Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Мюзикъл по "Властелина"?

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
.

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Преди време в един вестник имаше статия за тези мюзикъли и пишеше с големи букви- "Набират актьори с космати крака за хобити" :P не помня точно за коя държава ставаше въпрос, май Великобритания. На мен също много ми се гледа нещо подобно, някой откъс от Властелина или даже от Силмарилион :) :)

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Че то от много време има май мюзикъл.Даже даваха откъси от него по новините.

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
lotr.com

Изглежда тук е най-подходящо да се похваля, че имах възможност да посетя мюзикъла. :) Просто нямам думи! Това беше едно от най-красивите неща, които съм виждала през живота си и каквото и да ви разкажа, както и да ви го опиша, просто няма да може да го предам. Всичко беше невероятно професионално направено, музиката беше хубава, хореографията приказна, а такива специални ефекти и на филм няма. Билбо изчезна пред очите на всички, конниците бяха два пъти по-високи от човек и ужасно страховити, а когато се появи балрога, цялата зала се напълни с пушек и топъл въздух, все едно театърът наистина се запали! През цялото време или си занемял от възхита или си се свил на седалката си от страх или си умилен. Ще ми се да можехте да го видите и вие. :)

А пък тези са хем за да ми повярвате и хем за да ми завидите още повече. :D

Posted Image

Posted Image

Posted Image
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Завиждаме ти с всички сили. Ей на, станах по-зелена от якето ти. : )))
А, това е било в лондонския Тиътър Роял Дръри Лейн? Чакай пак да позеленея. :Р

Сега ще се фукаме с теб, че поне един от нас е успял да отиде и да гледа мюзикъла. : )))
защото моят гарван е зелен

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Я, ама ти си се похвалила, браво :) Естествено, че е било върхът - като гледах само снимките по нета и си изтеглих песента на Галадриел, направо треска ме беше затресла! Дано обиколят Европа, та и аз да го видя... Някой тук беше споменал, че догодина мюзикълът ще гостува във Виена, така че ще чакам и ще събирам парици, стига да е вярно.

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Ех, въздъхвам, няма какво друго да сторя :P . Много се радвам, че поне един от нас е присъствал на такъв мюзикъл, според мен изживяването е с класи над това да гледаш филм в киносалон. Много по-реално изглежда :) пък и си се постарала да ни опишеш представлението ;) . Благодаря за което, дано и аз някога го гледам. Би било сбъдната мечта!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users