Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Турнирите

• This topic is locked This topic is locked
360 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Не, забележката ти е коректна, просто си карах по инерция с хората с най-много точки и се олях. Туйто.
Мерсаж за навременната реакция. :)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Анаре, сега всички ще ме намразят, че съм им отнела шанса за следващия кръг, много си лош :D

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
Всъщност няма да те намразят всички... виж само кого си изместила /me гледа лошо :angry2: . Те другите и без това си се класираха по нормалният начин и на тях не си им анаправила нищо... отне моят шанс за следващият кръг /me гледа много лошо :angry2: :angry2: ама ха... чувствам се обран! Контестация до Средоземския Спортен Съюз ще подам! :passifier[1]:

Глупости, шегувам се естествено ;) Правилата са такива - и трябва да се спазват, дори и когато се налага да се припомни на Многоуважаемият ни Организатор какви са точно те ;).. Пък и ще има следващ Турнир, нали?

От мен успех на добралите се до тоя етап ;) И както се казва в подобни случай"Нека най-добрият победи!" :thumb:

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Абе, както така се заформя лична вражда между двамата, може да направим 1vs1 - аз ви задавам 5 въпроса, който отговори на повече (и по-пълно) взима мястото и продължава напред.. :tooth[1]:
Не, споко, сега няма да го правя това, ама за следващия Турнир може да подшушна туйцък-онуйцък на Шампиона. :Д

@ Greenleaf - :( Мъка ми е, че стана така с тоя гаф, та благодаря много за разбирането. :|

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Временно решение:
Ощетените да бъдат почерпени от ощетителите!
Най-готиния подпис

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts

Временно решение:
Ощетените да бъдат почерпени от ощетителите!

А хайде де :)

Greenleaf, наистина съжалявам, изобщо не мислех кого щях да ощетя с изказването си... Може би щеше да е по-добре ако Анар си го беше оставил както си беше, ама... Е, нищо, наистина има и други турнири, пък и на Анар предложението за 1vs1 звучи доста примамливо ;)

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Абе, стига глупости, четете си книгите, 'щото нямате идея какви въпроси ви чакат в следващия кръг. :ninja: :tooth[1]:

Kixo

Kixo

Нещо

• Потребители
  • 128 posts
Кога ще е следващият турнир?
Ashton Kutcher killed my cat!

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Ами, сега все още довършваме настоящия. Колко кръга останаха, Анаре? Два?
След това ще има една пауза, колкото победителят да измисли въпроси за следващия турнир (пък и хората да се запишат) и започва отново. Всичко зависи от победителя в тези турнири, нали така?

Между другото, все се чудя защо в този форум все още не сте открили темата с Въпросите :)

Posted Image

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Защото:
а) Тази тема ще подяжда много подло труда на Шампиона в Турнирите (не питайте в предишните Турнири какво беше да мислиш въпроси при наличие на тема от порядъка на 150+ страници, пръскаща се по шевовете от питания и отговори. :wacko: )
б) Има я в почти всеки Форум и аз лично съм на мнение, че няма голяма полза от нея тук. В смисъл - Турнирите ми се виждат достатъчни за момента. :yes:

Иначе следващият Турнир ще започне, когато новият Шампион е готов със списъка с участници и с въпросите за Първи кръг. (Не е леко :tooth[1]: )

А аз всъщност дойдох тук, за да пиша, че тази вечер в 21:00h пускам въпросите за Третия кръг на Турнирите.

Успех! :thumb:

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
4. Кой дава огърлицата Наугламир на крал Тингол? - искам да кажа, че тоя персонаж ми е много любим и всички, дето не го знаят - да си поръсят главата с пепел :tooth[1]: - Хурин Талион дава на крал Тингол Наугламир като "отплата за добрата грижа към Турин, Морвен и Ниенор". :closedeyes:

AnnoMundi

AnnoMundi
  • Потребители
  • 240 posts
А аз искам да кажа едно наистина голямо "Браво" на Анар Нирнает. :thumb:
May as well go fishing.

Layrelin

Layrelin
  • Потребители
  • 83 posts
Две големи "Браво-та" от мен за Анар! :)
Ná Elbereth veria le, ná elenath dín síla erin rád o chuil lín.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Подмазвачи! :glare: :passifier[1]:
Най-готиния подпис

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts

Подмазвачи! :glare: :passifier[1]:

Нали! Абсолютни! :closedeyes:
..

.

...

..
:tooth[1]:

P.S. Айде, свърши се окончателно с Първите турнири. ;р Искам само да отбележа, че въпреки калабалъка покрай мисленето на въпросите и няколкото гафа, ми беше адски приятно докато се занимавах. Та.. за сега толкоз. :)

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
И на нас ни беше приятно, че се занимаваше... така де, че се занимавахме :rolleyes:
*гуш*, Анарски! И благодаря за сериозността, а която се зае с всичко! :)

Posted Image

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
Мерси пич,много яко бяха няправени тия турнири...
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Не ги знам как са били другите турнири, но тези наистина ми харесаха.

Поздравления за победителя! Чакаме те вече (потрива ръце)

Ама, хм.. аз не ща да ставам цар :) :)

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
Мерси,мерси ся кат ме поофформят малко ще направя другите турнири... :D
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Честито на победителя...
А вие другите така се сбогувате с Анар, че все едно отива на гурбет в южен Гуандон...(което може би е в Китай, щот го има по китайските ресторанти )
Най-готиния подпис

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users