Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

на кое място от средната земя искате да прекарате уикенда?

• Please log in to reply
12 replies to this topic

vilvarin

vilvarin
  • Потребители
  • 16 posts
Или отпуската,а защо не и живота си?Аз,например,бих хванала първия полет за Ломидол ^_^ темата е шантава,но ми се иска да разбера кое е най-харесваното от читателите на толкин място(пък и в момента нямам какво да правя,та реших да спретна едно лафче с приятни събседници) :D

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Точно сега някак ми се иска да съм нейде в Митлонд, да гледам морето и така...
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
В Моргулската долина! Да чуя студените слова на Моргулдуин и да видя бледните цветя из полетата на Имлад Моргул, да пообиколя из мъртвешкия град (но когато е опразнен ;)), където владее ужас и вечно бдение, да се поизкача нагоре към прохода (пък може и да метна един поглед към Мордор, кой знае). Това за празниците де, после - другаде :)

32

bdk---rohan.jpg

Finarfin

Finarfin
  • Потребители
  • 667 posts
Аз бих прекарал почивните дни в Графството, с изходен пункт - Хобитово. През деня - излет, да речем до Горски край, а вечерта, то се знае - посещение на "Зеления Дракон" в Крайречкино с неговата прословута бира. Следващата вечер бих прекарал на гости на Чудоум, пред богата трапеза от гъби и на сладка приказка със стопанина. През оставащите дни бих отседнал в Щурчов Дол, с поход до Палена поляна, а може би и малко по - дълбоко в Старата Гора. Кой знае, може и да срещна Бомбадил.
Rogue's Gallery

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Тази тема като че ли се припокрива с тази - Къде в Средната земя бихте живели? ;)
The things one feels absolutely certain about are never true.

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts

Тази тема като че ли се припокрива с тази - Къде в Средната земя бихте живели? ;)

Хич не се припокрива! Тука говорим за почивката :D
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Аз пък искам да ида на почивка в... Средна Земя. Хващам хеликоптера и я обикалям цялата. Особено да намина да пия 1 пиво във "понито", да дръпна малко пушилист в Графството, да поседя на трона на Гондор, да преспя 1 нощ в Едорас и така. Абе 1 обиколен билет :-) с екскурзовод даже.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Beren Erhamion

Beren Erhamion

Скиталец

• Потребители
  • 485 posts
Както си живея до парк "Лаута" мога да си прекарвам почивните дни (а всеки ден минавам оттам на път и на връщане от работа ;) ) редовно в места като Ломидол, Лориен, Итилиен и защо ли пък не Мраколес или пък Ветроклин...
От друга страна кварталчето, в което живея (малка и почти откъсната част на ЖК "Тракия" ), сякаш е изпълнено с хобити...
С мъничко въображение аз си прекарвам времето чудесно, кажи - речи постоянно на горните места :yes: .
Пожелавам на всеки от Вас същото :thumb: !

Но ето, че дойде Берен, пребродил планини безброй...
940b259b91f858aa.jpg

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
В забутан самотен чифлик насред степта на Рохан :) С швед... ъъъ, роханки, рус... ъъъ, роханска баня и нем... ъъъ, роханска медовина. Като не пропускаме въоръжението и конете. И не уикенда, а следващата лятна ваканция, благодаря.

Aresius

Aresius
  • Потребители
  • 145 posts
Този въпрос много ме затормозява. Проблемът е, че два-три дена са малко. Ако обаче всеки уикенд прекарвам в Средната земя, като за начало мога да разпусна в Графството. Кеф ти бира в "Зеления дракон", кеф ти зеленина, кеф ти хобити, кеф ти бира в "Зеления дракон", кеф ти пушилист, кеф ти природа, кеф ти.. А споменах ли за бирата в "Зеления дракон"? :) Ееех колко добре ще си прекарам :)
Следващия уикенд някъде другаде... В Лотлориен например. Обичам дърветата. Ще се катеря наволя :)

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Нье щьем елфи, в Графството ще стане пренаселено, ми то кво остана...?
Итилиен или някое височко място с изглед надалече и живописна природа(Кирит Унгол? :) ). Може биииии...
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
Аз също бих искал да посетя много места.1-вите няколко месеца съм в Мраколес.Там искам да разгледам наволя природата,да видя Дол Гулдур,да си хвана някой гигантски паяк;)/> .
От там отивам на Амон Хен да се кача онзи трон и да огледам цялата Средна земя надлъж и нашир:spiteful:/> .
След това се прехвърлям в Мория-страшната бездна.Ще огледам залата Мазарбул,ще прочета книгата,която Гандалф не успя да разчете докрай,ще разгадая какви бяха онези тъпани в подземията,които думкаха, ще разбера повече за чудовището,което нападна Задругата при западната порта:closedeyes:/> .
Мисля да завърша екскурзията с едномесечна почивка в Ломидол.B)/>

П.П.:Екскурзията ми ще е около 3-4 годинки.

Edited by Гандалф Сивия, 11 февруари 2013 - 08:39 .

All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Всъщност, да. Да го изкарам като Сей Шонагон:

Напролет - Лориен, точно когато дърветата цъфтят. През лятото - Рохан, за да ми е хладно в степта. Наесен - Графството, където плодовете чакат обиране и става сладката октомврийска бира. Зиме - в Гондор, за да не усетя студ и да видя прекрасните каменни градове.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users