин
3. Чесън
4. Елерина
5. God Emperor
6. Кемендил

Ще пусна въпросите от първия кръг утре точно в 21.00 така че се подготвяите-точете саби, лъскайте щитове и бъдете готови...

I-ви кръг

На всеки участник се задават общо три въпроса от „Хобит” и „Властелинът на Пръстените”.
За пълен отговор се дават съответно – 1т. за първи въпрос, 2т. за втори и 3т. за трети въпрос.

[Ако отговорите не са пълни, човекът, който води Турнира, преценява каква част от точките да даде за съответен отговор.]

това са правилата...па напред в турнира ще продължат първите четирима играчи с най-много точки...
На подготвящите-се успех ,а на зяпачите-приятно зяпане...
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Благодаря на Liery, за това, че достойно пое бремето на воденето на Турнира, благодаря и на Анарко, който все пак не ми изтипоса Голъм :lol: , благодаря и на другите участници, които направиха играта интересна и напрегната!

С голямо удоволствие съобщавам, че ще водя следващите Гондорски Турнири.

Чувствайте се свободни да се записвате на ЛС при мен :)

П.С. I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN I WIN :D
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Не чакайте последния момент! Все още записвам хора, хайде, не се бутайте - топли пресни въпросчета ще има за всички, само тука на наш'та сергия... :tooth:
Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
С извинение за закъснението (изпити!),

обявявам началото на
Третите Гондорски турнири
на 25 юли (сряда) от 20:00 часа

За да можете да се ориентирате, графикът за Турнира ще бъде горе-долу следния:

25 юли - Първи кръг
26 юли - резултати
27 юли - Втори кръг
28 юли - резултати
30 юли - Трети кръг
31 юли - обявяване на победителя

Ако има възражения, моля на ЛС, приемам (по)желания за промени :)
Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Един от участниците ми писа, че няма да може да участва, тъй като ще заминава за лятото. А то и с него не са много участниците, така че решихме да отложим Турнира за есента, когато надявам се ще има повече желаещи! Съобщавам го с голямо неудоволствие, защото много ми се искаше да направим още един Турнир, но... Дотогава ще се тренираме в играта със въпросите :thumb:

До септември!!!
Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Септември дойде! Треперете!

Е, добре, де, няма защо да треперите - аз няма да участвам този път :D (шегичка)

Така, дотук имам записани:

Назгул, Чесън, Мелиндор, Фрам, Кемендил и... ъъъ... сигурна съм, че имаше още някой... Защо ли не мога да се сетя... Абе, както и да е :P

Та - чакам около седмица записването на още желаещи и не позволявам отписването на горепосочените.

След това ще обявя датата на започване.
Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Такаааа...

Идва 15 септември и е време за училище, контролни и изпитвания. За да влезем в ритъм, още тогава започваме с едно малко препитване - т.нар. Гондорски турнир. Съжалявам, аз не стачкувам :)

В момента имам 8 участника:

Назгул
Чесън
Мелиндор
Фрам
Кемендил
андвари
балрога
оффф, кой беше осмия, пак забравих да му се невиди...

Ако до събота никой не се откаже с ЛС до мен или не се включат още хора (или елфи, джуджета, енти и други, да няма дискриминация, нали), ще започнем турнира направо с дуелите, така че наострете мечовете.

Повтарям пак:

Събота, 15 септември, 20:00 часа

(иии, кво яко розофо)
Posted Image

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
айде пиши ме и мене да се поизложа малко :tooth:
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

AnnoMundi

AnnoMundi
  • Потребители
  • 240 posts
Самознай така или иначе прецака схемата, пиши и мен. :box:
May as well go fishing.

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
me too, me too :yes: пиши и мене
ама това събота... малко ме притресява :unsure: ще съм заточен по горите - далеч от комп и може би няма да мога да се включа навреме...

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Greenleaf, ако си кажеш, ще те изчакаме, нали така, Еле?
Между другото, към Чесън: "Видя ли, казах ти!" (ако не се сещаш какво съм ти казала, питай ме :D)

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Харесва ми наплива :)

Спокойно, ще чакам отговорите поне до понеделник, явно няма да играете един срещу друг.
Posted Image

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Queen - We are the champions :closedeyes:

Добър Турнир се получи, по мое мнение - оспорван и интересен. Поздравления за Еле, като организатор и за останалите участници, като... ами участници :tooth: . Искам да вметна, че тая работа с победата беше съвсем случайна - незнайно как, ама Еле все ми даваше въпросчета, които знам... :unsure: ... та така...

Като настоящ Шампион на мене се пада честта да организирам следващия турнир. Всички могат да се чувстват свободни да се запишат - било на Лично Съобщение(познато повече като ЛС), било тук... както самият аз бях направил предният път - може да се каже, че така започва пътя към върха :tooth: .
Смятам следващия турнир да е не по-рано от след месец и с оглед на това може да се каже, че имате време ;) Деразйте ;)

Folko

Folko

Дърво в свят на дървари или просто елф в гората!

• Потребители
  • 187 posts
Още от сега се записвам, та да се изложа първи. :tooth:
Всичко, което се случва, се случва!
Дъглас Адамс

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts

Искам да вметна, че тая работа с победата беше съвсем случайна - незнайно как, ама Еле все ми даваше въпросчета, които знам... :unsure: ... та така...

Другия път ми кажи какво не знаеш, за да те питам него :D

И ме запиши за следващия турнир.
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users