Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Предстоящи концерти

• Please log in to reply
493 replies to this topic

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Хм, имало е в Катехизис-а някаква новина, която не знам как съм пропуснал. Не намерих нещо и в страницата на BGTSC тогава, понеже не смъкнах достатъчно надолу. Изглежда вероятно - на 26.2. са в Израел, имат и други дати обявени вече. Обаче Primordial изглежда не ги кара тук същият организатор... Пък и като за концерт на тагава група, организиран от BGTSC, няма много време за обявяване и достатъчно разгласяване.

Дано се окаже вярно де. Дали ще са смогнали да издадат вече новия албум, или пък би бил концерт от рода "най-доброто досега"...

Edited by bdk, 16 ноември 2015 - 12:06 .

32

bdk---rohan.jpg

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Има достатъчно време. :) Не знам дали биха сколасали с новия албум, но дано да смогнат. Между другото, знаеш ли, че фарьорците танцуват право хоро на Sinklars Visa? Само че се въртят наляво. :)
защото моят гарван е зелен

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Не знаех. Да вземем да им изиграем едно ако дойдат и я изсвирят! Ще стане хубаво, доста необичайно за метълски концерт у нас, а и за тях сигурно чужда публика да прави като тяхната си. Вечна дружба :Д

32

bdk---rohan.jpg

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Със сигурност би било необичайно и неочаквано.
Ако си склонен да тропнеш с мен едно хорце - играем. :)

Виж тук и тук.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Да има концерт, да идем, да я изсвирят, пък може да се хванем на едно фарьорско право. Ще има смисъл и ще е приятно, ако се хванат повече хора, там явно всички го играят.

Edited by bdk, 18 ноември 2015 - 04:35 .

32

bdk---rohan.jpg

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Разбира се, че всички го играят. Sinklars visa не е песен, измислена от Tyr. :Р Иначе си прав: ако - то ще.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Имах предвид всички хора, които се виждат в помещенията от клипчетата. И пеят. Предположих за песента и прочетох малко за нея.

32

bdk---rohan.jpg

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Е, както вероятно е известно и на трети лица, чели темата напоследък, концерт ще има (и аз мисля скоро да се сдобия с билет.) :)

Но сега писането ми е основно за друг предстоящ концерт! ВАРДРЮНА ще дойдат в България за пръв път на 25.2. догодина в зала 3 на НДК. За това чакам (а и говоря) вече от няколко години! http://www.werock.bg...vruari?id=33958 - съвсем скоро и за това билет ще се купува!

Въобще, много силна се очертава вече 2016-а: Abbath, Primordial, TYR, WARDRUNA и Ensiferum преди средата на април, а предстоят още групи да бъдат обявени за два фестивала, кой знае и още какво ще излезе :) Избор има.

+FINNTROLL!

Edited by bdk, 22 декември 2015 - 08:34 .

32

bdk---rohan.jpg

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Хайде, 3 мнения поред :Р

Пичовете дойдоха, свириха и пяха, но ние пропуснахме добрата възможност и не поведохме правото хоро. Ама като няма кой да ни поведе :Д Много добър концерт се получи иначе, а и нещо като малка форумна среща.

П.П. + Amorphis + Textures на втори април = още по-труден избор.

Edited by bdk, 05 февруари 2016 - 11:37 .

32

bdk---rohan.jpg

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Съжалявам, наложи се да пропусна. :( Инак щях да се направя на хороводец. :Д На Аморфис вероятно ще отида. Със сигурност обаче на 10 май ще съм в Пловдив. Крис Корнел!

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
На 20 октомври - Ирина Чиркова в зала 1 на НДК. Гост-музикант и вокал - Съли Ърна. :Д

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
То има ли въобще още билети за тоз концерт? Онлайн поне свършиха още първия ден. Иначе другата седмица има Кататония в Пловдив и Антиметър в София, ако някой се чуди какво да прави през почивните дни.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Няма. И в тикетсбг, и в билетния център на НДК свършиха още първия ден.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 979 posts
Надали някой, който вече не знае за концерта, ще го научи от тук навреме, но, за всеки случай: https://www.facebook...35580116999224/

За любителите на автентичната българска народна музика и хора правим концерт в навечерието на Еньовден - на 23.6. от 19:00 в Руския център в София, вход свободен.

Заповядайте, ще се радвам да видя хора то форума :)

Edited by bdk, 07 юни 2017 - 10:33 .

32

bdk---rohan.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users