Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Слънце недосегаемо изгрява :)

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts
Здравейте :)

Някои от вас може би са чували за змейската трилогия на Николай Теллалов, която всъщност е четирилогия - "Да пробудиш драконче", "Царска заръка", "Пълноземие".

През декември месец Човешката библиотека ще издаде четвъртия роман от поредицата "Слънце недосегаемо".

Повече за книгата и инициативата ни да я издадем, може да прочетете тук и тук.

Може и да прочетете част от нея, може и да си я купите, да я вземете за подарък, не отказваме финансова помощ :) За всякакви въпроси - моля пишете ми! Или на посочения в сайта ни и-мейл, най-добре.

На мен "Да пробудиш Драконче" ми е една от любимите книги и чакам с голямо нетърпение появата на Слънцето.

Ако имате въпроси, или пък сте чели нещо от Ники, ще се радвам да споделите в тази тема.

Edited by Арвен, 22 ноември 2009 - 04:54 .

"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

WhiteBarde

WhiteBarde
  • Потребители
  • 38 posts
Уха!
това нещо го чакам още откакто излезе "Пълноземие"!

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts

Уха!
това нещо го чакам още откакто излезе "Пълноземие"!

А писа ли ни вече за поръчка, защото ТО излезе и грее с целия си блясък и се купува, ли купува :)))

Чакаме мейл на мейла посочен в дома ни - Човешката библиотека.

Други желаещи? :) Не хапем, даже раздаваме прегръдки (аз), Калин повече бърбори и мъмри и сече със секирата (словесната) :D
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts
Покана за премиера на Слънце Недосегаемо тази неделя от 14 ч. в културен дом Средец. Аз ще съм една от водещите :)

Повече инфо тук

Добре сте ни дошли, фенове или все още не чак такива фенове :) - глдам ще има среща тогава... може да дойдете за подкрепа :) морална :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Отличен автор е г-н Теллалов, но с тази книга може би малко е надскочил себе си. Всетъки, в нея има и прекрасни страници.

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts
Благодарим за коментара :)

А ще се появиш ли на премиерата в неделя? :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users