Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Питър Джаксън по спешност в болница

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts

Питър Джаксън по спешност в болница, пак отложиха "Хобитът"

Проблемите около заснемането на дългоочаквания проект "Хобитът" (The Hobbit) нямат край. Този път реализацията на филма бе отложена заради заболяване на режисьора Питър Джаксън (Peter Jackson), който в момента се намира в болница в тежко здравословно състояние. Според последните информации, новозеландецът е бил откаран в Wellington Hospital в Лондон в сряда вечерта, като първоначалната диагноза бе, че е спукал язва и се нуждае от спешна животоспасяваща операция.

При всички положения обаче, Джаксън ще се нуждае от задължителен период за възстановяване, заради което стартът на снимките на "Хобитът" за пореден път ще бъде отложен.

Това са поредните проблеми около филма, след като преди време заради скандал дори имаше възможност продукцията да бъде заснета не в Нова Зеландия, а в България или Румъния.

В каста пък ще видим доста имена, познати от "Властелинът на пръстените" (Lord of the Rings) – Анди Съркис, Йън Маккелън (Ian Mckelen), Кейт Бланшет (Kate Blanchett) и все още непотвърдените Орландо Блум (Orlando Bloom) и Илайджа Ууд (Elijah Wood). Главната роля пък е поверена на британеца Мартин Фрийман (Martin Freeman).

Източник: www.avtora.com

Лошия късмет и проблемите прдължават да спохождат екранизацията..
In the end, everybody bleeds the same ...

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Не знаех, че е имало възможност филмът да се снима в България. Аз съм твърдо за, разбира се :) Даже мога да кажа къде да се възпроизведе Графството.

Дано г-н Джаксън оздравява по-бързо.
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Тоя филм май няма да го бъде.
Но дано съм лош пророк. Гледа ми се - дори само заради възможността да ида с властелинска тениска и с половината форум в салона и после да хейтим дружно :)

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts

.... и с половината форум в салона и после да хейтим дружно :)

Не мисля, че има салон които да може да събере толкова много високо Ентелигентни хора на едно място.... Иначе ще е голям кеф да си направим събиране в кино салона Posted Image

По темата: Писна ми да чакам, сериозно... Искам просто да го завършат, да бъде "филм на 2011" и да следва стриктно, иначе добре разказаната история в оригинала! Изглежда всичко което искам е недостижимо :(

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Не си само ти. Аз затова просто чакам втората част на "Монгол", за да изпадам в некропатриотично умиление пред конницата на Чингис хан :axesmiley: :yinyang: Балрозите да го вземат Питър Джаксън, дайте "Хобит" на Сергей Бодров! И после ще гледаме филма "Битката на Петте армии" с Асано Таданобу в главната роля :boogie1qw:

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts

Тоя филм май няма да го бъде.
Но дано съм лош пророк. Гледа ми се - дори само заради възможността да ида с властелинска тениска и с половината форум в салона и после да хейтим дружно :)

Филмът ще го бъде и ще е още по-сладък, понеже сме го чакали бая. :)

Но, по дяволите, искам властелинска тениска!!!! :viking:
Горко на меките чела!

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Питай форумната управа дали още има изостанали тениски от Фестовете :)

DorianFrost

DorianFrost
  • Потребители
  • 11 posts
Много неприятно, от много време чакам тази екранизация на "Хобитът", възможно е всички тези неуспехи, които съпътстват този проект, да са признак, че може би филма няма да си струва, дори и да го направят, но искрено се надявам да греша. Posted Image
Дано живееш в интересни времена !

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts

...
Но, по дяволите, искам властелинска тениска!!!! :viking:

Като стана дума, кой си има като тази :teethqhq:

Edited by proudfoot.underhill, 31 януари 2011 - 09:06 .

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

DorianFrost

DorianFrost
  • Потребители
  • 11 posts
Много е интересна, но тази тук повече ми харесва, продава се в британския ebay, ето я и нея:http://cgi.ebay.co.u...#ht_1917wt_1003
Дано живееш в интересни времена !

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users