Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Безплатни сървъри за The Lord of the rings Online

• Please log in to reply
8 replies to this topic

alek200

alek200
  • Потребители
  • 1 posts
Здравейте много ми е интересно Има ли безплатни сървъри заThe Lord of the rings Online ?
Понеже гледам че в Пулсар играта е 10 лв. и затова ако има ще си я взема :)

Благодаря предварително за отговорите!

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Няма безплатни, но за повече информация влез в www.lotrobg.org . Разгледай се из темите, особено тази в кръчма, която се казва "LotRO става безплатна от есента". И да - става безплатна от 10 септември, а играта, която е 10 лева аз си я поръчах, в темата е обяснено защо :). Впрочем то това е първия експанжън, а не играта.

П.П. Някой да премести темата в игри или в темата Български киншип в ЛотРО :). Благодаря.

Edited by Sparrow, 30 август 2010 - 11:47 .

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Има ли смисъл да си я поръчваш, като е станала безплатна? Или дава някакви точки, или безплатен месец с всички екстри. Защото смятам да я поразцъкам от 10-ти.

П.П. Наистина ще е добре, ако слеете темата, с другата за ЛОТРО.

Edited by wutang, 30 август 2010 - 02:24 .

Горко на меките чела!

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Има смисъл. 10 лева само за кутията бих дал, защото е много яка :tooth: . Иначе експанжъна трябва да се закупи с ЛотРО точки, които се фармят ингейм и ако трябва да ги фармиш (аз от УоУ съм свикнал ама..) ще мине седмица-две и то само ако знаеш как. И ти дават 30 дни ВИП статус, тоест всичко отключено за 1 месец, после възможните лимити махнати и си преместен на Примиъм като само нещата, които са VIP special ти ги локва, а такива неща са само приоритета да влизаш в сървърите (не, че ти трябва), Монстър Плей (ПвПто от лошата страна), дестини пойнтс (точки за Монстър Плей в повечето случаи)... обще взето това са по-важните неща (а те не са кой знае колко важни, защото пак може да си правиш ПвП, а монстър плей-а не е кой знае какво, даже лично мен не ме кефи).

+че ти дава 500 ЛотРО точки :).

П.П. Като пуснат ф2п-то и тествам фарменето, ще кажа дали става или няма някой да си отнесе бана за това.
Posted Image

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Охо, тоест за 10 лева цъкам 1 месец безплатно. Значи ще си я купя.
Горко на меките чела!

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Ами надявам се да стане, не вярвам да има проблем, но знае ли човек...
Posted Image

kalenko

kalenko
  • Потребители
  • 2 posts
а някои знае ли каква е разликата като си изтегля играта от саита или си я купя какви са предимсвата и недостатаците и играта която се тегли от саита коя версия е ?

Sparrow

Sparrow

• Потребители
  • 1102 posts
Разликата в самата игра няма. Можеш да получиш 1 месец безплатна игра, ако си я купиш. Но има само МоМ, затова първо трябва да изчакаш ф2п, защото го отложиха за края на месеца.
Posted Image

kalenko

kalenko
  • Потребители
  • 2 posts
ще обясниш ли по подробно че тия сакращения не мога да разбера за какво иде реч сру :(

Edited by kalenko, 16 септември 2010 - 11:11 .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users