Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Национални Фантастични Награди 2016

• Please log in to reply
6 replies to this topic

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Сигурно вече сте попаднали на линк във facebook или някой ви е изпратил mail (дали пък не видях нещо в Goodreads?). А може и да не сте, може би сега за първи път разбирате за НФН:

NFN2016-500x281.jpg

Имате ли любими фантасти и фантастики, открити през предишната година или влезли в сърцето ви отдавна; написани, нарисувани, заснети или изиграни?

Номинирайте ги до 29 май на nfnagradi.net!

Ако участвате за първа година, препоръчвам ви при регистрацията да се удостоверите (в полето „Профил във форум, свързан с фантастика или изкуства, с 10+ поста“) с линк към ваш пост тук, публикуван преди 1 февруари 2016-а (и, разбира се, да имате общо поне 10 поста ;) ). Ето примерен линк за мен: http://bgtolkienforu...e=2#entry54236. (Линкове към самите ви профили не се приемат, понеже не са видими без регистрация.)

С големи благодарности на екипа на НФН!

Edited by АнарНирнает, 20 май 2016 - 05:52 .

Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Вил

Вил
  • Потребители
  • 392 posts
Аз оставам с впечатление, че на номинации подлежат само български автори и творби. Така ли е? За жалост, май не съм чела никакво българско фентъзи. А може и да не се сещам. Я ме осветлете, че изведнъж се почувствах гузна.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Национални фантастични награди май издава работата. :Р

Edited by АнарНирнает, 20 май 2016 - 03:29 .

Вил

Вил
  • Потребители
  • 392 posts
Защото си писал "родни или чужди".

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Прощавай за недоглеждането и благодаря, че ми обърна внимание. : )) В http://nfnagradi.net си пише всичко както трябва. :)

Edited by АнарНирнает, 20 май 2016 - 05:52 .

Вил

Вил
  • Потребители
  • 392 posts
Именно. Благодаря за инфото.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Приятели, с нови благодарности към Калин Ненов, споделям актуална информация за Националните фантастични награди:

В първия етап са събрани 130 номинации!

Сега е отново наш ред да гласуваме, до 12 юни, и после пак до 21 юни!

Припомням ВАЖНОТО:

1. За да участвате в гласуването, е нужно първо да се регистрирате. (Ако още не сте.)

- Вижте първия пост в темата за повече информация!

2. Регистрацията ви сега ще важи и следващата година, и по-следващата... и въобще докато се организират НФН. Правите я веднъж (отнема 5 минутки, макс) и не я мислите повече.

3. Тази година основната новост в правилата за гласуване е, че имате право да подкрепяте произволен брой номинации в категория (а не само една). Значи, да се отблагодарите на всеки, който ви вдъхновява/кефи/ви е платил... ;)

Ако тая мисъл ви вдъхновява/кефи/така де – гласувайте! Резултатите в НФН зависят само от нашето участие!

Ако искате да прочетете личните причини на Калин да участва в случването на НФН, погледнете ето тук. Дали някой от вас също ще ги припознае като свои? :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users