Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кой филм бихте гледали много пъти?

• Please log in to reply
103 replies to this topic

Lady Silmarien

Lady Silmarien

Mae Govanen, people of Middle-Earth!!

• Потребители
  • 78 posts
Love actually, Обществото на мъртвите поети, Чудната легенда за леприконите (беше ми любим преди ВнП), Moulin Rouge, Мумията... и още като се сетя

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
"Тристан и Изолда" как можах да го забравя! :huh: Много хубава любовна история и страхотна химия между двамата главни актьори. Препоръчвам! Също се сещам една комедийка "Преживей го"(Get over it). Много е сладурска.А най-захаросания филм,който съм гладала е "История за Пепеляшка". Ууф, чак лепне! :tooth:
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Мразя да гледам един филм два пъти- някак си вече не улавям първоначалната тръпка и не ми харесва вече, което като всяко правило си има и своите изключения- ВнП мога да го гледам постоянно :wub: има толкова много моменти, които наистина докосват сърцето, винаги откривам по нещо ново ^_^ иначе съм гледала "Предай нататък" доста пъти, много е хубав, но и много тъжен. има доста филми, като се замисля, които съм гледала по два-три пъти, но принципно избягвам... филма наистина трябва да си заслужава :yes: пък по Коледа "Сам вкъщи" не се пропуска :lol: ето че си противореча :D

Lady Silmarien

Lady Silmarien

Mae Govanen, people of Middle-Earth!!

• Потребители
  • 78 posts
Тристан и Изолда и аз го забравих :mellow:
Трябва да прибавя и Хубава жена и... Небесно царство.
И Национално съкровище...или Съкровището, или както там го превеждат на bg.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Posted Image
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts
Филмът, който съм гледала над 50 пъти сигурно вече е "Constantine". Тъжно-болно-сладко ми става като го гледам тоя идиот Константин, който сам си е съсипал живота, но обвинява за това всички останали.
Иначе редовно си гледам трите части на "Матрицата", "Властелинът" не мога да го изтрая на парчета - или гледам и трите серии последователно или изобщо не го гледам, "Corpse Bride" - заради атмосферата и музиката, "Fight Club", "Elizabeth" и продължението "Elizabeth:The Golden Age", "The Last Samurai", "Contact", "Donnie Darko", "Карибски Пирати" - трите части, "Kingdom of Heaven".

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
"Седемте самураи", "Харакири", "С огън и меч".

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Anal Interception 9 :D
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

Milady

Milady
  • Потребители
  • 40 posts

"Мулен Руж". Не знам с какво ме впечатли толкова, когато го гледах преди години , но като го гледам отново всеки път, когато Сатин умира сълзичките ми напират :cry:

Абсолютно съм "за". Това е първият филм на който плаках. И аз като теб не знам какво толкова ме впечатли. То просто стана. И понеже обичам мюзикъли:" Фантомът от операта"(обожавам музиката в този филм :wub: ).
Още "Мис Даутфайър", "Бащата на булката" и още много от този тип...
"Някои хора казват, че съм ужасен човек,
но не е истина.
Аз имам сърце на младо момче - в буркан на бюрото ми."
Стивън Кинг

Lady-Dragon

Lady-Dragon

Lady

• Потребители
  • 44 posts
Определено 'Смело сърце' !Невероятен филм!Уникален е..,а също и 'Патриотът' и 'Молен Руж'.Това са филмите ,които са ми останали в съзнанието ..явно са доста добри;-) ..О НЕ!Как можах да забравя?!.."МаСкАтА"..страхотен филм..класика!Тези четирите бих гледала винаги.Сигурно има и още някои,защото аз съм киноманка и харесвам много филми.Щом някой филм ми е харесал мога да го гледам доста пъти.
R.I.P.,Heath Ledger!

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts
Ами честно казано доста филмчета бих гледал с голямо удоволствие отново, но на първа ръка ми излизат - "Боен клуб", "Седем", "Криминале", "Глутница кучета, "Мементо", "Светците от Буундок", "Смело сърце", "Гладиатор", "Крал Артур", "Спартак", "Армагедон", "Матриците", "Терминаторите"... "Отвъд граници"....Трудно е човек да ги избори всичките.
Жалко, че нямам време да ги гледам по-честичко :lol:
In the end, everybody bleeds the same ...

Moon Flame

Moon Flame

Ужасница

• Потребители
  • 43 posts
Хм.. сега се сещам само за някои...примерно Modigliani - филм, които с удоволствие бих гледала много пъти, същото се отнася и за The Piano, и естествено Lord of the Rings :yes:
The death is not the end... it's just another path...

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts

Кой филм бихте гледали много пъти?

Някви вдъхновяващи, примерно много пъти съм гледал Гладиатор, Смело сърце, БАРАКА, От Другата страна, Гатака, Контакт. Сега като се замисля, трябва да гледам пак Боен клуб, само веднъж съм го гледал но определено е могъщ. :) И Страх и Ужас в Лас Вегас! КУЛТ :lol:

Едит: И ВнП и Стар Уорс съм гледал доста, но повече нямам никакво желание (но офенс просто ми писна)...
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts

"13тия Воин" forever! :thumb: Незанйно защо тоя филм не се радва на голяма популярност. Всеки път като го засека по кабелните се подреждам да го гледам, а това хич не са малко пъти, ще знаете. Даже мисля че няколко пъти съм си го пускала специално. Тези прекрасни огромни викинги с мечове! :wub: А от както открих че има далечна връзка с Беоулф (правен е по книга, писана на основата на поемата) го гледам с още по-голям кеф.

Да добавя и Shaun of the dead. Някой гледал ли го е това? Убиец! :lol: Никога няма да се уморя да го гледам, мисля.

Интересно е как много хора са гледали Матрицата многократно. Явно има нещо, което провокира гледане по много пъти. Аз лично като бях в осми и девети клас сигурно съм я гледала към 20-30 пъти. :blush: Ама ми писна вече, така че по-скоро избягвам.
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts

Интересно е как много хора са гледали Матрицата многократно. Явно има нещо, което провокира гледане по много пъти.

Същото, което провокира хората да четат една книга много пъти :Р

Minas Tirith

Minas Tirith
  • Потребители
  • 23 posts
Ми освен ВНП бих гледал ХП.Те са двата филма,които най-много са ми харесали и още страшно много ми харесват...

Mor_Hirill

Mor_Hirill

Скиталка

• Потребители
  • 200 posts
"Безсмъртните Тък" това филмче е много готино. Има красива любовна история между безсмъртния Джеси Тък и младата Уинифред.А изборът, който трябва да направи тя изобщо не е лесен.Винаги бих могла да го гледам този филм.
...Аз те виках в зори, но ти не дойде на моя зов. Луната чу твоето име, но ти не ми обърна внимание. Защото аз безчестно те напуснах и за свое собствено зло си отидох от тебе. Но въпреки всичко любовта ти винаги оставаше в мене и оставаше все тъй силна, нищо не можеше да я победи...А сега, след като си умряла, с тебе ще умра и аз...

exentaser

exentaser
  • Потребители
  • 100 posts
"Гарванът" с Брандън Лий, гледала съм го повече от 50 пъти (сериозно) :swoon: .
"Едуард Ножицата" с бате Джони Деп :smoke:
"Персона" на Бергман
"Доктор Живаго" ама новата версия :thumb:
"Мръсни танци" с Патрик Суези :boogie1qw:
"Хан Аспарух" с режисьор Людмил Стайков
"Време разделно" пак от Людмил Стайков
"Илюзия" - Людмил Стайков
"Дракула" по Брам Стокър
Има още много, които съм ги гледала повече от един път и ще продължавам да ги гледам :)

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts

"13тия Воин" forever! :thumb:

Мда, не просто бих го гледала много пъти, ами съм го гледала много пъти. Колко, Ани, около 50 може би? Освен това Мулан, Цар Лъв, всичките Шрекове, Love Actually и още много филми, за които не мога да се сетя. Предполагам си носят усещането за момента и примерно като се прибера у нас по Коледа и искам да си пусна коледен филм, ще бъде Love Actually и няма да има никакво значение, че съм го гледала страшно много пъти вече.
А Фонтанът за мен е пример на филм, за който се радвам страшно много, че съм го гледала веднъж, но втори път не бих успяла. Не и целия.
The main thing in life is to know your own mind.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2518 posts
То с 13-тия воин май всички сме така :lol: Особено едно време като го въртяха по два пъти на ден по три различни кабелни. :Р

А това, което казваш за Фонтана го има и при мен, като че ли - рядко гледам такива филми по няколко пъти, макар да са ми по-любими от разни тъпи, но лекички фликове като да кажем Ван Хелзинг, които съм гледал доста пъти. Всъщност "доста" е силно казано, май са към 5. Но за мен това си е много, защото като се замисля рядко гледам филми по толкова пъти. Изключения правят Матрицата (която миналата седмица гледах за n-ти път, но за сметка на това за пръв път в HD (tnx to един съфорумец, познайте кой :Р) ), Инди, Стар Уорс, споменатият 13-ти воин, Син Сити, 300, Карибски пирати, Батманите, V for Vendetta, Властелина, Пришълците, Хищниците... хм, оказва се, че са доста повече, отколкото си мислех. Като тръгнах да изреждам, очаквах, че ще се изчерпя още след третия филм, пък то станаха много, а има и още. Но да, като цяло не особено тежки (или по-скоро претенциозни) филми. А забелязвам и още една зависимост - главно са или поредици или филми по комикси или 13-тия воин :P
The things one feels absolutely certain about are never true.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users